Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Pozostałe - BUSHMEN

Pozostałe - BUSHMEN
Filtruj produkty według
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Nie wszystkie elementy ubioru są tak oczywiste, jak założenie spodni czy kurtki w zimny dzień. A jednak mogą bardzo mocno wpłynąć na Twój komfort poruszania się. Właśnie je znajdziesz także w naszej ofercie. Nim wybierzesz się w podróż, przejrzyj ją, aby zorientować się, czy któryś z przedmiotów nie ułatwi Ci podróżowania.

Dbaj o swoje buty. Także w podróży

Buty są bardzo podstawową częścią ubioru, a ponieważ nie należą do najlżejszych, wielu podróżników decyduje się na zabranie ze sobą jednej lub dwóch par. Te łatwo mogą ulec zepsuciu, jeśli poruszasz się w naprawdę trudnych warunkach. Dlatego warto o nie zadbać, aby nie musieć obawiać się utraty obuwia w trakcie trasy. Przede wszystkim podstaw na zabranie ze sobą dwóch par. But powinien odpoczywać co drugi dzień, aby zachować swój idealny kształt, dlatego jeśli masz taką możliwość, warto o to zadbać. Ponadto kluczowa jest ich higiena. Zadbane obuwie nie powinno być mokre lub ubłocone.

W naszej ofercie przeróżnych odzieżowych dodatków znajdziesz produkty takich marek, jak Bushmenn. Staramy się, abyś mógł zakupić u nas przedmioty tylko dobrej jakości firm, które stawiają na jakość i doskonale wiedzą, czym charakteryzować się musi dobry sprzęt dla podróżnika, myśliwego czy survivalowca.

Jak szybko wysuszyć obuwie? Sposoby na trasie

Mokre obuwie powinno zostać jak najszybciej wysuszone, aby nie spowodować np. odklejania się podeszwy. Ponadto buty, które przez długi czas będą mokre, mogą się po prostu odkształcić. W domu wysuszenie ich jest dość proste: wystarczy postawić je w okolicy kaloryfera (ale nigdy nie POD nim!) lub na słońcu. Gorzej może być w podróży, gdy nie masz przy sobie żadnego źródła ciepła, a już kolejnego dnia musisz ponownie wyruszyć na wilgotny szlak.

Wtedy postaw na suszarkę do butów oraz rękawiczek. Możesz podłączyć ją do prądu, aby ogrzać wnętrze ubrań, a co za tym idzie: szybciej i sprawniej je wysuszyć. Na dodatek przyjemnie je ociepli, przez co zakładanie ich chłodnym rankiem będzie znacznie przyjemniejsze. To też dobry gadżet, który możesz trzymać w domu. Przyda Ci się, gdy zapomnisz przed pracą wysuszyc urabnia używane w dniu poprzednim.

Bezpieczeństwo w trakcie chodzenia po górach

Nawet niewielkie wzniesienia mogą okazać się niebezpieczne, jeśli pokrywa je warstwa lodu. Dlatego na takie wyjazdy dobrze jest zaopatrzyć się w nakładki antypoślizgowe. Pozwolą Ci one na zdobycie stabilności, przez którą łatwiej będzie Ci utrzymać idealną równowagę. Zwróć uwagę na nakładki Track, które są wykonane z miękkiej oraz mrozoodpornej gumy. Posiadają dziesięć kolców ułatwiających utrzymanie równowagi.

Dokładnie przemyśl swój bagaż w podróży

Gdy wybierasz się na pieszą wędrówkę, przemyśl zawartość Twojego bagażu. Powinny towarzyszyć Ci przedmioty, które zapewnią Ci komfort oraz bezpieczeństwo. Wytrzymałe ubrania, w których będziesz się dobrze czuć to najważniejszy krok ku skompletowaniu swojego turystycznego plecaka, ale różnego typu gadżety mogą tylko pomóc Ci w szybkim i sprawnym podróżowaniu.


Poznaj naturę od podszewki i wspieraj polskich producentów. Bushmen specjalizuje się w produkcji sprzętu survivalowego, który przyda się w trakcie każdej pieszej wędrówki lub bardziej wymagającego przedsięwzięcia. Od suszarek na buty, przez bransoletki aż po karabińczyki i antypoślizgowe nakładki: to wszystko możesz zakupić, mając pewność, że pochodzi z polskiego rynku.

Autentyczność, użytkowość i dobry wygląd: korzystaj z marki Bushmen

Polski rynek survivalowy cały czas się rozwija, czego dowodem są bezustannie powstające firmy. Bushmen powstał w 2010 roku, zdobywając cały czas coraz to szersze grono swoich odbiorców. Jego nazwa wzięła się od ludu, który prawdopodobnie jest jednym z najstarszych istniejących plemion na świecie. To dzięki nim powstała cała współczesna cywilizacja! Powrót do podstaw może zaś przybliżyć żyjących wciąż ludzi do przyrody. Pozwól tym produktom wkroczyć do swojego życia i zmienić je na lepsze.

Zaspokój swoją ciekawość świata i ciesz się sprawnymi przedmiotami w dobrych cenach, które przydadzą się w codziennym życiu.

Poznaj wieczną zapałkę. Musisz to mieć w podróży

Wieczna zapałkałączy w sobie kilka przedmiotów naraz. Jest jednocześnie krzesiwem, zwyczajną zapałką, czy zapalniczką benzynową. Wszystko zależy od tego, jak ją wykorzystasz. Bezustannie przygotowana do użycia, tylko czeka, aż wyciągniesz ją z kieszeni i użyjesz, niezależnie od tego, jaki będziesz miał w tym cel. Zabrakło paliwa w zapałce? To żaden problem. Wystarczy stworzyć swój własny, survivalowy płomień, który z wykorzystaniem tego projektu pójdzie nad wyraz prosto. 

Zadbaj o odpowiedni strój. Co kupić, gdy jest zimno?

Niskie temperatury nie bez powodu kojarzą się z mrozem i śniegiem. Jeśli masz problem z jazdą samochodem w takich warunkach, sprawa jest prosta: wybierzesz komunikację miejską. Ale co należy zrobić w samym środku gór?

Odpowiedź jest prosta. Możesz skorzystać z nakładek antypoślizgowych, które na butach stworzą barierę ochronną między stopami a samym obuwiem. To świetny produkt do użytkowania na płaskim lub niezbyt stromym otoczeniu.