Baterie - NITECORE

Baterie - NITECORE
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Choć są coraz częściej zastępowane przez inne przedmioty, baterie wciąż są w regularnym użytku. Wiele latarek, zwłaszcza tych niewielkich, zasilają właśnie one. Dlatego jeśli posiadasz sprzęt elektroniczny, który wymaga takiej formy zasilania, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Baterie przydatne także w survivalu

Baterie są łatwym w użytku, choć zwykle jednorazowym źródłem energii. To, co jednak sprawia, że są tak cenne, szczególnie dla osób zajmujących się survivalem, jest ich trwałość. W temperaturze pokojowej utrzymują swoje właściwości nawet przez kilkanaście lat! Z tego powodu, jeśli chcesz być gotowy na nadejście nagłego kryzysu, dobrze zrobisz, zaopatrując się właśnie w nie oraz w sprzęt, który będą w stanie zasilić. W ten sposób w razie nagłego wypadku będziesz gotów, aby od razu działać.

Wbrew pozorom, baterie alkaliczne nie są aż tak starym wynalazkiem. Ich prototyp powstał w 1959 roku. Dziś jednak są wielokrotnie bardziej wytrzymałe od swojego pierwowzoru: podaje się, że nawet do 40 razy.

Jaki rodzaj baterii wybrać do latarki?

To nie jest pytanie, na które da się jednoznacznie odpowiedzieć. Bateria musi być dostosowana do posiadanego przez Ciebie produktu. Dlatego też uważnie zapoznaj się z opisem producenta lub instrukcją obsługi, bądź opakowaniem produktu. W tych miejscach powinieneś być w stanie znaleźć informacje, w jaki sposób dany przedmiot może być zasilany. W naszej ofercie znajdziesz np. produkty marki Surefire, które stosuje się zwykle do aparatów fotograficznych oraz taktycznych latarek.

Odporne na rozładowywanie się baterie litowe

Zależy Ci na tym, aby Twój sprzęt długo wytrzymał? Postaw na baterie litowe, np. marki Nitecore. Powinny one spełnić wymagania nawet tych najbardziej wymagających osób, które chcą stawiać na wysokiej jakości produkt.

Gdy w trakcie pobytu na zewnątrz jakaś z Twoich baterii ulegnie zepsuciu, pamiętaj, aby nie wyrzucać jej na ziemię. Weź ją ze sobą i pozbądź się jej dopiero w miejscu, w którym dostępna będzie segregacja śmieci. W tych przedmiotach zachodzą skomplikowane procesy chemiczne, dlatego musisz zwracać na to szczególną uwagę.


Siła sprzętu to nie tylko jego możliwości techniczne. To też sprawianie, abyś czuł się wyjątkowy. Nitecore od lat tworzy wysokiej jakości oświetlenie LED oraz akumulatory, które będą towarzyszami każdej podróży. Nieważne, czy jedziesz na camping, pływasz łódką czy wybierasz się na rowerową wyprawę: to produkty stworzone właśnie z myślą o twoich potrzebach.

Najważniejsze nagrody w branży dla Nitecore

Działając od 2007 roku, NItecore zdobyło już najważniejsze nagrody w swojej branży, w tym Red Dot Design Award. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ każdego roku produkty tego przedsiębiorstwa podbijają serca coraz szerszego grona odbiorców. Innowacyjność jest zakorzeniona w DNA tej marki, która bezustannie pracuje nad wysoką jakością swoich produktów, nie pozwalając sobie na ani chwilę wytchnienia.

Poznaj jednego z liderów na rynku, jeśli chodzi o turystyczne oświetlenie. To właśnie Nitecore wypuściło na rynek pierwszą latarkę stworzoną w systemie Smart Piston Drive System, czy wykorzystała trzecią generację Smart Selector Ring. Sprawdź najpopularniejsze produkty warte zainteresowania.

Kieszonkowa latarka o niezwykłej mocy

360 lumenów: taką mocą może pochwalić się malutki produkt Nitecore, który zmieścisz w kieszeni. Waży zaledwie 23,5 grama i pozwoli na zasięg aż 74 metrów. Powinieneś mieć ją zawsze przy sobie. W końcu nigdy nie wiesz, gdy będziesz musiał skorzystać ze światła, aby rozproszyć mrok. To dobry wybór dla amatorów lub osób, które chcą schować w swoim plecaku czy portfelu tak użytkowy przedmiot. Latarka może również pełnić rolę przedmiotu, z którego skorzystasz w nagłym przypadku.

Rozświetl rzeczywistość swojego dziecka: latarka z pandą

Dzieci niejednokrotnie mają problemy z zaśnięciem po zmroku, a co dopiero, gdy dzieje się to poza ich domem. Jeśli planujesz podróż z maluchem, zaopatrz się w model LR10, posiadający nadruk wyglądający jak puszysta i miła panda. Moc 250 lumenów da zaś przyjemne światło, które pozwoli dziecku uspokoić się przed zaśnięciem. To także efektowny dodatek do pokoju!