Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Alkomaty - ALCOSAFE

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Poruszanie się po alkoholu może być niebezpieczne. Dlatego wybierając się w dłuższą trasę, w której trakcie planujesz imprezować, postaw na alkomaty. Dzięki nim zawsze będziesz mógł sprawdzić, czy możesz już poruszać się samochodem lub wybrać się na górski szlak. W ten sposób zapewnisz bezpieczeństwo sobie i innym bliskim.

Alkomaty: jak powstały testery trzeźwości

Pierwsze testy, które pozwalały na wykrywanie alkoholu w organizmie powstały już w latach 20. XX wieku. Współczesną formę alkomaty przyjęły jednak w 1931 roku, gdy według projektu Rolla Neil Harger po raz pierwszy wprowadzono do użytku produkty, które sprawdzały trzeźwość kierowcy po samym oddechu. Od tamtego czasu sprawdzanie, czy dana osoba ma w swoim obiegu alkohol, stało się zdecydowanie łatwiejsze. Współcześnie testery są bardzo powszechne, nie tylko wśród służb mundurowych.

Poznaj profesjonalny sprzęt, który będziesz mieć zawsze pod ręką. Stworzony przez firmy specjalizujące się w wysokiej klasy elektronice, będzie niezawodny w każdej sytuacji. Zwróć uwagę np. na firmę Fitalco, która tworzy produkty zarówno do użytku prywatnego, jak i dla policji. Dzięki tego typu markom każdy może sprawdzić, czy będzie mógł bezpiecznie prowadzić pojazd.

Czy spełniasz wymogi dotyczące bezpieczeństwa?

Alkohol może mieć bardzo negatywny wpływ na bezpieczeństwo osoby zainteresowanej oraz tych, które ją otaczają. Będąc pod wpływem, nie panujesz w pełni nad swoimi odruchami i nawet idąc ulicą, możesz stanowić zagrożenie. Być może nie zauważysz nadjeżdżającego samochodu lub po prostu się o coś potkniesz. Dlatego tak ważne jest, aby przed wyruszeniem w drogę po upojnej nocy sprawdzić, czy aby na pewno jesteś w stanie poruszać się autem albo wyruszyć na nieco bardziej wymagający spacer.

Jeśli potrzebujesz produktu do prywatnego wykorzystywania, możesz mieć zawsze przy sobie niewielki, certyfikowany alkotest jednorazowego użytku. To szybki i higieniczny sposób na sprawdzenie trzeźwości. Warto zawsze mieć go przy sobie w samochodzie, aby móc skorzystać z jego możliwości w nagłym wypadku. Uważasz jednak, że sam produkt to za mało? Sprawdź potrzebne akcesoria.

Alkomaty: profesjonalny produkt w zasięgu Twojej ręki

Choć zwykle używane przez służby mundurowe, alkomaty mogą być przydatne także w miejscach pracy, gdzie za zgodą pracownika możesz sprawdzić, czy dana osoba na pewno jest trzeźwa. Jeśli poszukujesz produktu do regularnego i profesjonalnego stosowania wybierz model Alcovisor Mark Xp Blue, który pozwoli Ci na bardzo szybką oraz precyzyjną analizę stanu badanej osoby. Produkt ten posiada także bardzo prosty w obsłudze system, dlatego sprawdzi się także wtedy, jeśli nie czujesz się zbyt swobodnie w trakcie obsługi elektroniki.

Bądź odpowiedzialnym kierowcą każdego dnia

W 2020 roku pijani kierowcy oraz piesi doprowadzili do ponad 2000 wypadków, w których trakcie zginęło 265 osób. Jeśli chcesz być w pełni odpowiedzialny, nie poruszaj się po ulicach pod wpływem i staraj się odczekać ten stan w domu. Gdy zaś nie czujesz się pewnym co do tego, czy na pewno jesteś już trzeźwy, skorzystaj z alkomatu. Nawet te jednorazowego użytku mogą uratować czyjeś życie.


Poznaj technologię prosto z Republiki Południowej Afryki! ALCO-Safe to jedna z czołowych marek w tamtym rejonie, jeśli chodzi o wykrywanie obecności alkoholu oraz narkotyków we krwi, obecnie dostępna także w Polsce. Połączenie dobrych cen z dokładną kalibracją urządzeń zapewni najwyższą jakość w użytkowaniu ich produktów.

Skąd wzięła się firma ALCO-Safe?

ALCO-Safe ma swoją siedzibę w Pretorii, czyli w jednym z największych miast RPA. Nic dziwnego: w końcu znajduje się w okolicy Johannesburga, słynącego z wydobycia złota. Firma powstała w 1970 roku, czyli działa obecnie już ponad 50 lat i wciąż może poszczycić się aktualnością swoich produktów. Urządzenia wykrywające alkohol lub narkotyki to jednak dla tej marki nie wszystko, ponieważ ta cały czas oferuje szkolenia z zakresu używania alkomatów oraz pomaga w rozwiązaniu problemów związanych z używaniem tego typu substancji.

Firma dostarcza sprzęt zarówno służbom porządkowym, medycznym jak i przedsiębiorcom przemysłowym. Z jej usług korzystają także prywatne osoby.

Zawsze sprawdzaj, czy jesteś trzeźwy

Poszukujesz alkomatu do prywatnego użytku? To doskonały pomysł, który zawsze pozwoli ci się sprawdzić. Zainwestuj w profesjonalny, ale intuicyjny w użytkowaniu sprzęt, którego będziesz mógł użyć w dowolnym momencie. Model AlcoSafe F8 Black posiada platynowy sensor elektrochemiczny, który reaguje jedynie na alkohol etylowy. Gwarantuje w ten sposób dokładność pomiaru. Zasilany baterią, jest objęty aż pięcioletnią gwarancją.

Czemu warto mieć pod ręką alkomat?

Zachowanie trzeźwości jest istotne w wielu sytuacjach, nie tylko w trakcie podróży samochodem. Osoba pijana nie powinna wychodzić na niebezpieczny szlak, czy wykonywać różnego typu ekstremalne czynności. Dlatego też posiadanie pod ręką alkomatu pozwoli w każdym momencie sprawdzić, w jakim jesteś obecnie stanie. To produkt, który powinien mieć pod ręką każdy, kto przepada za alkoholem i jednocześnie ceni sobie dynamiczny tryb życia.

Nie daj się zwieść, że alkomaty to jedynie produkty do użytku przez służby mundurowe. Mogą się przydać w każdym pojeździe.