Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Kamery do monitoringu - SABRE RED

Kamery do monitoringu - SABRE RED
Filtruj produkty według
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Zabezpiecz swoje otoczenie i poczuj się bezpiecznie. Kamery do monitoringu pozwolą na kontrolowanie tego, co dzieje się na Twoim terenie. Doskonale sprawdzą się zarówno w otoczeniu domu, jak i na campingu lub łodzi. Z ich pomocą znacznie łatwiejsze będzie wykrywanie różnego typu przestępstw, ale nie tylko.

Kamery do monitoringu: ogranicz przestępczość w okolicy

Kamery do monitoringu mogą być montowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, zależnie od konkretnego modelu. Ich obecność nie tylko pozwala wykryć przestępstwo lub wypadek, ale również może działać zapobiegawczo. Sam widok takiego urządzenia może zniechęcić złodzieja przed kradzieżą, dlatego jego montaż jest szczególnie istotny np. w sklepach. Jednak warto je zamontować także w domu, swoim własnym ogrodzie lub też działce rekreacyjnej. Pomoże Ci ona np. zrozumieć co się stało, gdy dojdzie do jakiegoś wypadku.

Liczne sprawy kryminalne były i wciąż są rozwiązywane właśnie dzięki zamontowanym kamerą. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz taki sprzęt, który pomoże Ci skutecznie zabezpieczyć własny dom. Xblitz jest polską marką, która specjalizuje się w tworzeniu elektroniki i od lat jest dostępna także na rynkach zagranicznych. Jej produktom naprawdę warto zaufać.

Wygodnie nadzoruj każde pomieszczenie w domu

Jeśli chcesz wygodnie pilnować każdego pokoju, postaw na kamery z obrotową głowicą i jak najwyższą jakością materiału. W ten sposób zawsze będziesz wiedział, co się dzieje. Wykorzystaj ją np. w pomieszczeniu znajdującym się na parterze lub w pokoju, w którym bawią się dzieci, a co za tym idzie: ryzyko wypadku maluchów jest wyższe. Możesz postawić na kamerę IP Xblitz iSee 2 HD/P2P/WIFI. To nowy model, który pozwoli Ci na bardzo skuteczne obserwowanie otoczenia poprzez korzystanie z aplikacji na smartfona. Kamera dobrze sprawdzi się także na jachcie.

Kamery do monitoringu zewnętrznego: zapobiegnij włamaniom

Nie musisz kontrolować wszystkiego, co dzieje się we wnętrzu Twojego domu, jeśli uważasz, że to ogranicza Twoją prywatność. Ale w takiej sytuacji dobrze jest zamontować kamerę przynajmniej przed wejściem swojego budynku. Dzięki temu będziesz mógł kontrolować, kto wchodzi i wychodzi do wnętrza, a co za tym idzie, w razie włamania identyfikacja sprawcy będzie znacznie ułatwiona. Dodatkowo w ten sposób będziesz mógł dokładnie ustalić, kiedy do tego doszło i policji łatwiej będzie złapać sprawcę.

Szukając takiego sprzętu możesz postawić na model IP Xblitz FORCE 3 FULL HD, który zapewni Ci wysoką jakość obrazu. Jest wodoodporna, dlatego niestraszna jej będzie zła pogoda.

Zabezpiecz całe swoje otoczenie za pomocą kamer

Niezależnie od tego, w jakim miejscu mieszkasz, dasz radę skutecznie zabezpieczyć swoje otoczenie, korzystając z kamer. Możesz umieścić je w wielu miejscach, począwszy od mieszkania w bloku, przez jachty, wnętrza stajni, czy garaże, a kończąc na sklepach i innych miejscach publicznych. To inwestycja naprawdę warta uwagi, zwłaszcza gdy mieszkasz w niezbyt spokojnej okolicy.


Sabre Red

Sabre Red to amerykańska marka produkująca wszystko, co jest potrzebne, aby zwiększyć poczucie Twojego bezpieczeństwa – zarówno w domu, jak i poza nim. Alarm dźwiękowy ostrzeże Cię przed każdym intruzem, który będzie próbował wtargnąć na Twoją działkę. Alarm przeciw zalaniu da Ci znać, kiedy poziom wody osiągnie zbyt wysoki poziom.

Chroń swój dom przed złodziejami

Alarm zainstalowany w domu to największy bufor bezpieczeństwa, który chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed złodziejami. Liczba włamań do domów z roku na rok ciągle rośnie. W 2020 roku odnotowano ponad 74 tysiące włamań z kradzieżą (wg statystyk firmy Dom Bezpieczny).

System alarmowy – sam fakt jego posiadania chroni Twój dom!

Pamiętaj, że osoby, które mają złe zamiary, przed włamaniem dokładnie analizują sytuację. Kradzieże organizują, gdy są pewni, że właściciel nie zadbał o bezpieczeństwo i nie zainstalował żadnych systemów ostrzegających. Dlatego koniecznie sprawdź naszą ofertę skutecznych systemów alarmowych w atrakcyjnych cenach. Mamy w asortymencie alarmy dźwiękowe oraz alarmy przeciw zalaniu wodą od firmy Sabre Red. Dźwiękowy system alarmowy wyposażony jest w niezwykle głośną syrenę i możliwość blokady drzwi.

Alarm przeciw zalaniu wodą – nie dopuść do zniszczeń!

Alarm przeciw zalaniu wodą możesz zainstalować wszędzie, gdzie istnieje ryzyko zalania – na ścianie w łazience, na wannie, pralce, a nawet na piecu CO. Szczególnie polecany jest do piwnic, kotłowni oraz garaży podziemnych. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanego, amerykańskiego producenta. Firma Sabre Red to lider na rynku produktów dla bezpieczeństwa i militariów. Z jej wyrobów korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i służby mundurowe na całym świecie. Systemy alarmowe są łatwe w montażu. Mają kompaktowe rozmiary i neutralne kolory, które zapewniają dyskretny i elegancki wygląd. 

Akcesoria, które zapewnią Ci bezpieczeństwo

W tej kategorii znajdziesz również atrapy kamery przemysłowej. Nie musisz inwestować w monitoring! Atrapa kamery skutecznie odstraszy złodziei. Dostępna jest także latarka z paralizatorem. Paralizator, wyposażony dodatkowo w latarkę, zapewni Ci bezpieczeństwo w terenie.