Baterie - SUREFIRE

Baterie - SUREFIRE
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Choć są coraz częściej zastępowane przez inne przedmioty, baterie wciąż są w regularnym użytku. Wiele latarek, zwłaszcza tych niewielkich, zasilają właśnie one. Dlatego jeśli posiadasz sprzęt elektroniczny, który wymaga takiej formy zasilania, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Baterie przydatne także w survivalu

Baterie są łatwym w użytku, choć zwykle jednorazowym źródłem energii. To, co jednak sprawia, że są tak cenne, szczególnie dla osób zajmujących się survivalem, jest ich trwałość. W temperaturze pokojowej utrzymują swoje właściwości nawet przez kilkanaście lat! Z tego powodu, jeśli chcesz być gotowy na nadejście nagłego kryzysu, dobrze zrobisz, zaopatrując się właśnie w nie oraz w sprzęt, który będą w stanie zasilić. W ten sposób w razie nagłego wypadku będziesz gotów, aby od razu działać.

Wbrew pozorom, baterie alkaliczne nie są aż tak starym wynalazkiem. Ich prototyp powstał w 1959 roku. Dziś jednak są wielokrotnie bardziej wytrzymałe od swojego pierwowzoru: podaje się, że nawet do 40 razy.

Jaki rodzaj baterii wybrać do latarki?

To nie jest pytanie, na które da się jednoznacznie odpowiedzieć. Bateria musi być dostosowana do posiadanego przez Ciebie produktu. Dlatego też uważnie zapoznaj się z opisem producenta lub instrukcją obsługi, bądź opakowaniem produktu. W tych miejscach powinieneś być w stanie znaleźć informacje, w jaki sposób dany przedmiot może być zasilany. W naszej ofercie znajdziesz np. produkty marki Surefire, które stosuje się zwykle do aparatów fotograficznych oraz taktycznych latarek.

Odporne na rozładowywanie się baterie litowe

Zależy Ci na tym, aby Twój sprzęt długo wytrzymał? Postaw na baterie litowe, np. marki Nitecore. Powinny one spełnić wymagania nawet tych najbardziej wymagających osób, które chcą stawiać na wysokiej jakości produkt.

Gdy w trakcie pobytu na zewnątrz jakaś z Twoich baterii ulegnie zepsuciu, pamiętaj, aby nie wyrzucać jej na ziemię. Weź ją ze sobą i pozbądź się jej dopiero w miejscu, w którym dostępna będzie segregacja śmieci. W tych przedmiotach zachodzą skomplikowane procesy chemiczne, dlatego musisz zwracać na to szczególną uwagę.


Poznaj siłę laserowej technologii. Surefire łączy pasję do broni palnej z niezwykłymi możliwościami tego typu specyficznych świateł. Obecnie przedsiębiorstwo oferuje całą gamę produktów dla profesjonalistów i amatorów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez polowań lub odległych wypraw. Sprawdź, co może zaoferować marka stawiająca na nowoczesne odkrycia!

Marzenie młodego inżyniera, które przemieniło się w Surefire

Dr John Matthews był młodym inżynierem, który w 1969 roku postanowił oddać swoją przyszłość laserowej technologii. I tak założył pierwsze przedsiębiorstwo, które stopniowo zaczęło odnosić sukcesy, aby po dekadzie stać się liderem w swojej branży. To jednak było zbyt mało, bo pasja do broni palnej nie dawała Matthewsowi spokoju. W końcu postanowił wykorzystać lasery do tworzenia celowników, kierując produkty do przedstawicieli służb mundurowych.

W końcu powstała firma Laser Product, która po czasie zmieniła swoją nazwę na Surefire: to owoc wiedzy Matthewsa oraz jego wielkiej pasji do broni, dzięki czemu bezustannie może cieszyć się niezwykłym powodzeniem na rynku.

Technologia IntelliBeam ukryta w ręcznej latarce

Szukasz latarki, która dopasuje swoją moc do panujących na zewnątrz warunków? Koniecznie musisz postawić na technologię IntelliBeam. Sprzęt, który jest w nią wyposażony, będzie skutecznie działać bez twojej nadmiernej ingerencji. Wybierz model SureFire P2X Fury IntelliBeam 600, który świeci z mocą do 600 lumenów, dzięki czemu nawet najciemniejsza noc nie będzie straszna. Wydajne diody LED oraz obudowa stworzona z wytrzymałego aluminium pozwolą cieszyć się tym produktem przez długie lata.

Gdy chcesz mieć wolne ręce: latarka czołowa

Praktycznie niezniszczalna latarka o wielkiej mocy to marzenie każdego, kto podróżuje w trudnych warunkach. Na całe szczęście ona nie tylko istnieje, ale również pozwoli na poruszanie się z wolnymi rękoma. Poznaj model Maximus, który nie idzie na kompromisy! Lekki i praktyczny, będzie towarzyszem każdej podróży, a jego moc wynosi do 500 lumenów.