Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Latarki czołowe - FENIX

Latarki czołowe - FENIX
Filtruj produkty według
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Latarki czołowe są niezastąpione w czasie podróży, ale nie tylko! Sprawdzą się także w wielu codziennych sytuacjach. Dlatego dobrze jest mieć zawsze przynajmniej jedną pod ręką. Wybierając odpowiednią dla siebie, zwróć uwagę na jej trwałość, długość świecenia oraz komfort noszenia.

Latarki czołowe kiedy się przydadzą?

Niezbędne w podróży po jaskiniach latarki czołowe mogą okazać się niezwykle użyteczne również w wielu innych sytuacjach. Możesz je skutecznie wykorzystać np. w trakcie usterki samochodu. Z ich pomocą łatwiej zlokalizujesz problem, jednocześnie mając obydwie ręce wolne. Mogą być przydatne także w trakcie wszelkich prac remontowych, czy budowlanych, czy potrzebujesz zachować swobodę ruchu.

To też doskonały przedmiot dla tych, którzy lubią biegać po zmierzchu lub spacerować z psem. Mogą też być przydatne dla hodowców zwierząt. Gdy nocą będziesz musiał wejść do stajni lub obory, łatwiej sprawdzisz, co dzieje się z Twoimi podopiecznymi. To więc niezwykle uniwersalny przedmiot, który po prostu warto mieć w swoim domu. A dla podróżnika czy wielbiciela survivalu wydaje się po prostu niezastąpiony!

Latarka Nitecore: świetna na każdą podróż

Zależy Ci na bardzo wygodnej latarce, która jednocześnie będzie miała dość duży zasięg świecenia? Latarka czołówka stworzona przez markę Nitecore może być idealnym wyborem dla Ciebie. Jej zasięg świecenia to ponad 180 m, dzięki czemu dobrze sprawdzi się w trakcie wieczornej pracy w obozowisku lub też przy zwiedzaniu jaskiń. Model HA40 świeci z mocą 1000 lumenów oraz posiada kilka trybów. Jest także zasilana najbardziej popularnymi bateriami, co oznacza, że bez problemu będziesz w stanie je dokupić.

Postaw na dobrą latarkę z akumulatorem

Baterie dziś często wydają się przeżytkiem. Po co ich używać, skoro akumulatory często są po prostu bardziej wytrzymałe? Jeśli tak uważasz, możesz zakupić latarkę marki Olight. Zależnie od tego, jakiej mocy będziesz używać, latarka może sprawnie funkcjonować od prawie 2 godzin do 45 dni. Za jej pomocą uzyskasz moc do 2300 lumenów, dzięki czemu praca lub spacer w jej towarzystwie będzie zdecydowanie przyjemniejszy.

Warto zwrócić uwagę, że model ten jest dość odporny na pył oraz wodę, dzięki czemu możesz go skutecznie używać nawet w trudnych warunkach. Jest też odporny na upadki z wysokości 1,5 m, a za pomocą kabla USB będziesz w stanie naładować ją, nawet korzystając z laptopa.

 Latarki czołowe od koloru do wyboru

Tego typu latarki są nie tylko naprawdę użyteczne, ale także dość popularne. Dzięki temu na rynku znajdziesz je w przeróżnych wariacjach kolorystycznych, a ich moc będzie znacznie różnić się od modelu. Możesz więc wybrać dokładnie taką, jaka wydaje się idealna w Twoim przypadku. Zastanów się, jakie masz wymagania względem swojego sprzętu. W dalekogórskie wyprawy postaw na te najmniej awaryjne. Jeśli zaś chcesz je stosować głównie do przydomowych prac, istotniejsza może okazać się ich jasność. Uważnie czytaj opisy producentów, a w razie pytań nie wahaj się z nami kontaktować.


Przekraczaj swoje limity i odwiedź miejsca, których nie widział nikt wcześniej. Fenix to jeden z czołowych producentów latarek rozświetlających mrok podróżnikom. Sprawdzają się jednak również w warunkach codziennych. W końcu w każdym domu powinno znaleźć się takie źródło światła, które będzie niezbędne w awaryjnych sytuacjach.

Najpierw była chęć stworzenia czegoś naprawdę dobrego

Gdy na rynku brakuje profesjonalnego sprzętu, który spełnia współczesne wymagania, powstaje chęć stworzenia czegoś wyjątkowego. I w ten sposób pojawił się pomysł na założenie przedsiębiorstwa Fenix. Brak odpowiednich latarek skłonił jego twórców do rozpoczęcia poszukiwania idealnych rozwiązań, sprawdzających się nie tylko w podróży, ale także w codziennych warunkach. Już pierwsza seria marki, czyli L1 okazała się jedna z najbardziej innowacyjnych na świecie, co zaowocowało gwałtownym rozwojem firmy.

Zaufaj inżynierom oraz specjalistom z dziedziny oświetlenia. Każdy detal produkowanych latarek tworzony jest z precyzją, która pozwoli działać im przez wiele lat. Wszystkie modele są dokładnie badane przed wypuszczeniem na rynek.

Ręczna latarka, która spełni wszystkie oczekiwania

Najpopularniejsze latarki to te ręczne, które doskonale sprawdzą się w podróżnym plecaku. Często zmieścisz je nawet w kieszeni i za ich pomocą będziesz mógł swobodnie poruszać się po zmierzchu. Ważne jest jednak, aby miały odpowiednio dużą moc oraz były wytrzymałe na różnego rodzaju upadki, mogące zdarzyć się w trakcie wyprawy. Tego szukasz? Model FD41 powinien spełnić wszystkie stawiane przed nim oczekiwania. Niezwykła moc urządzenia pozwala oświetlić przestrzeń nawet do 340 m!

Źródło światła zawsze przy tobie

Mimo wszystko nie zawsze znajdziesz w bagażu odpowiednio dużo miejsca na latarkę. Nie zawsze też będziesz czuł konieczność zabierania jej ze sobą. A co jeśli przypadkiem zabraknie prądu lub będziesz musiał wejść do opuszczonego budynku? Wtedy przydać może się podręczna latarka. Brelok stworzony przez  Fenix o mocy 45 lumenów powinien sprawdzić się właśnie w takich sytuacjach.