Montaże - REALHUNTER

Montaże - REALHUNTER
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Jedna latarka może mieć wiele zastosowań, pod warunkiem, że zaopatrzysz się w dodatkowe elementy. Montaże pozwolą Ci sprawić, że zwykły, ręczny przedmiot, będziesz mógł używać np. na głowie. Skutecznie zawiesisz go też przy pasku albo użyjesz jako światła rowerowego. Możliwości jest naprawdę wiele.

Montaże łatwy sposób na wszechstronny przedmiot

Wykonane z mocnego plastiku montaże ;są zwykle dość trwałe, a co za tym idzie: będziesz mógł korzystać z nich latami. Pozwolą Ci przy tym naprawdę zwiększyć możliwości, jeśli chodzi o użytkowanie Twojej ręcznej latarki. Z ich pomocą bez najmniejszego problemu przemienisz prosty przedmiot w taki, o wymaganym przez Ciebie działaniu. Dzięki temu skutecznie zaoszczędzisz i jednocześnie zmniejszysz ciężar swojego bagażu. W końcu oznacza to posiadanie jednej latarki, zamiast kilku.

Choć takie uchwyty i statywy są dość wszechstronne, wybieraj je uważnie, sprawdzając średnicę swojej latarki. Najlepiej zrobisz, wybierając produkty tej samej marki. Wtedy uzyskasz pewność, że będą do siebie pasować.

Latarka handband za pomocą… montażu

Planujesz wejście do jaskini lub innego ciemnego miejsca? A może po prostu cenisz sobie moc swojej latarki? Niezależnie od powodów, za pomocą montażu marki Fenix skutecznie zmienisz posiadaną już lampę w taką, którą będziesz mógł nosić na głowie. Wykonany z materiału oraz plastiku przedmiot doskonale dopasuje się do kształtu Twojej głowy i będzie nie mniej skuteczny, niż profesjonalny sprzęt do np. eksploracji jaskiń.

Jak przymocować latarkę do broni?

Jeśli jesteś myśliwym, Twoja latarka powinna być dobrze przymocowana do broni. Nie może nawet drgnąć! W takiej sytuacji dobrze zrobisz, wybierając montaż magnetyczny. Posiada on dwa magnesy neodymowe, zaliczane do tych najtrwalszych, które skutecznie przylegnie do Twojej broni. Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi: wszystko połączysz ze sobą, korzystając jedynie z produktu marki RealHunter.

W naszej ofercie znajdziesz także m.in. montaż do paska lub taki, który pozwoli Ci wygodnie przewozić latarkę w trakcie rowerowej podróży.


Każdy myśliwy wie, jak istotne są odpowiednie akcesoria, aby zapewnić sobie odpowiednią jakość i kąt strzału. To również one zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, np. chroniąc słuch przed hałasem wystrzału. RealHunter gwarantuje zakup produktów idealnie dopasowanych do potrzeb każdego, kto zajmuje się doglądaniem lasu na co dzień.

Poznaj wysoką polską jakość dla myśliwych i strzleców

Polska marka RealHunter słynie między innymi z wprowadzenia na rynek wysokiej jakości słuchawek wygłuszających, które chronią słuch każdego myśliwego czy strzelca. To jednak nie wszystko, bo w jej asortymencie znajdziesz całą gamę produktów, stworzonych z myślą o profesjonalnych polowaniach. Pozwól sobie na najlepszej klasy sprzęt, który zapewni ci najlepsze wyniki w każdych okolicznościach.

Działalność myśliwych jest niezwykle istotna, pozwalając na zachowanie harmonii w leśnym ekosystemie. Dzięki nim możliwa jest kontrola populacji zwierząt. Ich praca jest misją, którą RealHunter próbuje wnieść na wyższy poziom.

Polowania odbywają się głównie nocą — noktowizor

Noktowizory nie zawsze były w Polsce legalne, jednak od kiedy myśliwi mogą z nich korzystać, nocne polowania stały się zdecydowanie łatwiejsze. Dzięki takiemu urządzeniu będziesz mógł zapewnić sobie najwyższą precyzję po zmroku, gdy najczęściej wybierasz się na łowy. To ona poprawi wszystkie wyniki i pozwoli na oddanie idealnego strzału. Wybierz model DS508 QHD 5-20x, aby przez długie lata móc cieszyć się posiadaniem profesjonalnego sprzętu, stworzonym z myślą o najlepszych specjalistach w swojej branży.

Zamontuj latarkę w każdym miejscu

Jako myśliwy na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę, jak trudne może być zajęcie się zwierzyną po oddaniu strzału, gdy na zewnątrz panuje mrok. Zwykła latarka to jednak czasem za mało, a lampa może okazać się zbyt ciężka. W takiej sytuacji postaw na montaż magnetyczny, który możesz przymocować do każdego metalowego elementu, np. do ramy roweru, czy samochodu. W ten sposób nie będziesz musiał obawiać się o dobre rozmieszczenie latarek!