Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Akumulatory - FENIX

Akumulatory - FENIX
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Baterie coraz częściej przechodzą w niepamięć i coraz większa ilość latarek oraz turystycznych lamp jest zasilana w inny sposób. Akumulatory zwykle pozwalają na wyższą moc urządzenia, a przy tym są łatwiejsze w naładowywaniu oraz znacznie bardziej wytrzymałe. W naszej ofercie znajdziesz takie, które są dostosowane do różnego typu sprzętu oświetleniowego. Akumulatory dobierz je do swojej latarki Większość dostępnych na rynku latarek posiada akumulator w chwili zakupu. Jednak jedna sztuka może okazać się niewystarczająca. Jeśli w podróży ulegnie zepsuciu lub też po prostu się wyczerpie, pozostaniesz bez tak istotnego źródła światła. Dlatego też wybierając konkretny model, od razu dobierz do niego odpowiednie, zapasowe źródło zasilania. W ten sposób zabezpieczysz się przez nagłymi przypadkami, które mogą zawsze zdarzyć się na szlaku. Akumulatory najbardziej popularnych producentów latarek Jednym z najpopularniejszych producentów latarek na światowym rynku jest Fenix, dlatego możliwe, że wybrałeś właśnie ich produkt. Skoro tak, możesz zainteresować się ich akumulatorami, np. modelem USB ARB-L18U. Możesz naładować go szybko i skutecznie za pomocą portu USB i posiada pojemność 3500 mAh. Może jednak okazać się, że zakupiłeś sprzęt matki Nitecore i wtedy to właśnie ich akumulator powinieneś nabyć. Model IMR18650 jest w stanie zastąpić dwie baterie CR123 i będziesz w stanie stosować go razem z jakimkolwiek sprzętem tej właśnie firmy. Ponadto, swobodnie możesz je używać także do e-papierosów różnego typu. Zawsze miej przy sobie dodatkowy akumulator Dodatkowy akumulator to niezwykle cenny przedmiot w przypadku każdej awarii, która może mieć miejsce na szlaku. Dobrym pomysłem może więc okazać się zakupienie takiego sprzętu, który będzie kompatybilny z takimi samymi źródłami zasilania. Dzięki temu w razie potrzeby będziesz mógł je wymieniać, a jedna dodatkowa sztuka powinna być wystarczająca. Nim wyruszysz w podróż, nie zapominaj o tym, aby zawsze naładować swój sprzęt. Nie ma nic gorszego, niż próba rozkładania obozowiska w chwili, w której Twoja elektronika właśnie informuje, że lada moment zostanie wyłączona.

Przekraczaj swoje limity i odwiedź miejsca, których nie widział nikt wcześniej. Fenix to jeden z czołowych producentów latarek rozświetlających mrok podróżnikom. Sprawdzają się jednak również w warunkach codziennych. W końcu w każdym domu powinno znaleźć się takie źródło światła, które będzie niezbędne w awaryjnych sytuacjach.

Najpierw była chęć stworzenia czegoś naprawdę dobrego

Gdy na rynku brakuje profesjonalnego sprzętu, który spełnia współczesne wymagania, powstaje chęć stworzenia czegoś wyjątkowego. I w ten sposób pojawił się pomysł na założenie przedsiębiorstwa Fenix. Brak odpowiednich latarek skłonił jego twórców do rozpoczęcia poszukiwania idealnych rozwiązań, sprawdzających się nie tylko w podróży, ale także w codziennych warunkach. Już pierwsza seria marki, czyli L1 okazała się jedna z najbardziej innowacyjnych na świecie, co zaowocowało gwałtownym rozwojem firmy.

Zaufaj inżynierom oraz specjalistom z dziedziny oświetlenia. Każdy detal produkowanych latarek tworzony jest z precyzją, która pozwoli działać im przez wiele lat. Wszystkie modele są dokładnie badane przed wypuszczeniem na rynek.

Ręczna latarka, która spełni wszystkie oczekiwania

Najpopularniejsze latarki to te ręczne, które doskonale sprawdzą się w podróżnym plecaku. Często zmieścisz je nawet w kieszeni i za ich pomocą będziesz mógł swobodnie poruszać się po zmierzchu. Ważne jest jednak, aby miały odpowiednio dużą moc oraz były wytrzymałe na różnego rodzaju upadki, mogące zdarzyć się w trakcie wyprawy. Tego szukasz? Model FD41 powinien spełnić wszystkie stawiane przed nim oczekiwania. Niezwykła moc urządzenia pozwala oświetlić przestrzeń nawet do 340 m!

Źródło światła zawsze przy tobie

Mimo wszystko nie zawsze znajdziesz w bagażu odpowiednio dużo miejsca na latarkę. Nie zawsze też będziesz czuł konieczność zabierania jej ze sobą. A co jeśli przypadkiem zabraknie prądu lub będziesz musiał wejść do opuszczonego budynku? Wtedy przydać może się podręczna latarka. Brelok stworzony przez  Fenix o mocy 45 lumenów powinien sprawdzić się właśnie w takich sytuacjach.