Alkomaty - ALCOFIND

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Poruszanie się po alkoholu może być niebezpieczne. Dlatego wybierając się w dłuższą trasę, w której trakcie planujesz imprezować, postaw na alkomaty. Dzięki nim zawsze będziesz mógł sprawdzić, czy możesz już poruszać się samochodem lub wybrać się na górski szlak. W ten sposób zapewnisz bezpieczeństwo sobie i innym bliskim.

Alkomaty: jak powstały testery trzeźwości

Pierwsze testy, które pozwalały na wykrywanie alkoholu w organizmie powstały już w latach 20. XX wieku. Współczesną formę alkomaty przyjęły jednak w 1931 roku, gdy według projektu Rolla Neil Harger po raz pierwszy wprowadzono do użytku produkty, które sprawdzały trzeźwość kierowcy po samym oddechu. Od tamtego czasu sprawdzanie, czy dana osoba ma w swoim obiegu alkohol, stało się zdecydowanie łatwiejsze. Współcześnie testery są bardzo powszechne, nie tylko wśród służb mundurowych.

Poznaj profesjonalny sprzęt, który będziesz mieć zawsze pod ręką. Stworzony przez firmy specjalizujące się w wysokiej klasy elektronice, będzie niezawodny w każdej sytuacji. Zwróć uwagę np. na firmę Fitalco, która tworzy produkty zarówno do użytku prywatnego, jak i dla policji. Dzięki tego typu markom każdy może sprawdzić, czy będzie mógł bezpiecznie prowadzić pojazd.

Czy spełniasz wymogi dotyczące bezpieczeństwa?

Alkohol może mieć bardzo negatywny wpływ na bezpieczeństwo osoby zainteresowanej oraz tych, które ją otaczają. Będąc pod wpływem, nie panujesz w pełni nad swoimi odruchami i nawet idąc ulicą, możesz stanowić zagrożenie. Być może nie zauważysz nadjeżdżającego samochodu lub po prostu się o coś potkniesz. Dlatego tak ważne jest, aby przed wyruszeniem w drogę po upojnej nocy sprawdzić, czy aby na pewno jesteś w stanie poruszać się autem albo wyruszyć na nieco bardziej wymagający spacer.

Jeśli potrzebujesz produktu do prywatnego wykorzystywania, możesz mieć zawsze przy sobie niewielki, certyfikowany alkotest jednorazowego użytku. To szybki i higieniczny sposób na sprawdzenie trzeźwości. Warto zawsze mieć go przy sobie w samochodzie, aby móc skorzystać z jego możliwości w nagłym wypadku. Uważasz jednak, że sam produkt to za mało? Sprawdź potrzebne akcesoria.

Alkomaty: profesjonalny produkt w zasięgu Twojej ręki

Choć zwykle używane przez służby mundurowe, alkomaty mogą być przydatne także w miejscach pracy, gdzie za zgodą pracownika możesz sprawdzić, czy dana osoba na pewno jest trzeźwa. Jeśli poszukujesz produktu do regularnego i profesjonalnego stosowania wybierz model Alcovisor Mark Xp Blue, który pozwoli Ci na bardzo szybką oraz precyzyjną analizę stanu badanej osoby. Produkt ten posiada także bardzo prosty w obsłudze system, dlatego sprawdzi się także wtedy, jeśli nie czujesz się zbyt swobodnie w trakcie obsługi elektroniki.

Bądź odpowiedzialnym kierowcą każdego dnia

W 2020 roku pijani kierowcy oraz piesi doprowadzili do ponad 2000 wypadków, w których trakcie zginęło 265 osób. Jeśli chcesz być w pełni odpowiedzialny, nie poruszaj się po ulicach pod wpływem i staraj się odczekać ten stan w domu. Gdy zaś nie czujesz się pewnym co do tego, czy na pewno jesteś już trzeźwy, skorzystaj z alkomatu. Nawet te jednorazowego użytku mogą uratować czyjeś życie.


Szukasz najwyższej jakości w najlepszej możliwej cenie? Koreańska marka zajmująca się produkcją alkomatów AlcoFind właśnie to zagwarantuje. Poznaj wiele modeli w różnym przedziale cenowym, które sprawdzą się zarówno przy użytku amatorskim, jak i profesjonalnym.

Najlepsza jakość prosto z Korei

Korea nie bez powodu jest kojarzona z najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wysokiej klasy specjaliści, którzy pracują przy tworzeniu produktów z tamtego rejonu, gwarantują wysoką jakość, potwierdzoną przez wielu użytkowników, ale nie tylko. Docenił ją także koreański rząd. Marka AlcoFind jest dostępna na polskim rynku od przeszło 15 lat, przez co jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych. Tworzy ją producent Da-Tech Co.

Poznaj świetne alkomaty w rozsądnych cenach

Da-Tech Co to nie tylko jakość, ale również dobre ceny. To one sprawiają, że marka jest rozpoznawalna zarówno wśród osób prywatnych, jak i służb mundurowych. Jednym z ich najnowszych produktów jest alkomat AlcoFind Elite. Pozwala on na wykrycie od 0 do 5.00 ‰, dzięki czemu będziesz w stanie szybko sprawdzić zawartość alkoholu we krwi. Wyświetlacz LED gwarantuje z kolei długie działanie. Pozwala na zapamiętanie do 10 różnych pomiarów. W ten sposób nawet jeśli pomylisz się w odczycie, nie będzie to najmniejszym problemem.

Produkty AlcoFind spełniają europejskie normy EU-16280 oraz ISO 9001:2015.

AlcoFind: czemu warto kupić alkomat?

Na co dzień z alkomatów korzystają głównie służby porządkowe, ale to wcale nie oznacza, że tylko w ich rękach może on okazać się przydatny. Coraz częściej tego typu urządzenia trafiają do rąk prywatnych. Właściciele firm, szczególnie związanych z transportem, mogą dzięki nim skontrolować pracowników, zanim ci zasiądą za kierownicą służbowego pojazdu. Zwiększa to bezpieczeństwo zarówno firmy, jak i samego pracownika.

Alkomaty AlcoFind charakteryzują się świetnym skalibrowaniem oraz łatwością w użytkowaniu. Dzięki niemu zawsze będziesz wiedział, czy jesteś trzeźwy i czy możesz już usiąść za kierownicą, bądź wybrać się w dłuższą, pieszą wędrówkę na nieco bardziej niebezpiecznym szlaku.