Lokalizator NotiOne Play czarny

Kod SKU: GAD02632
Kod EAN: 5906660330011
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
119,00 zł
Zrób prezent sobie albo komuś bliskiemu, sięgając po ciekawe gadżety elektroniczne. To drobiazgi łączące funkcjonalność oraz ciekawy design. Gadżety NOTIONE Lokalizator NotiOne Play czarny jest nie tylko fantastyczną niespodzianką, ale także praktycznym rozwiązaniem, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Zamów teraz.

Lokalizator zgubionych rzeczy z bezpłatną aplikacją.

Zgubione klucze lub portfel, zaginiony rower czy maluch, który właśnie znalazł się poza zasięgiem naszego wzroku - każdy z nas chciałby uniknąć tych nieprzyjemnych doświadczeń. NotiOne Play to niewielki lokalizator, który - w połączeniu z darmową aplikacją - pomoże Ci znaleźć wszystko, o co się troszczysz. I to nie tylko w zasięgu sygnału urządzenia (ok. 90m), ale także poza nim dzięki wsparciu sieci telefonów pośredniczących.

Jak to działa:

Lokalizator NotiOne Play działa bezprzewodowo. Sygnał wysyłany przez urządzenie jest odbierany przez telefony z zainstalowaną aplikacją NotiOne, które znalazły się w promieniu do 90m od zagubionego urządzenia NotiOne.

NotiOne Play, oprócz własnej darmowej aplikacji, współpracuje z innymi popularnymi polskimi aplikacjami o szerokim zasięgu. Wraz ze wzrostem sieci telefonów pośredniczących, szansa na znalezienie naszej zguby będzie coraz większa.

Gdy telefon wyłapie sygnał z urządzenia NotiOne Play, ustala jego lokalizację na podstawie własnego GPS, wysyła informację na telefon odbiorcy i wyświetla ją w aplikacji za pomocą adresu i znacznika na mapie. Dzięki temu namierzenie zguby jest możliwe nie tylko w pobliżu, ale i na dalsze odległości.

Zastosowanie:

NotiOne Play jest niewielkim urządzeniem, które łatwo przyczepić do kluczy, laptopa, torebki czy portfela. Pozwoli Ci też ustalić lokalizację Twojego dziecka, osoby starszej, psa, kota czy roweru.


Prezent w pigułce:
- Pomaga w zlokalizowaniu dziecka, psa czy kota lub w odnalezieniu zagubionych rzeczy, np. kluczy, roweru
- Lokalizuje zgubę nie tylko w zasięgu sygnału (ok. 90 m)
- Sygnał dźwiękowy w breloku, który ułatwia odnajdywanie zguby w pobliżu
- Lokalizowanie telefonu, po naciśnięciu breloka notiOne - telefon sygnałem dźwiękowym da znać gdzie się znajduje (nawet w trybie wyciszonym)
- Do jednego konta w aplikacji można dodać nieograniczoną liczbę urządzeń NotiOne
- Urządzenie jest kompatybilne z urządzeniami wyposażonymi w technologię Bluetooth 4.0+ Low Energy i systemami Android od wersji 4.3 oraz iOS od wersji 9
- Odporne na warunki atmosferyczne takie jak woda, piasek, kurz
- Niewielki rozmiar urządzenia i praktyczne mocowanie
- Zawartość opakowania: breloczek notiOne, instrukcja obsługi

Więcej informacji
Kod SKU GAD02632
Producent NOTIONE
Kod EAN 5906660330011
Więcej informacji
Kod SKUGAD02632
ProducentNOTIONE
Kod EAN5906660330011
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Lokalizator NotiOne Play czarny
Twoja ocena
Polecamy również: