Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Odzież - BUSHMEN

Filtruj produkty według
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Aktywne spędzanie czasu wymaga odpowiedniego stroju. Odzież i obuwie nie tylko pomogą Ci wyrazić siebie, ale też zapewnią Ci wygodę oraz bezpieczeństwo w trakcie wykonywania różnego rodzaju zadań. Odpowiednio dobrane, będą doskonale chronić przed mrozem i zapewnią dobrą przyczepność do podłoża. Poznaj ubrania odpowiednie dla każdego prawdziwego mężczyzny.

Odzież i obuwie doskonałe na każde warunki

Gdy wybierasz się w długą podróż, dobrej jakości ubrania, które ochronią Cię przed zmiennymi warunkami pogodowymi, są czymś, z czego nie możesz rezygnować. Dlatego zwracaj uwagę na jakość branych ze sobą ubrań. Niezależnie od pory roku, wybierając się w góry, powinieneś zadbać m.in. o posiadanie sprawdzonej, przeciwdeszczowej kurtki. Przydatne mogą być również antypoślizgowe buty. Odpowiednio dobrana odzież i obuwie pozwolą Ci na długą i wygodną podróż.

Innych ubrań będą potrzebowali myśliwi i osoby zajmujące się survivalem, bo w ich przypadku bardzo istotne mogą okazać się walory maskujące. W ten sposób łatwiej będzie Ci schować się przed wzrokiem dzikich zwierząt i wtopić się w otoczenie. Wybierając takie ubrania, skup się na doborze odpowiednich barw. Najlepiej sprawdzą się zgaszone zielenie, brązy czy żółcie.

Znajdziesz u nas tylko sprawdzone marki

Doskonale wiemy, jak ważna w podróży jest jakość ubrań, dlatego starannie selekcjonujemy marki, wybierając tylko te, które spełniają oczekiwania aktywnych osób, lubiących spędzać czas na łonie przyrody. Znajdziesz u nas takie marki, jak Direct Action, Hanzel czy First Tactical. Z ich pomocą złożysz swoją podróżniczą szafę tak, by sprawdzała się w każdej możliwej chwili.

Możesz u nas wybrać na przykład dobrej jakości spodnie. Dobierz odpowiednią długość i bądź pewny, że jakość materiału Cię nie zawiedzie. Wiele znajdujących się u nas modeli posiada wzór moro lub występuje w ciemnych, dobrze sprawdzających się w lesie barwach.

Odzież i obuwie: co założyć na chłodny dzień?

Niezaprzeczalnie jednym z najważniejszych elementów stroju podróżnika jest ciepłe okrycie wierzchnie. Dlatego też nie możesz zapomnieć o polarach, lub bluzach, które zapewnią Ci ochronę nawet w chłodne, wietrzne dni. Wybieraj więc materiały chroniące przed różnymi warunkami pogodowymi. W naszej ofercie znajdziesz m.in jedne z najbardziej popularnych mundurów polowych na świecie, dzięki którym będziesz mógł swobodnie podróżować zarówno po polskich górach, jak i przymierzać się do zdobywania najwyższych szczytów.

Zamaskuj się przed widokiem innych

Gdy ważne znaczenie ma dla Ciebie wartość maskująca stroju, nie zapominaj o różnego rodzaju chustach i arafatkach. To one pomogą Ci skutecznie zmienić kształt głowy, przez co możesz stać się nierozpoznawalny nawet w mieście, zaś w lesie bardzo szybko wtopisz się w otoczenie. Ponadto, dzięki nim ochronisz swoją twarz i szyję od wiatru, co bez wątpienia będzie niezwykle cenne w trakcie każdej wyprawy na łono natury. W końcu przyroda potrafi być niezwykle zmienna i zawsze należy o tym pamiętać.

Odzież i obuwie: buty na najbardziej wymagający teren

Zwykłe buty sportowe to często za mało, gdy masz w planach naprawdę intensywną wycieczkę. Nie zapewnią Ci odpowiedniej przyczepności do podłoża, co może spowodować wiele potencjalnie niebezpiecznych sytuacji. W końcu mokre kamienie lub strome podejście wymaga bardzo dobrej stabilizacji stopy. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz buty taktyczne. Zabudowane, dobrze trzymające kostkę i wykonane z myślą o najbardziej wymagających podróżach, szybko staną się Twoim nieodłącznym kompanem.

Czuj się doskonale w swoim sportowym stroju

Sportowy, wygodny strój to coś, co każdy powinien mieć w swojej szafie, nawet jeśli nie planuje odległych podróży. To jednak nie oznacza, że musi być nudny! Nie bez powodu tego typu ubrania coraz częściej pojawiają się nawet w kolekcjach topowych projektantów. Ponadto, zawsze możesz go spersonalizować, np. korzystając z naszywek.

Dobrze dobrana i wygodna odzież i obuwie oznaczają świetne samopoczucie. Czuj się świetnie także w najbardziej odległych podróżach!


Poznaj naturę od podszewki i wspieraj polskich producentów. Bushmen specjalizuje się w produkcji sprzętu survivalowego, który przyda się w trakcie każdej pieszej wędrówki lub bardziej wymagającego przedsięwzięcia. Od suszarek na buty, przez bransoletki aż po karabińczyki i antypoślizgowe nakładki: to wszystko możesz zakupić, mając pewność, że pochodzi z polskiego rynku.

Autentyczność, użytkowość i dobry wygląd: korzystaj z marki Bushmen

Polski rynek survivalowy cały czas się rozwija, czego dowodem są bezustannie powstające firmy. Bushmen powstał w 2010 roku, zdobywając cały czas coraz to szersze grono swoich odbiorców. Jego nazwa wzięła się od ludu, który prawdopodobnie jest jednym z najstarszych istniejących plemion na świecie. To dzięki nim powstała cała współczesna cywilizacja! Powrót do podstaw może zaś przybliżyć żyjących wciąż ludzi do przyrody. Pozwól tym produktom wkroczyć do swojego życia i zmienić je na lepsze.

Zaspokój swoją ciekawość świata i ciesz się sprawnymi przedmiotami w dobrych cenach, które przydadzą się w codziennym życiu.

Poznaj wieczną zapałkę. Musisz to mieć w podróży

Wieczna zapałkałączy w sobie kilka przedmiotów naraz. Jest jednocześnie krzesiwem, zwyczajną zapałką, czy zapalniczką benzynową. Wszystko zależy od tego, jak ją wykorzystasz. Bezustannie przygotowana do użycia, tylko czeka, aż wyciągniesz ją z kieszeni i użyjesz, niezależnie od tego, jaki będziesz miał w tym cel. Zabrakło paliwa w zapałce? To żaden problem. Wystarczy stworzyć swój własny, survivalowy płomień, który z wykorzystaniem tego projektu pójdzie nad wyraz prosto. 

Zadbaj o odpowiedni strój. Co kupić, gdy jest zimno?

Niskie temperatury nie bez powodu kojarzą się z mrozem i śniegiem. Jeśli masz problem z jazdą samochodem w takich warunkach, sprawa jest prosta: wybierzesz komunikację miejską. Ale co należy zrobić w samym środku gór?

Odpowiedź jest prosta. Możesz skorzystać z nakładek antypoślizgowych, które na butach stworzą barierę ochronną między stopami a samym obuwiem. To świetny produkt do użytkowania na płaskim lub niezbyt stromym otoczeniu.