Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Włączniki żelowe - FENIX

Włączniki żelowe - FENIX
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Każdy myśliwy, który do polowań wykorzystuje także sztuczne oświetlenie, dobrze wie, czym są włączniki żelowe Za ich pomocą skutecznie włączysz lub wyłączysz latarkę bez zmieniania swojej pozycji. Mogą przydać się więc zarówno w trakcie polowań, jak i w czasie różnego rodzaju ćwiczeń lub działań wojskowych.

Włączniki żelowe wybierz odpowiedni do swojego modelu

Większość włączników żelowych jest stworzona z myślą o taktycznych latarkach konkretnych firm. To często niedrogie gadżety, które są szczególnie przydatne w czasie użytku profesjonalnego (polowanie, wojsko), ale nie tylko. Wykorzystuje się je także w trakcie gry w paintball, gdy na placu rozgrywki znajdują się bunkry, jaskinie lub innego rodzaju podziemne tereny.

Zwykle składa się na nie włącznik, połączony z latarką za pomocą kabla. W tej sposób można włączyć lub wyłączyć sprzęt, nie dotykając go i nie zmieniając jego położenia, gdy jest przyczepiony do broni.

Jakie marki produkują  włączniki żelowe  

Marki tworzące włączniki żelowe to zwykle firmy specjalizujące się w tworzeniu profesjonalnego oświetlenia turystycznego. W naszej ofercie znajdziesz wiec sprzęt kompatybilny z latarkami Feniks, Olight czy Nitecore, dopasowany do konkretnych modeli. Dlatego zawsze uważnie sprawdzaj, czy konkretny przedmiot będzie dobrze działał z Twoim modelem. Jego działanie musi być niezawodne, jeśli chcesz osiągać najlepsze wyniki w trakcie polowań czy grupowych rozgrywek.

To nie musi być wcale drogi gadżet

Niektóre włączniki, takie jak ten marki Nitecoresprzęt marki Olight, mają nieco wyższą cenę, jednak wiele z nich to nie są drogie gadżety, które mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na Twoje wyniki w trakcie rozgrywki czy polowania. Możesz zwrócić na przykład na marki Nitecoresprzęt marki Olight. Warto też pamiętać, że montaż i demontaż tego typu przycisku jest w większości przypadków naprawdę prosty i nie wymaga dodatkowych narzędzi. Nic nie będzie stało więc na przeszkodzie, jeśli znów będziesz chciał wykorzystywać swoją latarkę w inny sposób.


Przekraczaj swoje limity i odwiedź miejsca, których nie widział nikt wcześniej. Fenix to jeden z czołowych producentów latarek rozświetlających mrok podróżnikom. Sprawdzają się jednak również w warunkach codziennych. W końcu w każdym domu powinno znaleźć się takie źródło światła, które będzie niezbędne w awaryjnych sytuacjach.

Najpierw była chęć stworzenia czegoś naprawdę dobrego

Gdy na rynku brakuje profesjonalnego sprzętu, który spełnia współczesne wymagania, powstaje chęć stworzenia czegoś wyjątkowego. I w ten sposób pojawił się pomysł na założenie przedsiębiorstwa Fenix. Brak odpowiednich latarek skłonił jego twórców do rozpoczęcia poszukiwania idealnych rozwiązań, sprawdzających się nie tylko w podróży, ale także w codziennych warunkach. Już pierwsza seria marki, czyli L1 okazała się jedna z najbardziej innowacyjnych na świecie, co zaowocowało gwałtownym rozwojem firmy.

Zaufaj inżynierom oraz specjalistom z dziedziny oświetlenia. Każdy detal produkowanych latarek tworzony jest z precyzją, która pozwoli działać im przez wiele lat. Wszystkie modele są dokładnie badane przed wypuszczeniem na rynek.

Ręczna latarka, która spełni wszystkie oczekiwania

Najpopularniejsze latarki to te ręczne, które doskonale sprawdzą się w podróżnym plecaku. Często zmieścisz je nawet w kieszeni i za ich pomocą będziesz mógł swobodnie poruszać się po zmierzchu. Ważne jest jednak, aby miały odpowiednio dużą moc oraz były wytrzymałe na różnego rodzaju upadki, mogące zdarzyć się w trakcie wyprawy. Tego szukasz? Model FD41 powinien spełnić wszystkie stawiane przed nim oczekiwania. Niezwykła moc urządzenia pozwala oświetlić przestrzeń nawet do 340 m!

Źródło światła zawsze przy tobie

Mimo wszystko nie zawsze znajdziesz w bagażu odpowiednio dużo miejsca na latarkę. Nie zawsze też będziesz czuł konieczność zabierania jej ze sobą. A co jeśli przypadkiem zabraknie prądu lub będziesz musiał wejść do opuszczonego budynku? Wtedy przydać może się podręczna latarka. Brelok stworzony przez  Fenix o mocy 45 lumenów powinien sprawdzić się właśnie w takich sytuacjach.