Montaże - MAG-LITE

Montaże - MAG-LITE
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Jedna latarka może mieć wiele zastosowań, pod warunkiem, że zaopatrzysz się w dodatkowe elementy. Montaże pozwolą Ci sprawić, że zwykły, ręczny przedmiot, będziesz mógł używać np. na głowie. Skutecznie zawiesisz go też przy pasku albo użyjesz jako światła rowerowego. Możliwości jest naprawdę wiele.

Montaże łatwy sposób na wszechstronny przedmiot

Wykonane z mocnego plastiku montaże ;są zwykle dość trwałe, a co za tym idzie: będziesz mógł korzystać z nich latami. Pozwolą Ci przy tym naprawdę zwiększyć możliwości, jeśli chodzi o użytkowanie Twojej ręcznej latarki. Z ich pomocą bez najmniejszego problemu przemienisz prosty przedmiot w taki, o wymaganym przez Ciebie działaniu. Dzięki temu skutecznie zaoszczędzisz i jednocześnie zmniejszysz ciężar swojego bagażu. W końcu oznacza to posiadanie jednej latarki, zamiast kilku.

Choć takie uchwyty i statywy są dość wszechstronne, wybieraj je uważnie, sprawdzając średnicę swojej latarki. Najlepiej zrobisz, wybierając produkty tej samej marki. Wtedy uzyskasz pewność, że będą do siebie pasować.

Latarka handband za pomocą… montażu

Planujesz wejście do jaskini lub innego ciemnego miejsca? A może po prostu cenisz sobie moc swojej latarki? Niezależnie od powodów, za pomocą montażu marki Fenix skutecznie zmienisz posiadaną już lampę w taką, którą będziesz mógł nosić na głowie. Wykonany z materiału oraz plastiku przedmiot doskonale dopasuje się do kształtu Twojej głowy i będzie nie mniej skuteczny, niż profesjonalny sprzęt do np. eksploracji jaskiń.

Jak przymocować latarkę do broni?

Jeśli jesteś myśliwym, Twoja latarka powinna być dobrze przymocowana do broni. Nie może nawet drgnąć! W takiej sytuacji dobrze zrobisz, wybierając montaż magnetyczny. Posiada on dwa magnesy neodymowe, zaliczane do tych najtrwalszych, które skutecznie przylegnie do Twojej broni. Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi: wszystko połączysz ze sobą, korzystając jedynie z produktu marki RealHunter.

W naszej ofercie znajdziesz także m.in. montaż do paska lub taki, który pozwoli Ci wygodnie przewozić latarkę w trakcie rowerowej podróży.


Najwyższe standardy latarek prosto ze słonecznej Kalifornii przyniosą trochę światła każdemu. Mag-Lite kontroluje każdy produkt, aby mieć pewność, że ich sprzęt nie zawiedzie swoich użytkowników. Skromne początki dały start prawdziwemu amerykańskiemu snu, który rozwinął się w markę docenioną na całym świecie przez tysiące klientów.

Nowojorczyk, który wiedział co robi

W jednoosobowym warsztacie znajdującym się w garażu w Los Angeles Tony Maglica zaczął poszukiwać swojego marzenia, które miało zapewnić mu sukces. Pochodzący z Nowego Jorku i wychowany w opętanej kryzysem Chorwacji, zaczął tworzyć precyzyjne produkty z myślą o przemyśle, lotnictwie i wojsku. W 1974 roku udało mu się stworzyć firmę, która stawiała przede wszystkim na doskonałą jakość.

Z biegiem czasu Mag-lite zaczęło skupiać się na unowocześnieniu latarki, aby móc stworzyć produkt dla sektora bezpieczeństwa. Pierwsza propozycja pojawiła się w 1979 roku. Nie zajęło dużo czasu, aby strażacy i policjanci skutecznie rozpowszechnili informacje o wysokiej jakości sprzętu, a ten prędko zyskał na popularności.

Latarka stworzona z myślą o profesjonalistach

Choć minęło już wiele lat, Mag-lite nie przestaje projektować coraz to nowszych modeli, tworzonych dla służb mundurowych oraz innych profesjonalistów. Poznaj model Mag Charger, który mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów tworzy strumień, który oświetli ponad 400 m drogi promieniem o mocy 221 lumenów. Odporny na deszcz i wilgoć, jest chętnie wykorzystywany zarówno przez policję, jak i turystów, którzy potrzebują niezawodnego źródła światła w podróży.

Uzupełnij swój bagaż. Lampa z latarki

Podróżowanie pieszo nie pozwala na zabieranie zbyt dużej ilości bagażu. Dlatego zabieranie wielu żarówek, czy lamp może okazać się zbyt dużym obciążeniem. Co jednak jeśli w czasie swoich podróży będziesz potrzebować lampy? Możesz zapakować do plecaka uchwyty montażowe, które pozwolą stworzyć ze zwykłej, ręcznej latarki, stabilne źródło światła do wykorzystania w obozowisku. Nie daj się ciemności i spędzaj czas przy przyjemnym blasku swojego przenośnego urządzenia.