Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Czujnik Tlenku Węgla FireAngel CO-9D-INT

Kod SKU: CO-9D-INT
Kod EAN: 816317004187
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
169,00 zł
Zabezpiecz swój dom przed pożarem albo wybuchem gazu. Chroń siebie i bliskich przed czadem będącym najcichszym z zabójców. Teraz to proste! Wystarczy wybrać czujniki dymu, gazu i czadu. Te niewielkie rozwiązania mogą uratować Ci życie. Czujniki dymu, gazu i czadu BRON.PL Czujnik Tlenku Węgla FireAngel CO-9D-INT to niezawodny produkt, który powinien znaleźć się w Twoim domu. Zamów teraz.

Czujnik tlenku węgla FireAngel CO-9D

Certyfikowany czujnik czadu (tlenku węgla) FireAngel CO-9D, posiada największy na rynku wyświetlacz oraz zintegrowaną baterię litową, która nie wymaga wymiany ani ładowania przez cały okres użytkowania. Wbudowana pamięć wewnętrzna, pozwala monitorować stężenie tlenku węgla z ostatnich 4 tygodni.

-Największy na rynku wyświetlacz
-Wbudowana bateria litowa
-Certyfikat BSI EN50291-1:2010 oraz EN50291-2:2010
-7 lat gwarancji i żywotności

-Cyfrowy wyświetlacz prezentuje poziom CO już od 10 ppm
-Wbudowany termometr
-Funkcja automatycznego sprawdzania czujnika
-Sygnalizacja słabej baterii oraz końca działania
-Funkcja testowania / resetowania czujnika

Czujniki tlenku węgla FireAngel to dziś najbardziej renomowane i certyfikowane czujniki dostępne na europejskim rynku. Opracowane i opatentowane rozwiązania przez zespół inżynierów w centrali firmy w Coventry w Anglii, pozwalają zapewnić użytkownikom czujników FireAngel najwyższy poziom bezpieczeństwa. Czujnik tlenku węgla (czadu) FireAngel CO-9D posiada komplet certyfikatów zgodności z normą EN50291-1 a także EN50291-2 wystawionych przez renomowane angielskie laboratorium BSI. Czujnik tlenku węgla (czadu) FireAngel CO-9D posiada największy na rynku cyfrowy wyświetlacz, który prezentuje stężenie tlenku węgla już od 10 ppm. Dzięki wbudowanej pamięci, użytkownik posiada możliwość odczytu najwyższej wartości tlenku węgla wykrytej w ciągu ostatnich czterech tygodni. Łatwość obsługi zapewnia wbudowana bateria litowa, która nie wymaga ładowania ani wymiany przez cały okres użytkowania. Urządzenie posiada wbudowany termometr. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz certyfikatowi EN50291-2:2010, czujnik CO-9D idealnie znajdzie swoje zastosowanie, zarówno w typowych gospodarstwach domowych, jaki i w domkach wakacyjnych, przyczepach kempingowych czy też jachtach. Urządzenie posiada 7-letni okres gwarancji oraz żywotności.

Kluczowe cechy:

-Najwyższej klasy czujnik tlenku węgla z wbudowaną baterią litową, termometrem oraz wyświetlaczem
-7- letnia wbudowana bateria litowa, która nie wymaga wymiany ani ładowania
-Zaawansowany sensor elektrochemiczny, przeznaczony do precyzyjnych pomiarów niskich poziomów CO
-Cyfrowy wyświetlacz prezentuje stężenie czadu od 10 ppm
-7 lat gwarancji
-Certyfikaty BSI: EN50291-1:2010, EN50291-2:2010

Rozmieszczenie Czujników Czadu

Czujnik tlenku węgla (czadu) należy zainstalować w każdym pomieszczeniu, w którym znajduje się urządzenie do spalania paliwa (kotłownia, łazienka, salon itp). Montaż dodatkowych czujników zaleca się w pomieszczeniach, w których użytkownicy spędzają dużo czasu (np. sypialnia lub salon)

Kotłownia | Sypialnia | Kuchnia | Salon

Więcej informacji
Kod SKU CO-9D-INT
Producent BRON.PL
Kod EAN 816317004187
Więcej informacji
Kod SKUCO-9D-INT
ProducentBRON.PL
Kod EAN816317004187
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Czujnik Tlenku Węgla FireAngel CO-9D-INT
Twoja ocena