Alkomaty - XBLITZ

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Poruszanie się po alkoholu może być niebezpieczne. Dlatego wybierając się w dłuższą trasę, w której trakcie planujesz imprezować, postaw na alkomaty. Dzięki nim zawsze będziesz mógł sprawdzić, czy możesz już poruszać się samochodem lub wybrać się na górski szlak. W ten sposób zapewnisz bezpieczeństwo sobie i innym bliskim.

Alkomaty: jak powstały testery trzeźwości

Pierwsze testy, które pozwalały na wykrywanie alkoholu w organizmie powstały już w latach 20. XX wieku. Współczesną formę alkomaty przyjęły jednak w 1931 roku, gdy według projektu Rolla Neil Harger po raz pierwszy wprowadzono do użytku produkty, które sprawdzały trzeźwość kierowcy po samym oddechu. Od tamtego czasu sprawdzanie, czy dana osoba ma w swoim obiegu alkohol, stało się zdecydowanie łatwiejsze. Współcześnie testery są bardzo powszechne, nie tylko wśród służb mundurowych.

Poznaj profesjonalny sprzęt, który będziesz mieć zawsze pod ręką. Stworzony przez firmy specjalizujące się w wysokiej klasy elektronice, będzie niezawodny w każdej sytuacji. Zwróć uwagę np. na firmę Fitalco, która tworzy produkty zarówno do użytku prywatnego, jak i dla policji. Dzięki tego typu markom każdy może sprawdzić, czy będzie mógł bezpiecznie prowadzić pojazd.

Czy spełniasz wymogi dotyczące bezpieczeństwa?

Alkohol może mieć bardzo negatywny wpływ na bezpieczeństwo osoby zainteresowanej oraz tych, które ją otaczają. Będąc pod wpływem, nie panujesz w pełni nad swoimi odruchami i nawet idąc ulicą, możesz stanowić zagrożenie. Być może nie zauważysz nadjeżdżającego samochodu lub po prostu się o coś potkniesz. Dlatego tak ważne jest, aby przed wyruszeniem w drogę po upojnej nocy sprawdzić, czy aby na pewno jesteś w stanie poruszać się autem albo wyruszyć na nieco bardziej wymagający spacer.

Jeśli potrzebujesz produktu do prywatnego wykorzystywania, możesz mieć zawsze przy sobie niewielki, certyfikowany alkotest jednorazowego użytku. To szybki i higieniczny sposób na sprawdzenie trzeźwości. Warto zawsze mieć go przy sobie w samochodzie, aby móc skorzystać z jego możliwości w nagłym wypadku. Uważasz jednak, że sam produkt to za mało? Sprawdź potrzebne akcesoria.

Alkomaty: profesjonalny produkt w zasięgu Twojej ręki

Choć zwykle używane przez służby mundurowe, alkomaty mogą być przydatne także w miejscach pracy, gdzie za zgodą pracownika możesz sprawdzić, czy dana osoba na pewno jest trzeźwa. Jeśli poszukujesz produktu do regularnego i profesjonalnego stosowania wybierz model Alcovisor Mark Xp Blue, który pozwoli Ci na bardzo szybką oraz precyzyjną analizę stanu badanej osoby. Produkt ten posiada także bardzo prosty w obsłudze system, dlatego sprawdzi się także wtedy, jeśli nie czujesz się zbyt swobodnie w trakcie obsługi elektroniki.

Bądź odpowiedzialnym kierowcą każdego dnia

W 2020 roku pijani kierowcy oraz piesi doprowadzili do ponad 2000 wypadków, w których trakcie zginęło 265 osób. Jeśli chcesz być w pełni odpowiedzialny, nie poruszaj się po ulicach pod wpływem i staraj się odczekać ten stan w domu. Gdy zaś nie czujesz się pewnym co do tego, czy na pewno jesteś już trzeźwy, skorzystaj z alkomatu. Nawet te jednorazowego użytku mogą uratować czyjeś życie.


Czy kiedykolwiek czułeś, że nie jesteś na drodze w pełni bezpieczny? Jeśli tak, zainwestuj w kamerę, dzięki której będziesz mógł w razie wypadku udowodnić winę drugiego kierowcy lub posiadać dodatkowy dowód w sprawie. Xblitz to polska marka, która stawia na dobrą jakość swojego elektronicznego sprzętu, dzięki któremu twój pojazd będzie lepiej chroniony.

Światowej klasy polskie produkty od 2013 roku

Xblitz działa na rynku od 2013 roku i pokazuje, że światowa jakość może oznaczać również polską jakość. Produkty tej marki sprzedawane są w sklepach na całym świecie i regularnie nagradzane. Śledzenie aktualnych technologii oraz bezustanny rozwój sprawiają, że Xblitz może oferować każdego roku coraz doskonalsze produkty. W swojej ofercie ma całą gamę przedmiotów elektronicznych, takich jak kamerki samochodowe, zestawy głośnomówiące czy alkomaty.

Wspierając polskie marki, wspierasz również polską gospodarkę. Wybieraj produkty, które są projektowane oraz tworzone w rodzimym kraju. Zapewniasz w ten sposób miejsca pracy, jednocześnie pozostając ekologicznym: w końcu produkt nie musi przebyć długiej drogi, aby się do Ciebie dostać.

Rejestrator jazdy — dobry na prezent

Jeśli myślisz nad prezentem dla młodego kierowcy, dobrym pomysłem będzie zakup rejestratora Dual Core. Ten wideo rejestrator pozwoli sprawdzić przebieg każdej trasy i rozstrzygnąć wątpliwości co do osoby winnej zdarzenia drogowego. W ten sposób początkująca osoba będzie mogła czuć się na drodze pewniej oraz bezpieczniej. To również doskonały zakup, jeśli lubisz wyjeżdżać w dłuższe trasy.

Ten uchwyt ułatwi podróż z telefonem

Ile razy w trakcie drogi sięgasz po telefon? Jak często okazuje się, że korzystanie z nawigacji w nim jest po prostu niewygodne? To może się natychmiast zmienić, jeśli kupisz magnetyczny uchwyt samochodowy. Wygodny w użytkowaniu, może zostać zainstalowany nawet w najbardziej nietypowych miejscach. Gadżety do samochodu, z którego korzystasz każdego dnia, mogą zdecydowanie ułatwić Ci poruszanie się po mieście lub wyjazdy na wakacje!