Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Zawieszka do suwaka z otwieraczem Marser AST-9

Kod SKU: AST-9
Kod EAN: 4260419490663
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
25,00 zł
Zadbaj o swój ekwipunek, wybierając odpowiednie akcesoria do noży i narzędzi. To rozwiązania, które przydadzą się w domu i w terenie. Przekonaj się, jak bardzo praktyczne mogą być niepozorne drobiazgi i wybierz Akcesoria do noży i narzędzi BRON.PL Zawieszka do suwaka z otwieraczem Marser AST-9. Zapewniamy, że zaskoczy Cię funkcjonalnością i świetną jakością. Zamów teraz.

Nawet najmniejsze dodatki do odzieży, plecaka czy innych głównych elementów wyposażenia survivalowca, wspinacza czy wędrowca mogą mieć znaczenie. Zdecydowaliśmy się więc wprowadzić do oferty zawieszkę do suwaka z otwieraczem Marser AST-9. To produkt, który powinien zainteresować wszystkich miłośników krótszych i dłuższych wypadów w teren. Zawieszkę można w prosty sposób założyć na suwak i z niego ściągnąć. Wszystko przy pomocy niewielkiego sznurka. Co ważne, dodatkowe zapięcie na klips łączące sznurek z otwieraczem pozwala zdjąć otwieracz, jeśli nie jest on aktualnie potrzebny. W ten sposób założysz go tylko na wyjazdy, a na co dzień pozostanie jedynie sznureczek i klips, drobne elementy, które ułatwią zasuwanie i rozsuwanie suwaka.

Zawieszka do suwaka – niepozorny, praktyczny drobiazg

Niepozorny dodatek, jakim jest zawieszka do suwaka z otwieraczem, może okazać się bardzo przydatny w trakcie nocowania w lesie. Z jego pomocą otworzysz każdą butelkę. Część z otwieraczem wykonano z wysokiej jakości metalu, który wytrzyma ogromne siły nacisku. Zauważyłeś przycisk ON/OFF na końcu zawieszki? To on pozwoli Ci zaświecić lub zgasić malutką diodę LED, która oświetli detale, gdy w kompletnych ciemnościach będziesz chciał sięgnąć po jeden z elementów wyposażenia. Lampka nie jest mocna, jednak bardzo pomocna, a zastosowanie technologii LED pozwoliło producentowi zwiększyć jej żywotność. Wpłynął na to na przykład mniejszy pobór energii z bateryjki znajdującej się w otwieraczu.

Nieoczywiste dodatki survivalowca 

Takie nieoczywiste dodatki każdego survivalowca, wędrowca czy innej osoby, która uwielbia spędzać czas w terenie, mogą wiele ułatwić. W przypadku zawieszki do suwaka z otwieraczem Marser AST-9 będzie to możliwość otwierania butelek. Producent postawił na wysokiej jakości materiały do produkcji zawieszki tak jak w przypadku innych swoich rozwiązań. Marka znana jest z tworzenia noży taktycznych. Zapraszamy do przejrzenia pozostałych produktów w naszym sklepie. Ponadto zachęcamy do złożenia zamówienia na funkcjonalną zawieszkę!

Więcej informacji
Kod SKU AST-9
Producent BRON.PL
Kod EAN 4260419490663
Więcej informacji
Kod SKUAST-9
ProducentBRON.PL
Kod EAN4260419490663
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Zawieszka do suwaka z otwieraczem Marser AST-9
Twoja ocena