Luneta celownicza Kandar 3-9x40 1" Mil-dot z montażem 11 mm. (LUN-3-9X40)
KANDAR
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
Opis
Optyka o zmiennym powiększeniu w zakresie od 3 do 9 posiadająca obiektyw o średnicy 40 mm.
DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Liniowe pole widzenia na 100 m [m]14-5
Odległość od oka [mm]86
Powiększenie [×]3-9
Regulacja paralaksy [m]brak
Typ krzyża celowniczego (siatki)4A
Typ wieżyczek;zakryte
Źrenica wyjściowa [mm]13,3
Wymiary
Długość całkowita [mm]315
Masa [g]370
Średnica obiektywu [mm]40
Średnica tubusu [mm]25,4 mm (1″)
Okres gwarancyjny
24 miesiące
Informacje producenta
Producent
Kandar, Chiny
Symbol dostawcy
LUN-3-9X40
Dane techniczne
Kod SKU KOL.275-137
SymbolProducenta LUN-3-9X40
Producent KANDAR
Kod EAN 852873005268
Maksymalne powiększenie do 10x
Podświetlenie krzyża NIE
Średnica tubusu 25.400000
Minimalne powiększenie Od 2,5x do 5x
Typ krzyża celowniczego MilDot MOA
Rodzaj szyny (mm) 11
Średnica obiektywu 40.000000
Regulacja paralaksy NIE
Producent
Nazwa KANDAR
Kraj Chiny
Adres Building 19 7/F
Miasto Beijing
E-mail [email protected]
Importer
Nazwa LORGLASS Hurt-Detal Art. Optycznymi i Sportowymi Urszula Wypych
Kraj Polska
Adres Anieli Chmielińskiej 18
Kod pocztowy 99-400
Miasto Łowicz
E-mail [email protected]
Polecamy również:
Luneta celownicza Hawke Airmax 30 8-32x50 SF AMX IR Target Turrets (354-115)
Iluminator podczerwieni PARD IR1 940 mm do NV-007SP2 4K (IR1-940)
Celownik termowizyjny termowizor HIKMICRO by HIKVISION Stellar SH50L 3.0 (SH50L 3.0)
Montaż lunety Cantilever 2 Hawke Match wysoki 30 mm Weaver (354-274)
Osłona antyrefleksyjna lunety Hawke z obiektywem 40 mm AO (354-179)