Czas wysyłki:
Jeżeli towar jest dostępny w magazynie, zostanie wysłany:


- za pośrednictwem kuriera DHL-EXPRESS  - tego samego dnia (przy zamówieniu z płatnością przy odbiorze złożonym do godz.12.00).
- za pośrednictwem paczkomatów InPost w terminie do 2 dni od momentu złożenia zamówienia.

Paczkomatami InPost wysyłamy tylko produkty, których rozmiar pozwala na umieszczenie ich paczkomacie i wyborze sposobu płatności przelew lub BM - Blue MediaŚledzenie przesyłki
Wybierając rodzaj dostawy "kurier DHL" masz możliwość śledzenia swojej przesyłki.

W tym celu zaloguj się w panelu klienta sklepu Hobby4Men.com - znajdziesz tam link przenoszący Cię na stronę firmy kurierskiej.
Tutaj uzyskujesz dane dotyczące aktualnych statusów swojej przesyłki.


Rodzaj i koszt dostawy
Przy składaniu zamówienia możesz wybrać najbardziej odpowiadający Tobie sposób dostawy.

Wszystkie towary dostarczane są do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej DHL-EXPRESS lub paczkomatów In Post.

Wybór sposobu dostawy wpływa na koszt dostawy.
Kurier DHL - 9,90 zł
Paczkomaty Inpost - 7,80 zł

Przy zamówieniu od 200 zł - Dostawa bezpłatna

 

W przypadku wyboru sposoby płatności "płatność za pobraniem" płatność za towar regulowana jest gotówką kurierowi DHL-EXPRESS przy odbiorze przesyłki. W przypadku płacenia za towar kartą,  poprzez Blue Media lub zwykłym przelewem, należność za dostawę jest doliczana do wartości zamówionych towarów i pobierana z karty kredytowej lub rachunku bankowego.

Termin realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych, w zależności od sposobu dostawy

Czas dostawy:
W przypadku wybrania rodzaju dostawy "kurier DHL-EXPRESS" towar następnego dnia roboczego jest dostarczony pod podany w zamówieniu adres (przy zamówieniu z płatnością przy odbiorze, złożonym do godziny 12).
 
W przypadku wybrania rodzaju dostawy „paczkomaty In Post” paczka jest gotowa do odbioru we wskazanym paczkomacie w terminie do 48 godzin od momentu nadania. 


Odbiór towaru

Pamiętaj, że masz prawo dokonania oceny stanu produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności Kuriera. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem).

Jeżeli zauważysz uszkodzenie towaru, sporządź w obecności Kuriera protokół szkody zawierający opis uszkodzenia. Uszkodzony towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić Kurierowi. Koszt transportu ponosi wówczas nasza firma. Kiedy towar znajdzie się ponownie w naszym magazynie zostanie wymieniony na nowy, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na nasz koszt.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru w czasie późniejszym, postępuj wg zasad gwarancji

 

Odbiór osobisty w salonie Hobby4men.com 
Istnieje również możliwość odbioru osobistego zakupionego na stronie internetowej asortymentu w naszym salonie firmowym który mieści się w Częstochowie adres: Drogowców 33/35, 42-202 Częstochowa.

Godziny otwarcia salonu Hobby4Men.com

poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

soboty - 10-16