Utwórz konto lub Zaloguj się
Darmowa Dostawa od 200zł

Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Czujniki dymu, gazu, czadu - KIDDE

Czujniki dymu, gazu, czadu - KIDDE
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
  1. Czujnik czadu, tlenku węgla i dymu KIDDE 10SCO
    Ocena:
    100%
    169,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Ryzyko pożaru występuje w niemal każdym pomieszczeniu. Dlatego szczególnie w miejscach publicznych powinny znajdować się czujniki dymu, gazu oraz czadu, dzięki którym będziesz mógł skutecznie zapobiec każdej katastrofie. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie produkty pozwalające na zabezpieczenie domu lub każdej innej przestrzeni.

Czujniki dymu, gazu i czadu: zapobiegaj tragediom

Każdego roku w pożarach giną setki osób. Tylko w 2020 liczba zmarłych wynosi blisko 500 osób. Strażacy gasili ogień ponad 120 tys. razy. To jedno z największych i najbardziej powszechnych zagrożeń, z jakimi można spotkać się nawet w codziennych warunkach. Nic dziwnego: pożar może zostać spowodowany przez bardzo liczne powody. Częstym problemem jest jednak wadliwa instalacja elektryczna bądź niezbyt odpowiedzialne korzystanie z ognia.

Z tego powodu zawsze warto zainwestować w domowe zabezpieczenia przeciwpożarowe, które zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. W ten sposób nawet jeśli dojdzie do zapalenia jakiegoś przedmiotu, będziesz mógł szybciej i skuteczniej poradzić sobie z sytuacją. Skorzystaj z oferty marki Kidde, która zajmuje się produkowaniem sprzętu właśnie do użytku prywatnego. Ta powstała w 1999 roku firma może się poszczycić olbrzymim doświadczeniem i wiedzą związaną właśnie z pożarami.

Uważaj na czad. Zabezpieczenia do domów z gazem

Posiadasz w swoim domu kuchenkę gazową? Czujnik czadu to coś, co koniecznie musisz zamontować w swojej kuchni. Ta substancja jest bezwonna i niewidoczna, a jej zbyt wysokie stężenie może bardzo szybko doprowadzić do zatrucia, a następnie śmierci organizmu. Dlatego jeśli korzystasz z gazu lub też z pieca opalanego drewnem bądź węglem, koniecznie zainstaluj w pobliżu odpowiednie urządzenie.

Czujnik marki Kidde zapewni Ci wysoki stopień bezpieczeństwa, przy pomocy którego zabezpieczysz otoczenie dzięki jego dwóm niezależnym od siebie czujnikom. Posiada on wbudowany alarm oraz system informujący o rodzaju zagrożenia, dzięki któremu będziesz wiedział, jak należy reagować. 

Czujniki dymu, gazu oraz czadu: zagrożenie przez gazy wybuchowe

Choć zwykle się o nich nie myśli, takie gazy wybuchowe jak propan czy butan mogą stanowić naprawdę duże zagrożenie dla człowieka. Dlatego szczególnie w miejscach pracy, w których są wykorzystywane w jakiejkolwiek formie, powinny znaleźć się odpowiednie czujniki. W naszej ofercie znajdziesz właśnie taki produkt, który możesz skutecznie zainstalować nawet we własnym domu. Może jednak zostać wykorzystany także w przyczepach campingowych oraz na jachtach, na których wybuch może okazać się szczególnie niebezpieczny.

Czujniki dymu, gazu i czadu: powinny znaleźć się w każdym mieszkaniu

Jeśli każde gospodarstwo domowe byłoby wyposażone w czujnik, wybuch niebezpiecznego pożaru stałby się rzadkością, a zatrucia czadem po prostu przestałyby się zdarzać. Dlatego tak istotne jest, aby jak najlepiej zabezpieczyć swoją przestrzeń. Taki jednorazowy zakup pomoże ochronić Twoją rodzinę przez lata, a na własnym zdrowiu oraz bezpieczeństwie nigdy nie można oszczędzać.


Zadbaj o wysoki poziom bezpieczeństwa w swoim własnym domu. Czujniki dymu Kidde stworzone są z myślą o ochronie prywatnych posiadłości przed pożarem. To właśnie on jest jednym z najczęstszych powodów katastrof. Dlatego nie ryzykuj i spraw, by twoje otoczenie było oazą spokoju oraz bezpieczeństwa. Chroń siebie oraz swoich bliskich!

Kidde: wsparcie dla strażaków oraz prywatnych osób

Nowoczesne pojmowanie bezpieczeństwa w 1999 roku w Polsce nie było jeszcze wcale popularne. To wtedy powstało przedsiębiorstwo Aisko, oferujące czujniki dymu Kidde. Asortyment nowo powstałego sklepu rósł, ale mimo popularności oraz zdobywanych nagród firma nie straciła z oczu swojego głównego celu: zadowolenia własnych klientów, poprzez oferowanie im ochrony ich własnych domów.

W ciągu ponad 20 lat istnienia przedsiębiorstwo współpracowało ze strażakami czy olimpijskimi sportowcami. Tam, gdzie ważne są sprawy bezpieczeństwa, tam pojawia się Kidde, doskonale zdając sobie sprawę z tego, jak istotna oraz jak trudna jest branża zajmująca się ochroną ludzkiego zdrowia oraz życia.

Kompaktowy czujnik czadu z LCD

Zamontuj w swojej kuchni czujnik czadu, dzięki któremu wykryjesz problem, nim będzie zbyt późno. Cykliczna kontrola, odbywająca się co 30 sekund, bezustannie sprawdza stężenie w powietrzu tlenku węgla w powietrzu. To bezwonna substancja, której nadmiar w krótkim czasie może doprowadzić do zatrucia i szybkiej śmierci organizmu. Dlatego odpowiednie urządzenie, wykrywające niebezpieczne stężenie, powinno znajdować się w każdym miejscu, w którym istnieje ryzyko wystąpienia tej substancji w zbyt dużej ilości.

Kidde: zapobiegaj rozprzestrzenianiu się pożaru

Tylko w 2020 roku strażacy wyjechali do 128 738 pożarów. Te niebezpieczne sytuacje zdarzają się zdecydowanie zbyt często, abyś mógł je zignorować. Z tego powodu w każdym domu powinien znaleźć się przynajmniej niewielki czujnik dymu, który za pomocą technologii jonizacyjnej pozwala na szybkie wykrycie ognia. Głośny alarm sprawi zaś, że szybko zwrócisz uwagę na pożar, jeśli taki rozpocznie się w twoim domu.