Montaże - OLIGHT

Montaże - OLIGHT
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Jedna latarka może mieć wiele zastosowań, pod warunkiem, że zaopatrzysz się w dodatkowe elementy. Montaże pozwolą Ci sprawić, że zwykły, ręczny przedmiot, będziesz mógł używać np. na głowie. Skutecznie zawiesisz go też przy pasku albo użyjesz jako światła rowerowego. Możliwości jest naprawdę wiele.

Montaże łatwy sposób na wszechstronny przedmiot

Wykonane z mocnego plastiku montaże ;są zwykle dość trwałe, a co za tym idzie: będziesz mógł korzystać z nich latami. Pozwolą Ci przy tym naprawdę zwiększyć możliwości, jeśli chodzi o użytkowanie Twojej ręcznej latarki. Z ich pomocą bez najmniejszego problemu przemienisz prosty przedmiot w taki, o wymaganym przez Ciebie działaniu. Dzięki temu skutecznie zaoszczędzisz i jednocześnie zmniejszysz ciężar swojego bagażu. W końcu oznacza to posiadanie jednej latarki, zamiast kilku.

Choć takie uchwyty i statywy są dość wszechstronne, wybieraj je uważnie, sprawdzając średnicę swojej latarki. Najlepiej zrobisz, wybierając produkty tej samej marki. Wtedy uzyskasz pewność, że będą do siebie pasować.

Latarka handband za pomocą… montażu

Planujesz wejście do jaskini lub innego ciemnego miejsca? A może po prostu cenisz sobie moc swojej latarki? Niezależnie od powodów, za pomocą montażu marki Fenix skutecznie zmienisz posiadaną już lampę w taką, którą będziesz mógł nosić na głowie. Wykonany z materiału oraz plastiku przedmiot doskonale dopasuje się do kształtu Twojej głowy i będzie nie mniej skuteczny, niż profesjonalny sprzęt do np. eksploracji jaskiń.

Jak przymocować latarkę do broni?

Jeśli jesteś myśliwym, Twoja latarka powinna być dobrze przymocowana do broni. Nie może nawet drgnąć! W takiej sytuacji dobrze zrobisz, wybierając montaż magnetyczny. Posiada on dwa magnesy neodymowe, zaliczane do tych najtrwalszych, które skutecznie przylegnie do Twojej broni. Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi: wszystko połączysz ze sobą, korzystając jedynie z produktu marki RealHunter.

W naszej ofercie znajdziesz także m.in. montaż do paska lub taki, który pozwoli Ci wygodnie przewozić latarkę w trakcie rowerowej podróży.


Nikt nie powinien pozostawać w ciemności. Olight oferuje wysokiej jakości produkty oświetleniowe sprawdzające się w licznych sytuacjach. Sprawdź latarki, dzięki którym wybierzesz się w podróż nawet nocą oraz kolorowe filtry, które sprawią, że mrok rozświetlą niezwykłe kolory. Specjalistyczne baterie i ładowarki sprawią zaś, że sprzęt będzie świecił jeszcze dłużej.

Olight — globalny specjalista od spraw światła

Aby rozświetlić otoczenie, w Olight pracują tylko osoby naprawdę oddane swojej pracy, które dobrze wiedza, jak ważna jest ich rola. Bezustanne innowacje sprawiły, że marka jest obecnie rozpoznawalna na całym świecie. Z jej możliwości często korzystają podróżnicy ceniący sobie niewielkie, jasne, lecz trwałe latarki. Ten wytrzymały sprzęt jest codziennie użytkowany także przez swoich twórców, którzy dokładają wszelkich starań, aby w ręce klientów oddawać tylko przedmioty naprawdę spełniające swoją funkcję.

Jakie wymagania muszą spełnić te latarki?

Aby produkty Olight trafiły na rynek, muszą spełniać normę ANSI/NEMA FL1. Ten pierwszy skrót można rozwinąć do American National Standards Institute, zaś drugi do National Electrical Manufacturers Association. Obydwie te organizacje postanowiły stworzyć wspólny standard, który pozwala na swobodne porównywanie parametrów przenośnego sprzętu oświetleniowego. Wybierając produkty spełniające ten standard, możesz być pewny, co do ilości światła, produkowanego przez konkretną latarkę albo co do jej zasięgu, który może mieć kluczowe znaczenie w przypadku podróży w ekstremalnych warunkach.

Latarka — ją musisz mieć w swoim bagażu

Niezależnie od tego, czy podróżujesz pieszo, za pomocą roweru czy samochodu, latarka jest czymś, co po prostu musisz mieć przy sobie. To źródło światła rozświetli mrok niezależnie od warunków, a jej bateria będzie znacznie bardziej trwała niż telefonu komórkowego. Dlatego mimo rozwoju technologii, zawsze powinieneś mieć przy sobie choćby niewielkie, dodatkowe oświetlenie, które zadziała, gdy wokół zabraknie prądu.