Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Włączniki żelowe - NITECORE

Włączniki żelowe - NITECORE
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Każdy myśliwy, który do polowań wykorzystuje także sztuczne oświetlenie, dobrze wie, czym są włączniki żelowe Za ich pomocą skutecznie włączysz lub wyłączysz latarkę bez zmieniania swojej pozycji. Mogą przydać się więc zarówno w trakcie polowań, jak i w czasie różnego rodzaju ćwiczeń lub działań wojskowych.

Włączniki żelowe wybierz odpowiedni do swojego modelu

Większość włączników żelowych jest stworzona z myślą o taktycznych latarkach konkretnych firm. To często niedrogie gadżety, które są szczególnie przydatne w czasie użytku profesjonalnego (polowanie, wojsko), ale nie tylko. Wykorzystuje się je także w trakcie gry w paintball, gdy na placu rozgrywki znajdują się bunkry, jaskinie lub innego rodzaju podziemne tereny.

Zwykle składa się na nie włącznik, połączony z latarką za pomocą kabla. W tej sposób można włączyć lub wyłączyć sprzęt, nie dotykając go i nie zmieniając jego położenia, gdy jest przyczepiony do broni.

Jakie marki produkują  włączniki żelowe  

Marki tworzące włączniki żelowe to zwykle firmy specjalizujące się w tworzeniu profesjonalnego oświetlenia turystycznego. W naszej ofercie znajdziesz wiec sprzęt kompatybilny z latarkami Feniks, Olight czy Nitecore, dopasowany do konkretnych modeli. Dlatego zawsze uważnie sprawdzaj, czy konkretny przedmiot będzie dobrze działał z Twoim modelem. Jego działanie musi być niezawodne, jeśli chcesz osiągać najlepsze wyniki w trakcie polowań czy grupowych rozgrywek.

To nie musi być wcale drogi gadżet

Niektóre włączniki, takie jak ten marki Nitecoresprzęt marki Olight, mają nieco wyższą cenę, jednak wiele z nich to nie są drogie gadżety, które mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na Twoje wyniki w trakcie rozgrywki czy polowania. Możesz zwrócić na przykład na marki Nitecoresprzęt marki Olight. Warto też pamiętać, że montaż i demontaż tego typu przycisku jest w większości przypadków naprawdę prosty i nie wymaga dodatkowych narzędzi. Nic nie będzie stało więc na przeszkodzie, jeśli znów będziesz chciał wykorzystywać swoją latarkę w inny sposób.


Siła sprzętu to nie tylko jego możliwości techniczne. To też sprawianie, abyś czuł się wyjątkowy. Nitecore od lat tworzy wysokiej jakości oświetlenie LED oraz akumulatory, które będą towarzyszami każdej podróży. Nieważne, czy jedziesz na camping, pływasz łódką czy wybierasz się na rowerową wyprawę: to produkty stworzone właśnie z myślą o twoich potrzebach.

Najważniejsze nagrody w branży dla Nitecore

Działając od 2007 roku, NItecore zdobyło już najważniejsze nagrody w swojej branży, w tym Red Dot Design Award. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ każdego roku produkty tego przedsiębiorstwa podbijają serca coraz szerszego grona odbiorców. Innowacyjność jest zakorzeniona w DNA tej marki, która bezustannie pracuje nad wysoką jakością swoich produktów, nie pozwalając sobie na ani chwilę wytchnienia.

Poznaj jednego z liderów na rynku, jeśli chodzi o turystyczne oświetlenie. To właśnie Nitecore wypuściło na rynek pierwszą latarkę stworzoną w systemie Smart Piston Drive System, czy wykorzystała trzecią generację Smart Selector Ring. Sprawdź najpopularniejsze produkty warte zainteresowania.

Kieszonkowa latarka o niezwykłej mocy

360 lumenów: taką mocą może pochwalić się malutki produkt Nitecore, który zmieścisz w kieszeni. Waży zaledwie 23,5 grama i pozwoli na zasięg aż 74 metrów. Powinieneś mieć ją zawsze przy sobie. W końcu nigdy nie wiesz, gdy będziesz musiał skorzystać ze światła, aby rozproszyć mrok. To dobry wybór dla amatorów lub osób, które chcą schować w swoim plecaku czy portfelu tak użytkowy przedmiot. Latarka może również pełnić rolę przedmiotu, z którego skorzystasz w nagłym przypadku.

Rozświetl rzeczywistość swojego dziecka: latarka z pandą

Dzieci niejednokrotnie mają problemy z zaśnięciem po zmroku, a co dopiero, gdy dzieje się to poza ich domem. Jeśli planujesz podróż z maluchem, zaopatrz się w model LR10, posiadający nadruk wyglądający jak puszysta i miła panda. Moc 250 lumenów da zaś przyjemne światło, które pozwoli dziecku uspokoić się przed zaśnięciem. To także efektowny dodatek do pokoju!