Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Multitool Leatherman Surge New Box - 21 narzędzi, dł. 115mm (830165)

Kod SKU: TM.3192
Kod EAN: 037447349010
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
Ocena:
100% of 100
749,00 zł Darmowa dostawa
Bądź przygotowany na każdą okoliczność i miej w zasięgu ręki multitool. To wielofunkcyjne narzędzia, które przydają się w podróży, podczas wypraw w terenie, a nawet w domu. Sięgnij po produkty wiodących marek, a przekonasz się, że nie może zabraknąć ich w Twoim ekwipunku. Multitoole LEATHERMAN Multitool Leatherman Surge New Box - 21 narzędzi, dł. 115mm (830165) zaskoczy Cię praktycznością i przemyślanym designem. Zamów teraz z darmową dostawą.
Multitool Leatherman Surge to jeden z najbardziej zaawansowanych multitooli posiadający aż 21 praktycznych i przydatnych funkcji.

Leatherman Surge to prawdziwy mistrz wagi ciężkiej. Jest to największy multitool, który przez samego producenta został określony mianem Heavy Duty. Narzędzie to zostało stworzone z myślą o naprawdę profesjonalnym i ciężkim zastosowaniu. Lata doświadczeń pokazały, że model Surge spełnia swoje zadania z wyjątkową skutecznością, nie zostawiając nawet najmniejszego pola do kompromisu.


Najważniejszym i głównym narzędziem multitoola Leatherman Surge są duże kombinerki. Zostały one podzielone na kilka praktycznych części o różnych zastosowaniach:

- kombinerki podłużne płaskie do przytrzymywania, ściskania i dokręcania niewielkich śrub,
- kombinerki uniwersalne do większych śrub,
- wymienny przecinak do drutu podzielony na część płaską oraz wcięcie do przecinania drutu twardego. W całości został on wykonany z bardzo dobrej stali 154CM.


Dużą zaletą modelu Leatherman Surge jest fakt, że bez otwierania konstrukcji multitoola mamy dostęp aż do czterech dużych, blokowanych narzędzi. Podstawowym i najczęściej używanym jest nóż ze stali 420HC. Posiada on krawędź plain (gładką) i długość 6,9 centymetra, a do jego otwarcia jedną ręką służy podłużne wcięcie w głowni. Nóż tego typu stanowi idealny backup dla noża EDC, który nosimy na co dzień ze sobą.


Pozostałe ważne narzędzia to:

- jednoręcznie otwierane ostrze ząbkowane służące do cięcia lin, taśm czy materiałów włóknistych,
- funkcjonalne, duże, sprężynujące nożyczki,
- slot na wymienne narzędzia z zamontowaną dwurzędową piłą. Dodatkowo w etui dostajemy drugie narzędzie w postaci pilnika diamentowego z pilnikiem do metalu i drewna.


Wszystkie zewnętrzne narzędzia są blokowane za pomocą tej samej, sprawdzonej blokady liner lock. Mechanizm jest prosty w obsłudze i wymaga użycia jedynie jednej ręki.

Wewnątrz ramion multitoola znajdują się dodatkowe praktyczne narzędzia. Aby się do nich dostać, należy otworzyć ramiona. Wszystkie dostępne tam narzędzia są blokowane w pozycji otwartej.


W komplecie z multitoolem otrzymujemy funkcjonalne skórzane etui. Posiada ono zapięcie na nap chroniące kombinerki wielofunkcyjne przed wypadnięciem. Etui możemy zamontować przy pasie zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Służą do tego odpowiednie szlufki w etui.

W komplecie otrzymujemy również naklejkę z logiem firmy Leatherman oraz drukowaną instrukcję zawierającą spis wszystkich narzędzi i funkcji. Całość zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko producenta.


Firma Leatherman, będąc pewna niezmiennie wysokiej jakości swoich produktów, udziela gwarancji na okres aż 25 lat. Gwarancja jest realizowana na terenie Polski i nie jest do tego potrzebny dowód zakupu.

Więcej informacji
Kod SKU TM.3192
Producent LEATHERMAN
Kod EAN 037447349010
Więcej informacji
Kod SKUTM.3192
ProducentLEATHERMAN
Kod EAN037447349010
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Multitool Leatherman Surge New Box - 21 narzędzi, dł. 115mm (830165)
Twoja ocena
Więcej z LEATHERMAN
Polecamy również: