Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Ładowarki - FENIX

Ładowarki - FENIX
Filtruj produkty według

Posiadasz latarki z akumulatorami? W takim razie, aby działały, koniecznie musisz posiadać ładowarki Te niestety czasem ulegają zepsuciu, dlatego zawsze warto mieć pod ręką przynajmniej jedną zapasową sztukę. W naszej ofercie znajdziesz takie, które są dopasowane do sprzedawanego przez nas sprzętu.

Ładowarki do samochodu oraz laptopa

Gdy jesteś w podróży, nie zawsze masz dostęp do zwykłego kontaktu, za to może okazać się, że masz włączonego laptopa lub poruszasz się za pomocą samochodu. Wtedy warto zastanowić się nad zakupem ładowarki ;, która sprawdzi się właśnie w takich warunkach. Taki sprzęt ma w swojej ofercie np. marka Olight. Za jej pomocą naładujesz każdy przedmiot, który posiada wejście USB!

Aby naładować akumulator przy swoim laptopie, możesz sięgnąć po te, które po prostu posiadają USB. Możesz wybrać ładowarkę Feniks, która będzie doskonale dopasowana do wszystkich produktów tej firmy. Zwróć też uwagę na to, że to bardzo wytrzymały sprzęt, który jest np. niemal obojętny na panującą wokół wilgotność powietrza. Dzięki temu będzie Ci towarzyszyć nawet w odległych wyprawach!

Ładuj wiele przedmiotów naraz. Szybko i skutecznie

Twój laptop ma tylko jedno wejście USB, a masz do naładowania kilka sprzętów? Skorzystaj z ładowarki, która jednocześnie pełni funkcję adaptera. Marka Nitecore wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy nie mogą obejść się bez elektroniki, oferując wysokiej jakości produkt. Za jego pomocą w jednej chwili będziesz w stanie naładować do pięciu różnych sprzętów, np. latarkę, telefon, czy tablet. To może okazać się szczególnie przydatne, gdy podróżujesz samochodem.

Pakuj się uważnie i bierz ładowarkę w zapasie

Niektóre przedmioty będziesz w stanie dokupić na części szlaków. Niestety, elektronika jest często twardym orzechem do zgryzienia, ponieważ zwykle każdy model ma inną specyfikację, przez co z dala od specjalistycznego sklepu lub Internetu nie będziesz w stanie kupić nowego produktu. Dlatego w tym względzie zawsze pamiętaj o tym, aby szczególnie dobrze się zabezpieczyć i np. weź ze sobą w zapasie dodatkową ładowarkę.


Przekraczaj swoje limity i odwiedź miejsca, których nie widział nikt wcześniej. Fenix to jeden z czołowych producentów latarek rozświetlających mrok podróżnikom. Sprawdzają się jednak również w warunkach codziennych. W końcu w każdym domu powinno znaleźć się takie źródło światła, które będzie niezbędne w awaryjnych sytuacjach.

Najpierw była chęć stworzenia czegoś naprawdę dobrego

Gdy na rynku brakuje profesjonalnego sprzętu, który spełnia współczesne wymagania, powstaje chęć stworzenia czegoś wyjątkowego. I w ten sposób pojawił się pomysł na założenie przedsiębiorstwa Fenix. Brak odpowiednich latarek skłonił jego twórców do rozpoczęcia poszukiwania idealnych rozwiązań, sprawdzających się nie tylko w podróży, ale także w codziennych warunkach. Już pierwsza seria marki, czyli L1 okazała się jedna z najbardziej innowacyjnych na świecie, co zaowocowało gwałtownym rozwojem firmy.

Zaufaj inżynierom oraz specjalistom z dziedziny oświetlenia. Każdy detal produkowanych latarek tworzony jest z precyzją, która pozwoli działać im przez wiele lat. Wszystkie modele są dokładnie badane przed wypuszczeniem na rynek.

Ręczna latarka, która spełni wszystkie oczekiwania

Najpopularniejsze latarki to te ręczne, które doskonale sprawdzą się w podróżnym plecaku. Często zmieścisz je nawet w kieszeni i za ich pomocą będziesz mógł swobodnie poruszać się po zmierzchu. Ważne jest jednak, aby miały odpowiednio dużą moc oraz były wytrzymałe na różnego rodzaju upadki, mogące zdarzyć się w trakcie wyprawy. Tego szukasz? Model FD41 powinien spełnić wszystkie stawiane przed nim oczekiwania. Niezwykła moc urządzenia pozwala oświetlić przestrzeń nawet do 340 m!

Źródło światła zawsze przy tobie

Mimo wszystko nie zawsze znajdziesz w bagażu odpowiednio dużo miejsca na latarkę. Nie zawsze też będziesz czuł konieczność zabierania jej ze sobą. A co jeśli przypadkiem zabraknie prądu lub będziesz musiał wejść do opuszczonego budynku? Wtedy przydać może się podręczna latarka. Brelok stworzony przez  Fenix o mocy 45 lumenów powinien sprawdzić się właśnie w takich sytuacjach.