Montaże - LEDWAVE

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Jedna latarka może mieć wiele zastosowań, pod warunkiem, że zaopatrzysz się w dodatkowe elementy. Montaże pozwolą Ci sprawić, że zwykły, ręczny przedmiot, będziesz mógł używać np. na głowie. Skutecznie zawiesisz go też przy pasku albo użyjesz jako światła rowerowego. Możliwości jest naprawdę wiele.

Montaże łatwy sposób na wszechstronny przedmiot

Wykonane z mocnego plastiku montaże ;są zwykle dość trwałe, a co za tym idzie: będziesz mógł korzystać z nich latami. Pozwolą Ci przy tym naprawdę zwiększyć możliwości, jeśli chodzi o użytkowanie Twojej ręcznej latarki. Z ich pomocą bez najmniejszego problemu przemienisz prosty przedmiot w taki, o wymaganym przez Ciebie działaniu. Dzięki temu skutecznie zaoszczędzisz i jednocześnie zmniejszysz ciężar swojego bagażu. W końcu oznacza to posiadanie jednej latarki, zamiast kilku.

Choć takie uchwyty i statywy są dość wszechstronne, wybieraj je uważnie, sprawdzając średnicę swojej latarki. Najlepiej zrobisz, wybierając produkty tej samej marki. Wtedy uzyskasz pewność, że będą do siebie pasować.

Latarka handband za pomocą… montażu

Planujesz wejście do jaskini lub innego ciemnego miejsca? A może po prostu cenisz sobie moc swojej latarki? Niezależnie od powodów, za pomocą montażu marki Fenix skutecznie zmienisz posiadaną już lampę w taką, którą będziesz mógł nosić na głowie. Wykonany z materiału oraz plastiku przedmiot doskonale dopasuje się do kształtu Twojej głowy i będzie nie mniej skuteczny, niż profesjonalny sprzęt do np. eksploracji jaskiń.

Jak przymocować latarkę do broni?

Jeśli jesteś myśliwym, Twoja latarka powinna być dobrze przymocowana do broni. Nie może nawet drgnąć! W takiej sytuacji dobrze zrobisz, wybierając montaż magnetyczny. Posiada on dwa magnesy neodymowe, zaliczane do tych najtrwalszych, które skutecznie przylegnie do Twojej broni. Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi: wszystko połączysz ze sobą, korzystając jedynie z produktu marki RealHunter.

W naszej ofercie znajdziesz także m.in. montaż do paska lub taki, który pozwoli Ci wygodnie przewozić latarkę w trakcie rowerowej podróży.


Skrystalizuj i zobacz swoje cele, dzięki profesjonalnemu oświetleniu. To ono naprowadzi cię na właściwą ścieżkę w trakcie każdej podróży. Ledwave zapewni wszystko, czego podróżuje każdy turysta, myśliwy czy amator sportu. Nie przejmuj się zapadającą nocą i skorzystaj z możliwości, jakie daje najbardziej nowoczesne oświetlenie.

Ledwave: ku nowym odkryciom i technologiom

Zaczęło się od 1975 roku, gdy Juan Galey zaczął sprowadzać do Hiszpanii nowe produkty oświetleniowe. Gdy jego syn ukończył studia, zaczęli razem współpracować, tworząc niezwykły biznes. Połączenie wiedzy młodego pokolenia oraz doświadczenia w handlu jego ojca sprawiło, że mogli zacząć podbijać rynek, przedstawiając światu coraz to nowsze propozycje profesjonalnego sprzętu turystyczno-oświetleniowego. To oni zaczęli na lokalny rynek wprowadzać nowatorskie oświetlenie LED, które dziś można spotkać niemal w każdym domu.

Korzystając z nowoczesnej technologii, Ledwave pozwala na jasne spojrzenie w przyszłość. Poznaj latarki, w których zakochały się tysiące osób na całym świecie.

Latarka taktyczna dla tych wymagających

To jak dwie latarki w jednej. Z-2 duo pozwala na wykorzystanie dwóch trybów. Mocna latarka strumień światła o mocy 65 lumenów oświetli nawet najciemniejszy mrok, a wersja LED pozwoli na oszczędzanie cennej baterii. Dzięki niewielkiej wadze (tylko 120 g!) zapakujesz ją do plecaka lub niewielkiej torby. Taka latarka taktyczna powinna znaleźć się w wyposażeniu każdego turysty: w końcu nigdy nie wiesz, gdy będziesz musiał rozświetlić swoją drogę po zapadnięciu mroku.

Źródło światła, które nie zajmie rąk

Jeśli idziesz na nocny spacer albo chcesz podróżować po jaskini, zajęte ręce mogą najzwyczajniej przeszkadzać w czerpaniu przyjemności z odkrywania nowych miejsc. Dlatego powinieneś postawić na latarkę, którą będziesz mógł założyć na głowę. ZH-100 jest modelem, który pozwoli na uzyskanie naprawdę mocnego strumienia światła. W ten sposób już nigdy nie pogrążysz się w ciemności i będziesz mógł cieszyć się przeżywaną przygodą!