Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

MAGNUM

MAGNUM
Filtruj produkty według
Opcje zakupów
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Poznaj buty stworzone z myślą o najbardziej wymagających zadaniach. Magnum to w pełni wodoodporne, skórzane obuwie taktyczne świetnie zabezpieczające stopę i doskonale sprawdzające się w każdej ekstremalnej sytuacji. W końcu to właśnie stabilny krok sprawi, że w czasie podróży będziesz mógł wykazać się niezawodnością.

Buty stworzone na życzenie FBI

Na początku lat 80. na amerykańskim rynku brakowało przedsiębiorstwa, które tworzyłoby profesjonalne buty taktyczne, przeznaczone dla służb mundurowych. Brakowało lekkiego i wygodnego obuwia, mogącego służyć przez lata. Dlatego w 1982 roku z powodu zapotrzebowania centrum szkoleniowego podlegającego pod FBI powstało Magnum, od początku swojego istnienia mające tworzyć produkty spełniające potrzeby profesjonalistów.

Szybko okazało się jednak, że nie tylko służby mundurowe potrzebują wysokiej jakości sprzętu. Popularność Magnum zaczęła rosnąć i już w 1990 pozycja przedsiębiorstwa w USA była ugruntowana. Pojawiły się więc pierwsze pełne kolekcje, oferujące obuwie nie tylko dla policji czy wojska, ale również dla myśliwych czy turystów.

Jakie buty są dobre na trudne trasy?

Wysoka jakość obuwia jest niezmiernie istotna. W końcu to nie tylko część odzieży, którą nosi się niemal codziennie i to przez długie godziny, ale również taka, która zapewnia stabilność stopie oraz gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Na trudne wyprawy stawiaj przede wszystkim na możliwie lekkie obuwie o mocnej konstrukcji, dzięki czemu będzie mogło przetrwać podróż w każdych warunkach. Dobrze sprawdzą się też te, które będą chronić kostkę. Świetnym przykładem takiego modelu jest Magnum Stealth II Sympatex CT. Spełnia on wymogi PN-EN 20345, posiadając wzmocniony nosek.

Wysoka jakość? To zawsze jest za mało!

Nawet najlepszy projekt zawsze można poprawić. Taka filozofia sprawia, że Magnum bezustannie tworzy coraz to wyższej jakości obuwie, które doceniane jest na całym świecie. Poznaj buty dostępne w ponad 100 krajach i cieszące się nienaganną opinią, zarówno wśród turystów, jak i profesjonalnych służb.