Monokulary - BUSHNELL

Monokulary - BUSHNELL
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Monokulary mogą być mniejsze, niż lornetki, dzięki czemu często wykorzystywane są na co dzień. W końcu bez problemu zapakujesz je nawet do kieszeni spodni! Jednocześnie możesz jednak znaleźć też takie, które są naprawdę wysokiej klasy sprzętem noktowizyjnym. Wybierając odpowiedni produkt dla siebie, zastanów się nad celem, jaki ma spełniać.

Monokulary: stawiamy tylko na najlepsze marki

Aby sprzęt optyczny działał, musi być wykonany z naprawdę dużą precyzją. Doskonale o tym wiemy, dlatego stawiamy tylko na marki tworzące produkty najwyższej jakości. Znajdziesz u nas czołowych producentów. Monokulary, które są dostępne w naszym sklepie, stworzyła m.in. firma Steiner czy Vortex Optics. To gwarancja wysokiej jakości oraz dużej wytrzymałości produktów.

Należy jednak pamiętać o tym, że takie produkty mogą mieć bardzo różne zastosowanie. Tradycyjny monokular przypomina niewielką lornetkę, jednak możesz znaleźć też takie pozwalające na widzenie w ciemności. To więc przedmioty, które przydadzą się zarówno amatorowi, jak i profesjonalnemu myśliwemu lub leśnikowi.

Monokular do kieszeni: korzystaj z niego codziennie

Ile razy zdarzyło Ci się, że w trakcie spaceru do lasu nagle dostrzegłeś stado dzikich zwierząt? Chciałeś je obejrzeć z bliska, jednak one uciekały, zanim byłeś w stanie dostrzec cokolwiek więcej. Nie jesteś osamotniony w takich przypadkach! Z tego powodu firmy zajmujące się optyką tworzą niewielkie monokulary, które możesz przypiąć do kluczy lub schować do kieszeni. Możesz wybrać na przykład produkt Gazer NG 8x21.

Wybierz noktowizor dla prawdziwego profesjonalisty

Twoje hobby zmieniło się już w prawdziwą, długotrwałą pasję lub też w pracę? Zainwestuj w swój sprzęt i zakup monokular z funkcją noktowizora. Parad HD NV-019 jest bardzo wydajnym produktem, który pracuje na zasadzie podczerwieni. Przyda Ci się w trakcie polowań lub badania nocą fauny.

Dobrej jakości noktowizor może zastąpić lornetkę i pozwolić Ci na wygodne podziwianie piękna przyrody. Dlatego jeśli cenisz sobie niewielkich rozmiarów bagaż, dobrze zrobisz, interesując się bliżej takimi produktami.


Poznaj bardzo wydajną optykę sportową prosto z Japonii. Bushnell łączy optymalną cenę z wyjątkową jakością, z której korzystają także profesjonaliści. Nowe technologie pozwolą ci na regularnie poprawianie swoich wyników. Sprawdź naszą ofertę, aby wybrać najlepsze urządzenia, które wykorzystasz zarówno w sporcie, jak i w myślistwie.

Bushnell to ponad 65 lat tradycji

W 1948 roku David P. Bushnell wrócił z Japonii do Kalifornii ze swojego miesiąca miodowego. Przywiózł ze sobą dwie skrzynki pełne lornetek, które bardzo szybko sprzedał. W ten sposób wprowadził na amerykański rynek bardzo precyzyjny sprzęt, który zachwycił wszystkich. To dzięki niemu ówczesna klasa średnia mogła pozwolić sobie na korzystanie z wysokiej jakości urządzeń optycznych, które w tamtym czasie były praktycznie niedostępne.

Współcześnie Bushnell samodzielnie tworzy produkty, będąc jednym z czołowych graczy na międzynarodowym rynku. Przedsiębiorstwo zdobywa liczne nagrody i jest powszechnie lubiane na całym świecie. Posiada linie dedykowane zarówno profesjonalistom, jak i amatorom pieszych wędrówek.

Dalmierz jest potrzebny każdemu myśliwemu

Aby odpowiednio dobrać broń i kąt strzału, musisz wiedzieć, w jakiej odległości znajduje się twój cel. Dlatego każdy myśliwy powinien mieć przy sobie optykę z najwyższej półki, która pozwoli ją sprawdzić. Dalmierz tej marki to w takim wypadku doskonały wybór! Nagrodzony w 2016 roku produkt, pozwala na zmierzenie odległości aż do 770 m. Warto jednak pamiętać, że to wielkość przedmiotu ma wpływ na możliwości urządzenia. Z powodu wysokiej klasy optyki, daje ono jasny i klarowny obraz.

Z tym sprzętem nie chybisz!

Chcesz mieć zawsze najlepsze wyniki? Koniecznie musisz mieć przy sobie celownik kolimatorowy, wykonany z mocnego, czarnego aluminium. Dzięki niemu skutecznie i sprawnie oddasz strzał dokładnie w to miejsce, w które chcesz to zrobić i nigdy nie chybisz. Urządzenie działa na baterie, przez co będziesz w stanie szybko ją wymienić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wystarczy mieć ze sobą jeszcze jedną na zapas!