Utwórz konto lub Zaloguj się
Darmowa Dostawa od 200zł

Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

ACTIVE PRO

ACTIVE PRO
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Oto marka stworzona z myślą o tych najbardziej aktywnych. Pokaż światu, jak bardzo inspiruje cię otaczająca przyroda oraz jak szanujesz sobie ruch! Nie zapominaj jednak o tym, że odpowiedni strój to podstawa twojego bezpieczeństwa w trakcie każdej trasy. Dlatego nie rezygnuj z wysokiej jakości odzieży, którą może zagwarantować Active Pro.

Sport to zdrowie — nie rezygnuj z niego

Nawet niewielka dawka ruchu w ciągu dnia może zdecydowanie poprawić samopoczucie oraz zdrowie. Dlatego nie warto z niego rezygnować. Zwyczajny spacer wystarczy, byś poczuł się lepiej! Jeśli zaś dodasz do tego ćwiczenia lub dłuższe, turystyczne wyprawy twoje ciało szybko ci się za to odwdzięczy. Jednak do komfortowego poruszania się będziesz potrzebował również wygodnych ubrań, które nie tylko będą wytrzymałe, ale również zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Z tego powodu warto wybrać Active Pro. Odzież stworzona z myślą o tak aktywnych osobach, jak ty, bez wątpienia sprawdzi się w bardzo wielu sytuacjach. Będziesz mógł wykorzystywać ją zarówno na co dzień, jak i w czasie uprawiania sportów.

Zacznij od bielizny — skarpety termoaktywne

Odpowiednio dobrana bielizna to podstawa przy doborze odpowiedniego ubioru w trasie. To ona zapewnia najwyższy komfort i dociepla w ciągu dnia. Pamiętaj, że to właśnie szczelnie przylegająca odzież stanowi najważniejszą barierę, jeśli chodzi o tracenie przez organizm ciepła. Dlatego skarpety termoaktywne VoXX In-Line powinny znaleźć się w szafie każdego aktywnego mężczyzny. Dodatkowo posiadają nieuciskający ściągacz, przez co możesz wygodnie nosić je przez cały dzień.

Anatomicznie dopasowany strój — na to zwracaj uwagę

Gdy wybierasz strój sportowy, zwróć uwagę na to, czy pasuje do ciebie pod względem anatomicznym. To właśnie w ten sposób będziesz mógł zyskać pewność, że będą wygodne także w czasie wyprawy. Nigdy nie kupuj produktów, które są zbyt małe lub zbyt duże, a także dobrze sprawdzaj materiały, z których zostały wykonane. Te niskiej jakości mogą powodować m.in. nieprzyjemne obtarcia.