Buty wojskowe Protektor Polowe

Buty wojskowe Protektor Polowe

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Buty wojskowe Protektor Polowe

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 000-900
EAN: 5902944145029
Brak w magazynie

Wysokiej jakości buty taktyczne stworzone we współpracy z polską Strażą Graniczną i przyjęte na wyposażenie jej funkcjonariuszy. Zaprojektowane z myślą o wielogodzinnej służbie w trudnych warunkach terenowych, łączą wytrzymałość, bezpieczeństwo i wygodę.

Produkowane w Polsce wg norm jakości NATO AQAP-2110:2016 oraz PN-EN ISO 9001:2015.

Wysoka cholewka z wodoodpornej skóry bydlęcej zakończona jest miękkim kołnierzem. Kostka zewnętrzna chroniona jest od wewnątrz pianką PU a od zewnątrz dodatkową warstwą skóry. Konstrukcja buta skutecznie zabezpiecza stopę i stawy przed urazami, kontuzjami i otarciami.

Podszewkę buta wykonano z naturalnej, miękkiej skóry zapewniając komfort i oddychanie stopy. Od strony podeszwy wyściółka z materiału o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych hamuje wzrost drobnoustrojów.

Ukształtowany w formie miecha język, chroni przed dostaniem się do wnętrza obuwia drobnych elementów czy wody. System szybkiego sznurowania w znacznym stopniu ułatwia i przyspiesza sznurowanie zapobiegając jednocześnie przypadkowemu rozsznurowaniu.

Podeszwa wykonana została z podwójnej warstwy poliuretanu, co zapewnia odporność na ścieranie i nie wchodzi w reakcje z olejami, benzyną czy innymi rozpuszczalnikami organicznymi. Pięta jest wyraźnie wyprowadzona, przez co zapewnia stabilność na schodach i drabinkach.

Ochronę palców i pięty zapewnia dodatkowa warstwa skóry oraz nadlana część poliuretanowej podeszwy.

Amortyzacja pięty typu shock absorber istotnie zwiększa komfort użytkowania na twardych powierzchniach.

Dane techniczne
Cholewka:
- wierzch: bukat bydlęcy
- wyściółka: dzianina z dodatkiem węgla aktywnego
Podeszwa: PU/PU - dwuwarstwowy poliuretan
System montażu: wtrysk

Więcej informacji
Kod SKU000-900
ProducentPROTEKTOR
EAN5902944145029
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com