Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Alkomaty - ALCOSAFE

Alkomaty - ALCOSAFE
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ich historia sięga lat 20. XX wieku. Już wtedy pojawiała się świadomość, że prowadzenie samochodu pod wpływem to nie jest dobry pomysł. Dlatego też alkomaty są obecnie w codziennym użytku wielu osób, nie tylko funkcjonariuszy policji. Również i Ty możesz mieć taki w swoim samochodzie, aby w razie potrzeby sprawdzić zawartość alkoholu we krwi: swojej lub swoich znajomych.

Alkomaty: także do codziennego użytku

Alkomaty kojarzą się przede wszystkim z kontrolą funkcjonariuszy policji, jednak mogą być też wykorzystywane w codziennych sytuacjach. Jednorazową wersję, pod postacią niewielkiego testu, możesz mieć zawsze w swoim samochodzie. Jest niewielki, dlatego zmieści się także do bagażu np. w trakcie pieszej podróży po górach lub parkach narodowych. Jako pracodawca również możesz postawić na kilka sztuk tego typu produktu, aby w razie wątpliwości co do stanu pracownika, móc sprawdzić, co się z nim tak naprawdę dzieje. W ten sposób będziesz mógł zawsze sprawdzić, czy Ty lub osoby w Twoim otoczeniu powinny siadać za kierownicą.

Profesjonalny alkomat dla bardziej wymagających

Pracujesz w firmie zajmującej się transportem albo jesteś przedstawicielem służb mundurowych? To oznacza, że prawdopodobnie częściej będziesz miał okazję, by sprawdzać czyjąś trzeźwość. W takiej sytuacji koniecznie zainwestuj w lepszej jakości alkomat elektrochemiczny, po który sięgniesz w każdej chwili. Model FITalco Neon F1 pozwala na bardzo dokładne przebadanie obecności alkoholu we krwi, a w zestawie znajdziesz również ładowarkę samochodową.

Zawsze stawiaj bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Twoje zdrowie to jedna z najcenniejszych wartości, jakie możesz posiadać. Dlatego też powinieneś bardzo dbać o swoje bezpieczeństwo. Nigdy nie wsiadaj do samochodu po alkoholu, a jeśli nie jesteś pewien, czy wytrzeźwiałeś, skorzystaj z testu i dostosuj się do jego wyniku. Tylko w ten sposób będziesz mieć pewność, że nie spowodujesz niebezpiecznego wypadku oraz że Twoja reakcja będzie wystarczająco szybka w razie nagłego wydarzenia.


Poznaj technologię prosto z Republiki Południowej Afryki! ALCO-Safe to jedna z czołowych marek w tamtym rejonie, jeśli chodzi o wykrywanie obecności alkoholu oraz narkotyków we krwi, obecnie dostępna także w Polsce. Połączenie dobrych cen z dokładną kalibracją urządzeń zapewni najwyższą jakość w użytkowaniu ich produktów.

Skąd wzięła się firma ALCO-Safe?

ALCO-Safe ma swoją siedzibę w Pretorii, czyli w jednym z największych miast RPA. Nic dziwnego: w końcu znajduje się w okolicy Johannesburga, słynącego z wydobycia złota. Firma powstała w 1970 roku, czyli działa obecnie już ponad 50 lat i wciąż może poszczycić się aktualnością swoich produktów. Urządzenia wykrywające alkohol lub narkotyki to jednak dla tej marki nie wszystko, ponieważ ta cały czas oferuje szkolenia z zakresu używania alkomatów oraz pomaga w rozwiązaniu problemów związanych z używaniem tego typu substancji.

Firma dostarcza sprzęt zarówno służbom porządkowym, medycznym jak i przedsiębiorcom przemysłowym. Z jej usług korzystają także prywatne osoby.

Zawsze sprawdzaj, czy jesteś trzeźwy

Poszukujesz alkomatu do prywatnego użytku? To doskonały pomysł, który zawsze pozwoli ci się sprawdzić. Zainwestuj w profesjonalny, ale intuicyjny w użytkowaniu sprzęt, którego będziesz mógł użyć w dowolnym momencie. Model AlcoSafe F8 Black posiada platynowy sensor elektrochemiczny, który reaguje jedynie na alkohol etylowy. Gwarantuje w ten sposób dokładność pomiaru. Zasilany baterią, jest objęty aż pięcioletnią gwarancją.

Czemu warto mieć pod ręką alkomat?

Zachowanie trzeźwości jest istotne w wielu sytuacjach, nie tylko w trakcie podróży samochodem. Osoba pijana nie powinna wychodzić na niebezpieczny szlak, czy wykonywać różnego typu ekstremalne czynności. Dlatego też posiadanie pod ręką alkomatu pozwoli w każdym momencie sprawdzić, w jakim jesteś obecnie stanie. To produkt, który powinien mieć pod ręką każdy, kto przepada za alkoholem i jednocześnie ceni sobie dynamiczny tryb życia.

Nie daj się zwieść, że alkomaty to jedynie produkty do użytku przez służby mundurowe. Mogą się przydać w każdym pojeździe.