Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

KALIBER

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Kaliber został stworzony z myślą o myśliwych. Dobrej jakości broń, odzież czy optyka sprawią, że zdania stojące przed każdym z nich staną się zdecydowanie łatwiejsze. Poznaj unikalne fasony oraz gadżety, które zostały wykonane z największą dokładnością. Wspieraj polski rynek, stawiając na marki, które projektują oraz wytwarzają swoje produkty lokalnie.

Kaliber: początek nie był łatwy

Gdy w 1990 roku Kaliber otworzył swój pierwszy lokal, miał on zaledwie 12m². Przedsiębiorstwo zatrudniało zaledwie trzy osoby, zajmując się przede wszystkim handlem. Produkcja własnych modeli przyszła z czasem, wraz z rozwojem marki. Kamieniem milowym dla jej istnienia okazało się przeniesienie do większego lokalu, znajdującego się wówczas na Alei Niepodległości 243 w Warszawie. Stopniowo do asortymentu zaczęły dołączać inne rodzaje produktów, takie jak odzież czy noże.

Istniejąc od ponad 30 lat, Kaliber doskonale zna potrzeby polskich myśliwych, swoje produkty dedykując właśnie im. Przedsiębiorstwo reprezentuje również kraj na specjalistycznych targach, wielokrotnie zdobywając istotne nagrody.

Zadbaj o swoją sportową kamerę

Każdy posiadacz elektronicznego sprzętu wie, jak trudno jest czasem o niego zadbać. Potrafi być delikatny i wymagać specjalistycznego podejścia. Szczególnie na zniszczenia narażone są ekrany. Często się brudzą i zarysowują, szczególnie gdy chcesz je wyczyścić w niezbyt delikatny sposób. A w końcu wymiana obiektywu takiego narzędzia wcale nie jest tania! Dlatego dobrze zrobisz, mając przy sobie Lenspen czyścik pro. Jego konstrukcja jest idealnie dopasowana do delikatnego oczyszczania tego typu powierzchni.

Inny sprzęt elektroniczny także zasługuje na uwagę

Niezależnie od tego, czy jesteś myśliwym, czy po prostu lubisz aktywność fizyczną, na pewno nie możesz rozstać się z wygodnymi, podręcznymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak tablet. Dlatego i do niego warto mieć odpowiedni czyścik. Jest niewielki, więc zmieści się także do torby podróżnej, a mając go przy sobie, nie będziesz musiał martwić się o czyszczenie urządzenia po korzystaniu z niego w trudnych warunkach.