Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ALCOFIND

ALCOFIND
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Szukasz najwyższej jakości w najlepszej możliwej cenie? Koreańska marka zajmująca się produkcją alkomatów AlcoFind właśnie to zagwarantuje. Poznaj wiele modeli w różnym przedziale cenowym, które sprawdzą się zarówno przy użytku amatorskim, jak i profesjonalnym.

Najlepsza jakość prosto z Korei

Korea nie bez powodu jest kojarzona z najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wysokiej klasy specjaliści, którzy pracują przy tworzeniu produktów z tamtego rejonu, gwarantują wysoką jakość, potwierdzoną przez wielu użytkowników, ale nie tylko. Docenił ją także koreański rząd. Marka AlcoFind jest dostępna na polskim rynku od przeszło 15 lat, przez co jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych. Tworzy ją producent Da-Tech Co.

Poznaj świetne alkomaty w rozsądnych cenach

Da-Tech Co to nie tylko jakość, ale również dobre ceny. To one sprawiają, że marka jest rozpoznawalna zarówno wśród osób prywatnych, jak i służb mundurowych. Jednym z ich najnowszych produktów jest alkomat AlcoFind Elite. Pozwala on na wykrycie od 0 do 5.00 ‰, dzięki czemu będziesz w stanie szybko sprawdzić zawartość alkoholu we krwi. Wyświetlacz LED gwarantuje z kolei długie działanie. Pozwala na zapamiętanie do 10 różnych pomiarów. W ten sposób nawet jeśli pomylisz się w odczycie, nie będzie to najmniejszym problemem.

Produkty AlcoFind spełniają europejskie normy EU-16280 oraz ISO 9001:2015.

AlcoFind: czemu warto kupić alkomat?

Na co dzień z alkomatów korzystają głównie służby porządkowe, ale to wcale nie oznacza, że tylko w ich rękach może on okazać się przydatny. Coraz częściej tego typu urządzenia trafiają do rąk prywatnych. Właściciele firm, szczególnie związanych z transportem, mogą dzięki nim skontrolować pracowników, zanim ci zasiądą za kierownicą służbowego pojazdu. Zwiększa to bezpieczeństwo zarówno firmy, jak i samego pracownika.

Alkomaty AlcoFind charakteryzują się świetnym skalibrowaniem oraz łatwością w użytkowaniu. Dzięki niemu zawsze będziesz wiedział, czy jesteś trzeźwy i czy możesz już usiąść za kierownicą, bądź wybrać się w dłuższą, pieszą wędrówkę na nieco bardziej niebezpiecznym szlaku.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com