Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Alarmy domowe - SABRE RED

Alarmy domowe - SABRE RED
Filtruj produkty według
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Zabezpiecz swój dom za pomocą niewielkiego, ale skutecznego alarmu. Czuj się bezpiecznie w miejscu swojego zamieszkania. Alarmy domowe obecne w naszej ofercie doskonale sprawdzą się zarówno w miejscu regularnego pobytu, jak i w garażach, wiatach czy schowkach.

Alarmy domowe: ogranicz codzienne włamania

W 2020 roku w Polsce miało miejsce ponad 70 tys. włamań, z czego niespełna 50% zostało wykryte. Alarmy domowe zainstalowane w mieszkaniach mogą znacznie zwiększyć szansę na to, że taka sytuacja zostanie zauważona. Warto na to zwrócić uwagę szczególnie wtedy, gdy chce się ochronić miejsca znajdujące się w oddaleniu od innych zabudowań. Narażone mogą być domy jednorodzinne czy stojące na uboczu wiaty.

Zdając sobie doskonale sprawę z tego, jak istotne jest bezpieczeństwo w domu, oferujemy produkty marki Orno, która od 2001 roku produkuje elektronikę, stawiając na innowacyjne podejście do swoich projektów. Ich produkty cieszą się popularnością nie tylko w granicach kraju. Pozytywne opinie użytkowników bez wątpienia zaś mogą zachęcać do zakupów.

Zabezpiecz swoje okna lub drzwi

W parterowych mieszkaniach lub na witrynach sklepowych ryzyko włamania się przez okna znacznie wzrasta. Dlatego też, jeśli mieszkasz lub pracujesz w niespokojnej okolicy, warto zamontować odpowiednie zabezpieczenia. Alarm, który będzie reagował tylko na ruch w wyznaczonym miejscu, może naprawdę skutecznie przynieść spokój ducha wszystkim, którzy będą przebywali w okolicy.

Wybierz alarm okienno-drzwiowy marki Orno, dzięki któremu zawsze usłyszysz włamywacza. W zestawie znajdują się trzy sztuki posiadające syrenę o głośności 90 dB.

Alarmy domowe: idealny do garażu

W przeciwieństwie do mieszkania lub sklepu, w garażach często brakuje okien. Dlatego w ich przypadku lepiej może sprawdzić się alarm bezprzewodowy, który wykrywa ruch z odległości kilku metrów. W ten sposób nie zrezygnujesz z bezpieczeństwa, jednocześnie lepiej zabezpieczając pomieszczenie. Prawdopodobnie będziesz musiał jednak pamiętać o tym, aby zaraz po wejściu do środka, wyłączyć sygnał, jaki uruchamia się w ciągu kilku kolejnych sekund.

Wybierz alarm domowy bezprzewodowy, który posiada głośność 90 dB oraz dość szeroki kąt widzenia. W zestawie znajdują się dwa piloty pozwalające na jego kontrolę, a on sam jest zasilany na wygodne baterie.

Alarmy na inne okazje to też dobry pomysł

Nie musisz chronić się jedynie przed włamaniem do swojego domu. Przed innymi nieszczęśliwymi wypadkami również możesz przynajmniej częściowo się ochronić i warto to wykorzystywać. Na przykład, jeśli istnieje duża szansa zalania Twojego mieszkania, zainstaluj specjalny alarm, który poinformuje Cię o powstającej powodzi. W ten sposób skutecznie ochronisz swój dobytek np. w przypadku awarii w łazience.

Bezpieczeństwo oraz zdrowie zawsze powinny być na pierwszym miejscu. Dlatego tak ważne jest to, aby odpowiednio chronić się przed nieszczęśliwymi wypadkami. Wybierając jeden z oferowanych przez nas alarmów, zapewnisz je sobie oraz bliskim, ograniczając bezprawne działania innych osób.


Sabre Red

Sabre Red to amerykańska marka produkująca wszystko, co jest potrzebne, aby zwiększyć poczucie Twojego bezpieczeństwa – zarówno w domu, jak i poza nim. Alarm dźwiękowy ostrzeże Cię przed każdym intruzem, który będzie próbował wtargnąć na Twoją działkę. Alarm przeciw zalaniu da Ci znać, kiedy poziom wody osiągnie zbyt wysoki poziom.

Chroń swój dom przed złodziejami

Alarm zainstalowany w domu to największy bufor bezpieczeństwa, który chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed złodziejami. Liczba włamań do domów z roku na rok ciągle rośnie. W 2020 roku odnotowano ponad 74 tysiące włamań z kradzieżą (wg statystyk firmy Dom Bezpieczny).

System alarmowy – sam fakt jego posiadania chroni Twój dom!

Pamiętaj, że osoby, które mają złe zamiary, przed włamaniem dokładnie analizują sytuację. Kradzieże organizują, gdy są pewni, że właściciel nie zadbał o bezpieczeństwo i nie zainstalował żadnych systemów ostrzegających. Dlatego koniecznie sprawdź naszą ofertę skutecznych systemów alarmowych w atrakcyjnych cenach. Mamy w asortymencie alarmy dźwiękowe oraz alarmy przeciw zalaniu wodą od firmy Sabre Red. Dźwiękowy system alarmowy wyposażony jest w niezwykle głośną syrenę i możliwość blokady drzwi.

Alarm przeciw zalaniu wodą – nie dopuść do zniszczeń!

Alarm przeciw zalaniu wodą możesz zainstalować wszędzie, gdzie istnieje ryzyko zalania – na ścianie w łazience, na wannie, pralce, a nawet na piecu CO. Szczególnie polecany jest do piwnic, kotłowni oraz garaży podziemnych. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanego, amerykańskiego producenta. Firma Sabre Red to lider na rynku produktów dla bezpieczeństwa i militariów. Z jej wyrobów korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i służby mundurowe na całym świecie. Systemy alarmowe są łatwe w montażu. Mają kompaktowe rozmiary i neutralne kolory, które zapewniają dyskretny i elegancki wygląd. 

Akcesoria, które zapewnią Ci bezpieczeństwo

W tej kategorii znajdziesz również atrapy kamery przemysłowej. Nie musisz inwestować w monitoring! Atrapa kamery skutecznie odstraszy złodziei. Dostępna jest także latarka z paralizatorem. Paralizator, wyposażony dodatkowo w latarkę, zapewni Ci bezpieczeństwo w terenie.