Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Siekiery i toporki - GERBER

Siekiery i toporki - GERBER

Każdy, kto posiada ogród, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że siekierki i toporki są po prostu niezbędne w wielu sytuacjach. Gdy chcesz zadbać o posiadane przez siebie drzewa, prędzej czy później będziesz musiał ściąć grubszy konar albo porąbać jego fragmenty. W naszej ofercie znajdziesz idealne do tego celu narzędzia. 

Siekierki i toporki: różne rodzaje narzędzi

Jak w przypadku większości narzędzi, siekierki i toporki są często stworzone w konkretnym celu. Różne modele mają różne zastosowania i dlatego przed zakupem warto zapoznać się z tym, w jakich sytuacjach producent poleca wykorzystywać swój model. Można wyróżnić np. mniejsze siekiery campingowe, takie do łupania lub klinowe. W trakcie zakupu narzędzia zwracaj też uwagę na trzonek, który powinien być tak wyprofilowany, aby można było go chwycić w pewny oraz wygodny sposób. To niezwykle istotne, ponieważ niepewny chwyt może sprawić, że narzędzie wypadnie Ci z rąk, przy okazji powodując kontuzję. 

W naszym sklepie nie znajdziesz narzędzi pełniących funkcje ozdobne. W każdym domu powinna znajdować się wysokiej jakości sprzęt, którego takowe nie zapewniają. Przeciwnie: w trakcie wykorzystania mogą nawet stanowić źródło zbędnego niebezpieczeństwa.

Bardzo podręczna i niewielka siekiera Hultafors

Nie masz w domu zbyt wiele miejsca, ale koniecznie potrzebujesz wysokiej jakości siekiery? Skoro tak, Siekiera AGELSJON, stworzona przez markę Hultafors może okazać się idealnym wyborem dla Ciebie. Świetnie sprawdzi się także w trakcie górskiej wędrówki. Waży zaledwie pół kilograma, dlatego zabranie jej ze sobą nie będzie dużym problemem. Rękojeść wykonana jest z wysokiej jakości drewna, a dzięki ostrej i wypolerowanej krawędzi będziesz mógł ją użyć właściwie od razu. Firma Hultafors istnieje od XVII wieku i specjalizuje się w ręcznie kutych narzędziach.

Nóż i toporek w jednym: zestaw prawdziwego mężczyzny

Lubisz kupować kilka przedmiotów naraz? Jeśli tak to marka Morakniv ma coś dla Ciebie: zestaw składający się z noża i toporka. Ten drugi wykonany jest z borowanego metalu, który jest bardziej odporny na rdzę. Jego rękojeść została wykonana z tworzywa sztucznego i jest dodatkowo wzmocniona, dzięki czemu narzędzie będzie służyć Ci przez długie lata. W zestawie znajdziesz także skórzaną osłonkę na ostrze, dzięki temu to dłużej będzie w idealnym stanie.

Poćwicz celność. Siekierki i toporki hobbystyczne

Większość toporów ma bardzo praktyczne zastosowanie przy prostych, codziennych czynnościach w ogrodzie. Jeśli jednak chcesz poczuć się jak prawdziwy mężczyzna, możesz wykorzystać toporek do rzucania oraz poćwiczyć własną celność. Znajdziesz go w komplecie składającym się z trzech sztuk. Wykonany ze stali nierdzewnej, będzie ciekawym pomysłem na rozrywkę w trakcie np. spaceru do lasu. Za jego pomocą możesz na przykład urządzić konkurs w rzucaniu do celu. Cały zestaw waży mniej, niż 1 kg, więc łatwo zabierzesz go ze sobą w podróż.

Dobrej jakości siekiera i topór to nierozłączni towarzysze mężczyzny od tysięcy lat. Choć technologia idzie wciąż do przodu, to się jednak nie zmieniło. Jeśli chcesz wykonać podstawowe zadania w swoim otoczeni, musisz mieć je zawsze pod ręką. 


Gerber

Multitoole i narzędzia, które możesz wziąć ze sobą w podróż, przydadzą ci się w trakcie każdej wyprawy. Gerber to amerykańska firma, która istnieje na rynku od blisko 70 lat. Duże doświadczenie sprawia, że oferowane przez nią produkty są zawsze najlepszej jakości. Postaw na jedne z najpopularniejszych multitooli na świecie, które pomogą ci w zorganizowaniu nawet najbardziej niebezpiecznej wyprawy survivalowej czy outdoorowej. One po prostu muszą znaleźć się w twoim ekwipunku!

Narzędzia produkowane od 1939 roku

Gerber to przedsiębiorstwo założone w Portland w USA w 1939 roku. Tworzone przez nich noże są wykorzystywane przez policjantów, myśliwych oraz leśników, spełniając wszystkie wymagania profesjonalistów. Wszystkie produkty są projektowane oraz testowane w Portland, zapewniając najwyższą jakość swoim przyszłym użytkownikom. Każdego dnia projektanci myślą nad nowymi i innowacyjnymi narzędziami, które następnie pomagają wprowadzić na rynek, tak aby każdy podróżnik czy myśliwy mógł cieszyć się sprzętem najwyższej jakości, sprawdzającym się w każdych warunkach.

Musisz mieć ze sobą multitool!

Jeśli wyruszasz do lasu, lub w góry to na pewno starasz się ograniczać swój bagaż. Jednak mimo tego musisz wziąć ze sobą podstawowe narzędzia, które przydadzą ci się w podbramkowej sytuacji. Koniecznie postaw więc na oferowane przez Gerber multitoole, znane także jako obcęgi wielofunkcyjne. Zawierają one wiele narzędzi w jednym i na dodatek są tak małe, że zmieszczą się nawet w kieszeni! Możesz wybrać na przykład Multitool GERBER TRUSS, który jest w sprzedaży w zestawie wraz z wygodnym portfelem.

Weź ze sobą ręczną latarkę

Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebował niewielkiej latarki. Przydaje się nie tylko nocą, ale również wtedy, gdy po prostu zabraknie prądu. Latarka ręczna GERBER Cortex Compact Tac świeci z mocą 125 lumenów. Ponieważ jest stworzona z antypoślizgowego materiału, to bez najmniejszego problemu będziesz mógł trzymać ją nawet wtedy, gdy pada deszcz, a twoje dłonie są mokre. Jest kompaktowa i wszechstronna, dlatego świetnie sprawdzi się w trakcie każdej wyprawy.