Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Baterie - FENIX

Baterie - FENIX
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Choć są coraz częściej zastępowane przez inne przedmioty, baterie wciąż są w regularnym użytku. Wiele latarek, zwłaszcza tych niewielkich, zasilają właśnie one. Dlatego jeśli posiadasz sprzęt elektroniczny, który wymaga takiej formy zasilania, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Baterie przydatne także w survivalu

Baterie są łatwym w użytku, choć zwykle jednorazowym źródłem energii. To, co jednak sprawia, że są tak cenne, szczególnie dla osób zajmujących się survivalem, jest ich trwałość. W temperaturze pokojowej utrzymują swoje właściwości nawet przez kilkanaście lat! Z tego powodu, jeśli chcesz być gotowy na nadejście nagłego kryzysu, dobrze zrobisz, zaopatrując się właśnie w nie oraz w sprzęt, który będą w stanie zasilić. W ten sposób w razie nagłego wypadku będziesz gotów, aby od razu działać.

Wbrew pozorom, baterie alkaliczne nie są aż tak starym wynalazkiem. Ich prototyp powstał w 1959 roku. Dziś jednak są wielokrotnie bardziej wytrzymałe od swojego pierwowzoru: podaje się, że nawet do 40 razy.

Jaki rodzaj baterii wybrać do latarki?

To nie jest pytanie, na które da się jednoznacznie odpowiedzieć. Bateria musi być dostosowana do posiadanego przez Ciebie produktu. Dlatego też uważnie zapoznaj się z opisem producenta lub instrukcją obsługi, bądź opakowaniem produktu. W tych miejscach powinieneś być w stanie znaleźć informacje, w jaki sposób dany przedmiot może być zasilany. W naszej ofercie znajdziesz np. produkty marki Surefire, które stosuje się zwykle do aparatów fotograficznych oraz taktycznych latarek.

Odporne na rozładowywanie się baterie litowe

Zależy Ci na tym, aby Twój sprzęt długo wytrzymał? Postaw na baterie litowe, np. marki Nitecore. Powinny one spełnić wymagania nawet tych najbardziej wymagających osób, które chcą stawiać na wysokiej jakości produkt.

Gdy w trakcie pobytu na zewnątrz jakaś z Twoich baterii ulegnie zepsuciu, pamiętaj, aby nie wyrzucać jej na ziemię. Weź ją ze sobą i pozbądź się jej dopiero w miejscu, w którym dostępna będzie segregacja śmieci. W tych przedmiotach zachodzą skomplikowane procesy chemiczne, dlatego musisz zwracać na to szczególną uwagę.


Przekraczaj swoje limity i odwiedź miejsca, których nie widział nikt wcześniej. Fenix to jeden z czołowych producentów latarek rozświetlających mrok podróżnikom. Sprawdzają się jednak również w warunkach codziennych. W końcu w każdym domu powinno znaleźć się takie źródło światła, które będzie niezbędne w awaryjnych sytuacjach.

Najpierw była chęć stworzenia czegoś naprawdę dobrego

Gdy na rynku brakuje profesjonalnego sprzętu, który spełnia współczesne wymagania, powstaje chęć stworzenia czegoś wyjątkowego. I w ten sposób pojawił się pomysł na założenie przedsiębiorstwa Fenix. Brak odpowiednich latarek skłonił jego twórców do rozpoczęcia poszukiwania idealnych rozwiązań, sprawdzających się nie tylko w podróży, ale także w codziennych warunkach. Już pierwsza seria marki, czyli L1 okazała się jedna z najbardziej innowacyjnych na świecie, co zaowocowało gwałtownym rozwojem firmy.

Zaufaj inżynierom oraz specjalistom z dziedziny oświetlenia. Każdy detal produkowanych latarek tworzony jest z precyzją, która pozwoli działać im przez wiele lat. Wszystkie modele są dokładnie badane przed wypuszczeniem na rynek.

Ręczna latarka, która spełni wszystkie oczekiwania

Najpopularniejsze latarki to te ręczne, które doskonale sprawdzą się w podróżnym plecaku. Często zmieścisz je nawet w kieszeni i za ich pomocą będziesz mógł swobodnie poruszać się po zmierzchu. Ważne jest jednak, aby miały odpowiednio dużą moc oraz były wytrzymałe na różnego rodzaju upadki, mogące zdarzyć się w trakcie wyprawy. Tego szukasz? Model FD41 powinien spełnić wszystkie stawiane przed nim oczekiwania. Niezwykła moc urządzenia pozwala oświetlić przestrzeń nawet do 340 m!

Źródło światła zawsze przy tobie

Mimo wszystko nie zawsze znajdziesz w bagażu odpowiednio dużo miejsca na latarkę. Nie zawsze też będziesz czuł konieczność zabierania jej ze sobą. A co jeśli przypadkiem zabraknie prądu lub będziesz musiał wejść do opuszczonego budynku? Wtedy przydać może się podręczna latarka. Brelok stworzony przez  Fenix o mocy 45 lumenów powinien sprawdzić się właśnie w takich sytuacjach.