Krzesiwo Gerber Fire Starter

Kod SKU: 31-003151
Kod EAN: 5902944116104
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
109,00 zł
Jak rozpalić ogień w terenie? To proste! Z pomocą przyjdą krzesiwa, zapałki i zapalniczki. Miej je zawsze przy sobie, bez względu na to, czy wybierasz się pod namiot, czy na survival. Krzesiwa, zapałki, zapalniczki GERBER Krzesiwo Gerber Fire Starter to produkt najwyższej jakości, dzięki któremu błyskawicznie zorganizujesz ognisko pod gołym niebem. Zamów już teraz!

Krzesiwo Gerber Fire Starter to niezawodne narzędzie do rozpalania ognia, wyposażone w stalową draskę, gwizdek ratunkowy, miejsce na rozpałkę oraz linkę do mocowania krzesiwa.


Krzesiwo to tradycyjne, ale nadal niezastąpione w terenie narzędzie do rozpalania ognia, dlatego powinno znajdować się każdym zestawie przetrwania oraz stanowić element naszego wyposażenia w terenie.


Krzesiwo Gerber chowane jest w wytrzymałej wodoodpornej tubie, która po rozsunięciu dzieli się na dwa elementy, tj. krzesiwo oraz stalową draskę (iskrownik). Rolę chwytu pełnią polimerowe elementy korpusu. Pod dokręcaną (w górnej części tuby) nakrętką możemy przenosić "żelazny" zapas suchej rozpałki, bez obawy o jego zamoczenie. Krzesiwo możemy troczyć do plecaka lub przenosić na szyji za pomocą nylonowej linki, na której znajduje się dodatkowo głośny gwizdek ratunkowy (ok. 100 dB).


Wytrzymała, wodoodporna budowa, wysoka kaloryczność iskier oraz głośny gwizdek, to najważniejsze cechy krzesiwa marki Gerber.


Cechy:

wytrzymała polimerowa konstrukcja
stalowa draska
gruby pręcik krzesiwa (ferrocerrium)
gwizdek ratunkowy
wodoszczelny schowek na rozpałkę
linka do mocowania krzesiwa
klasa wodoodporności IPX4

Więcej informacji
Kod SKU 31-003151
Producent GERBER
Kod EAN 5902944116104
Więcej informacji
Kod SKU31-003151
ProducentGERBER
Kod EAN5902944116104
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Krzesiwo Gerber Fire Starter
Twoja ocena
Polecamy również: