Lokalizator PT-35V1 Tracker - GPS/GSM/GPRS

Kod SKU: 7.130
Kod EAN: 5907461640255
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
249,00 zł Darmowa dostawa
Nieważne, czy spacerujesz po górach, lubisz survival, czy po prostu dużo czasu spędzasz w podróży. Istnieją gadżety, które wpiszą się w Twoją codzienność. To funkcjonalne drobiazgi, przydatne w wielu sytuacjach. Wybierz Pozostałe BRON.PL Lokalizator PT-35V1 Tracker - GPS/GSM/GPRS i przekonaj się, że dokonałeś dobrego zakupu. Zamów teraz z darmową dostawą.

PT-35 lokalizator osobisty wykorzystujący globalny system pozycjonaownia ( GPS ) do określnia położenia osób, pojazdów lub zwierząt. Zastosowanie energooszczędnego timera umożliwia wysyłanie danych o położeniu według ustalonego wcześniej harmonogramu, zapewniając jednocześnie bardzo długi czas eksploatacji.

Urządzenie monitorujące możemy zamontować w wybranym pojeżdzie lub urządzeniu. Wbudowany czujnik ruchu jest szczególnie ważny w przypadku stosowania lokaliztora przez osoby starsze lub przewlekle chore a także w wykrywaniu ruchu pojazdów.

Lokalizator posiada przycisk alarmowy, z którego można skorzystać w przypadku sytuacji alarmowych np. podczas zasłabnięcia, wypadku lub zgubienia się. Dodatkowo w takiej sytuacji użytkownik dzięki systemowi głośnomówiącemu, ma możliwość jednostronnej komunikacji z wybraną osobą lub centrum kontroli ( np. firmą ). Konstrukcja przycisku uniemożliwia jego przypadkowe, mimowolne naciśnięcie.

Więcej informacji
Kod SKU 7.130
Producent BRON.PL
Kod EAN 5907461640255
Więcej informacji
Kod SKU7.130
ProducentBRON.PL
Kod EAN5907461640255
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Lokalizator PT-35V1 Tracker - GPS/GSM/GPRS
Twoja ocena
Więcej z BRON.PL
Polecamy również: