Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

COLEMAN

COLEMAN
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Zaczęło się od produkcji lampionów. Dziś marka Coleman działa od ponad stu lat, oferując klientom rzesze produktów, dzięki którym będą mogli wygodnie spędzać czas na dworze. Przygotuj się na długi i udany camping albo wyprawę pod namioty. W naszym sklepie oferujemy sprawdzone produkty tej marki, które ułatwią każdą podróż.

Lampiony, które oświetliły drogę ku stworzeniu firmy

Zaczęło się w 1900 roku. William Coffin Coleman zaczął wtedy sprzedawać lampy. Rok później ten młody przedsiębiorca założył własną firmę, rozpoczynając produkcję lampionów w Kansas. Dzięki nim mógł odbyć się pierwszy nocny mecz piłki nożnej. I choć minęło ponad sto lat od tamtego wydarzenia, zaś założyciel już dawno przekazał swoje dziedzictwo innym, marce wciąż przyświecają te same wartości. Przede wszystkim tworzy produkty, które doskonale sprawdzą się w trakcie różnego rodzaju aktywności na wolnym powietrzu.

Zainspiruj się do spędzania czasu na zewnątrz. Coleman każdego roku wypuszcza coraz to kolejne produkty, dzięki którym będziesz mógł wygodnie przebywać na świeżym powietrzu. Zacznij odkrywać świat wokół, zarówno ten najbliższy, jak i nieco bardziej odległy.

Jak skutecznie gotować w trakcie wyjazdu?

Camping lub wyprawa pod namioty może wiązać się z brakiem kuchenki. Musisz więc ją zakupić… ale co zrobić, jeśli nie masz dostępu do prądu? Będziesz musiał postawić na kartusz gazowy, który będzie dopasowany do konkretnego modelu kuchenki. Na całe szczęście, Performance Gas 300 bez problemu podłączysz do większości z nich. W ten sposób szybko i sprawnie przygotujesz smaczny i pożywny posiłek, o którym nie powinieneś zapominać nawet w trakcie wyjazdów!

Żyj na zewnątrz. Żyj zdrowo

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu sprawia, że cały organizm odżywa. Dotlenia się, nabywa odporności i poprawia swoją wytrzymałość. Codzienna dawka ruchu może łatwo przedłużyć życie i sprawić, że będziesz po prostu czuć się lepiej. Dlatego zacznij korzystać z profesjonalnych produktów Coleman, dzięki którym przebywanie na zewnątrz będzie jeszcze bardziej przyjemne.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com