Multitool_Azymut_Giewon_H2038-7.jpg

Multitool AZYMUT Giewon - 14 narzędzi + kabura do pasa (H2038)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Multitool AZYMUT Giewon - 14 narzędzi + kabura do pasa (H2038)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: H2038
EAN: 5902944165645
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
199,00 zł

Wysoka jakość, przechstronne przeznaczenie i przystępna cena sprawiają, że obecnie jest to najpopularniejszy multitool w ofercie naszego sklepu.


Multitool AZYMUT Giewon - 14 narzędzi w 1 - dł.162 mm z kaburą do pasa (H2038)

Wersja II - dostępna na rynku od czerwca 2024r., posiada dodatkowo wymienne, stalowe i hartowane przecinaki do drutu oraz metalowy klips do pasa.

 

AZYMUT to seria wysokiej jakości narzędzi survivalowych, turystycznych i outdoorowych niezbędnych dla każdego podróżnika i majsterkowicza.

Nazwa marki - AZYMUT nawiązuje do pasji podróżowania w nieznane dla nas dotychczas miejsca, gdzie jedynym drogowskazem jest azymut wyznaczany nam przez kompas.

AZYMUT to nowa polska marka więc nazwy poszczególnych modeli i serii produktowych mają swoje źródła w nazwach znanych celów podróży w Polsce, do których zmierzamy podczas naszych letnich i zimowych wyjazdów. Nawiązują one do nazw polskich gór, szczytów, pasm górskich oraz rzek i jezior polskich

Końcówka ON w nazwie symbolizuje natomiast ruch, działanie i aktywność w terenie.

Nazwa GIEWON to oczywiście nawiązanie do nazwy najwyższego szczytu Tart Zachodnich - Wielkiego Giewontu.

 

Przeznaczenie multitooli
Multitoole to kieszonkowe narzędzia wielofunkcyjne, które są doskonałym pomocnikiem podczas pieszych wędrówek, podróży oraz codziennych napraw w domu i warsztacie.
Multitool AZYMUT Giewon w swojej budowie zawiera aż 14 różnego rodzaju narzędzi przydatnych w codziennym użytkowaniu.
Zaprojektowany został jako narzędzie do wszelkich codziennych prac oraz jako niezawodne narzędzie dla miłośników survivalu.
Multitool ten ma w sobie wszystko co niezbędne przy remoncie mieszkania, drobnej naprawie instalacji elektrycznej oraz innych nieoczekiwanych awariach.

Łącznie, multitool AZYMUT Giewon posiada aż 14 przydatnych narzędzi w 1, dzięki czemu teraz każde domowe i turystyczne zadanie wykonasz szybko i bez zbędnego stresu.

Atuty tego modelu
Wygodne i trwałe rękojeści, możliwość otwarcia 4 narzędzi bez konieczności rozkładania kombinerek, w tym 2 z nich obsługujemy jedną ręką, gniazdo dla wymiennych końcówek śrubokrętów, podwójne zabezpieczenia, kabura z mocowniem do pasa to tylko podstawowe atuty tego multitoola.

Wysoka jakość i trwałość narzędzi
Szkielet i wszystkie narzędzia wykonano ze stali nierdzewnej, którą poddano profesjonalnej obróbce termicznej, dzięki czemu każdy element posiada optymalną do pełnionej funkcji twardość.
Zarówno ramiona multitoola jak i narzędzia wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej typu 420 - która gwarantuje wysoka trwałość i odporność na uszkodzenia.
Ostrza gładkie i ząbkowane oraz piła do drewna wykonane są ze stali typu 7CR17, która gwarantuje wyjątkową ostrość i trwałość tych ostrzy.
Multitool ten produkowany jest przez sprawdzonego przez nas i jednego z największych na świecie producentów narzędzi turystycznych z ponad 38 letnim doświadczeniem w tej branży.
Dzięki temu jesteśmy pewni, że narzędzia produkowane pod naszą marką własną AZYMUT spełnią wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Bezpieczeństwo użytkowania
AZYMUT Giewon to nie tylko funkcjonalność i wytrzymałość, ale także bezpieczeństwo użytkowania.
Narzędzia zewnętrzne blokowane są niezależnymi blokadami typu liner-lock, co zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę nawet jedną ręką.
Pozostałe narzędzia zabezpieczają blokady typu back-lock zwalniane przyciskiem w tylnej części rączek kombinerek.
Dzięki rozmieszczeniu narzędzi na zewnętrznych stronach rękojeści, mamy dostęp do wszystkich funkcji multitoola bez potrzeby rozkładania go.

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Pomimo tak rozbudowanego i wszechstronnego zastosowania oraz wysokiej jakości wykonania cena tego multitoola jest bardzo okazyjna i przystępna, gdyż nie zawiera żadnych marż pośredników.
Narzędzie to trafia do nas bezpośrednio od producenta, który z kolei wszystkie jego elementy wytwarza samodzielnie w swojej fabryce.

Co wchodzi w skład tego multinarzędzia?
Multitool AZYMUT Giewon posiada w swojej budowie aż 14 narzędzi:

Najnowszy, oferowany od 2024r model posiada dodatkowo wymienne, hartowane wkładki do przecinania drutu oraz metalowy, mocny klips do pasa, 

Dodatkowo w zestawie znajduje się wodoodporna, czarna kabura kordurowa z mocowaniem do pasa spodni.

 

Opis i przeznaczenie poszczególnych narzędzi

Głównym narzędziem multitoola AZYMUT Giewon są kombinerki - obcęgi płaskie i ząbkowane wyposażone dodatkowo w przecinak drutu, które zapewniają wygodną i sprawną pracę.

Do prac elektrycznych znajdzesz przydatny ściągacz izolacji z przewodów.

Podczas wszelkich wyjazdów i pobytów w terenie docenisz wielokrotnie otwieracze butelek i metalowych konserw.

Wkrętak to jedno z najczęściej używanych narzędzi. W tym multitoolu masz ich aż 4. Dwa płaskie - wąski i szeroki oraz 2 mocne wkrętaki - śrubokręt płaski i krzyżowy jako bity wkładane do gniazda. 

Ile to razy podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów brakowało Ci tak podstawowego codziennego narzędzia, jakim są nożyczki. Teraz będziesz miał je już zawsze pod ręką.

Do wielu prac przyda się także mocny i trwały pilnik który wygładzi każdą powierzchnię, zarówno metalową jak i drewnianą. Z drugiej strony mamy pilnik diamentowy.

Na każdym wyjeździe podstawowym narzędziem którego używamy jest nóż. W tym multitoolu masz do wyboru aż 2 noże - gładki oraz ząbkowany wykonane z wysokogatunkowej stali 7CR17

Do wszelkich prac stolarskich oraz biwakowych bardzo często potrzebujemy piłki do cięcia drewna.

Teraz to także nie będzie problemem, gdyż multitool AZYMUT Giewon wyposażony jest w bardzo ostrą i mocną piłkę do drewna. 

Multitool poza zintegrowanymi narzędziami wyposażony jest także w rozkładane i blokowane gniazdo z bitami w formie wkrętaka płaskiego i krzyżowego.

Przydatnym dodatkiem jest 19 cm miarka wygrawerowana na rękojeści multitoola.

Kabura, która jest w zestawie to także praktyczny i potrzebny dodatek, gdyż dzięki niej multitool jest zawsze przy pasie i zabezpieczony przed wilgocią i kurzem.

Kabura wykonana jest z wodoodpornego, czarnego materiału typu kordura z wyhaftowanym logo marki AZYMUT.

 


Wygodny i poręczny
Poręczna wielkość (101 mm po złożeniu) oraz akceptowalny ciężar 264 g, sprawiają, że multitool AZYMUT Giewon może nam towarzyszyć podczas codziennej aktywności.
Do wygodnego przenoszenia multitoola na pasie otrzymujemy mocną i wodoodporną kaburę kordurową z mocowaniem do pasa oraz zapinaną na zatrzask.
Multitool AZYMUT Giewon to uniwersalne i wielofunkcyjne narzędzie codziennego użytku, niezwykle przydatne i poręczne.

Doskonały prezent
Multitoole to od wielu już lat jedne z najpopularniejszych w naszym sklepie pomysłów na trafiony prezent dla mężczyzn.
Niemal nigdy nie mamy ani zwrotów ani wymian na inny sprzęt.
Możemy być więc pewni, że każdy mężczyzna go doceni i będzie zadowolony z takiego prezentu.

 
Dane techniczne modelu AZYMUT Giewon:

Waga: 264 g
Długość złożony: 101 mm
Długość rozłożony: 162 mm
Ilość narzędzi: 14 narzędzi + kabura
Rodzaj stali: narzędzia: stal 420, ostrza: stal 7CR17
Symbol: H2038
EAN: 5902944165645

Produkcja dla AZYMUT Polska

Marka AZYMUT to nowa, polska marka własna spółki BRON.pl dla serii produktów survivalowych.

Nazwa GIEWON to nawiązanie do nazwy najwyższego szczytu Tart Zachodnich - Wielkiego Giewontu.

Więcej informacji
Kod SKUH2038
SymbolProducentaH2038
ProducentAZYMUT
EAN5902944165645
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z AZYMUT
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com