Monokulary - VORTEX OPTICS

Monokulary - VORTEX OPTICS
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Monokulary mogą być mniejsze, niż lornetki, dzięki czemu często wykorzystywane są na co dzień. W końcu bez problemu zapakujesz je nawet do kieszeni spodni! Jednocześnie możesz jednak znaleźć też takie, które są naprawdę wysokiej klasy sprzętem noktowizyjnym. Wybierając odpowiedni produkt dla siebie, zastanów się nad celem, jaki ma spełniać.

Monokulary: stawiamy tylko na najlepsze marki

Aby sprzęt optyczny działał, musi być wykonany z naprawdę dużą precyzją. Doskonale o tym wiemy, dlatego stawiamy tylko na marki tworzące produkty najwyższej jakości. Znajdziesz u nas czołowych producentów. Monokulary, które są dostępne w naszym sklepie, stworzyła m.in. firma Steiner czy Vortex Optics. To gwarancja wysokiej jakości oraz dużej wytrzymałości produktów.

Należy jednak pamiętać o tym, że takie produkty mogą mieć bardzo różne zastosowanie. Tradycyjny monokular przypomina niewielką lornetkę, jednak możesz znaleźć też takie pozwalające na widzenie w ciemności. To więc przedmioty, które przydadzą się zarówno amatorowi, jak i profesjonalnemu myśliwemu lub leśnikowi.

Monokular do kieszeni: korzystaj z niego codziennie

Ile razy zdarzyło Ci się, że w trakcie spaceru do lasu nagle dostrzegłeś stado dzikich zwierząt? Chciałeś je obejrzeć z bliska, jednak one uciekały, zanim byłeś w stanie dostrzec cokolwiek więcej. Nie jesteś osamotniony w takich przypadkach! Z tego powodu firmy zajmujące się optyką tworzą niewielkie monokulary, które możesz przypiąć do kluczy lub schować do kieszeni. Możesz wybrać na przykład produkt Gazer NG 8x21.

Wybierz noktowizor dla prawdziwego profesjonalisty

Twoje hobby zmieniło się już w prawdziwą, długotrwałą pasję lub też w pracę? Zainwestuj w swój sprzęt i zakup monokular z funkcją noktowizora. Parad HD NV-019 jest bardzo wydajnym produktem, który pracuje na zasadzie podczerwieni. Przyda Ci się w trakcie polowań lub badania nocą fauny.

Dobrej jakości noktowizor może zastąpić lornetkę i pozwolić Ci na wygodne podziwianie piękna przyrody. Dlatego jeśli cenisz sobie niewielkich rozmiarów bagaż, dobrze zrobisz, interesując się bliżej takimi produktami.


Vortex Optics to przede wszystkim ludzie i ludzkie potrzeby, które twórcy marki chcą realizować. Poznaj amerykańskiego producenta optyki, która stworzona została z myślą o przedstawicielach służb mundurowych i myśliwych. Szukasz wysokiej klasy lornetki albo dalmierza, za pomocą którego sprawdzisz każdą odległość? Te produkty będą właśnie dla Ciebie.

Nieograniczona dożywotnia gwarancja od Vortex Optics

Vortex to amerykańska firma, powstała w 1986. Ta rodzinna firma zwraca szczególną uwagę na zmienienie sposobu prowadzenia biznesu.

Rodzina Hamiltonów postanowiła na pierwszym miejscu postawić nie siebie, a klientów.

Zaczęło się w 2002 roku, gdy Dan i Margie Hamilton założyli przedsiębiorstwo w USA. Nikt jednak nie spodziewał się, że po dwudziestu latach będzie ono popularne na tak dużą skalę. Współcześnie produkty Vortex Optics są dostępne i lubiane na całym świecie. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia stawia przede wszystkim na ludzi. Każdy produkt, który wychodzi więc z ich fabryki, posiada dożywotną gwarancję.

Nieważne, z jakiego powodu produkt uległ zepsuciu albo czemu masz z nim problem. Zawsze możesz skonsultować się z przedstawicielami Vortex Optics, niezależnie od tego, w jakim miejscu zakupiłeś swój produkt. Gwarancja nie obejmuje jedynie umyślnego uszkodzenia, uszkodzenia kosmetycznego lub utraty produktu.

Jak daleko znajduje się twój cel? Sprawdź!

Dla myśliwego odległość od zwierzyny może być kluczowa do dokładnego oddania strzału. Dlatego nie rezygnuj z takich przedmiotów, jak dalmierze, dzięki którym w szybki sposób zweryfikujesz swoją technikę oraz możliwości. Vortex Ranger 1800 jest profesjonalnym sprzętem, stworzonym właśnie z myślą o osobach takich, jak ty! W zestawie z nim znajdziesz m.in. futerał i ściereczkę do czyszczenia.

Zadbaj o swoje produkty optyczne z tym zestawem

Jako właściciel elektroniki bez wątpienia zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo trzeba o nią dbać. Utrzymanie jej w czystości zdecydowanie przedłuża trwałość oraz jakość produktów. Z tego powodu koniecznie zaopatrz się w zestaw, dzięki któremu będziesz w stanie szybko, sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie doprowadzić swój sprzęt do stanu bliskiemu nowości. W końcu kto, jak nie producent optyki zna dobrze jej potrzeby?

Na wieki wieków

Vortex dostarcza swoje produkty z gwarancją VIP. W praktyce jest to ich dożywotnia obietnica, że nie zawiedziesz się na ich sprzęcie. Obiecują też, że jeśli kiedykolwiek będziesz miał z nim problem, oni pomogą Ci go rozwiązać. Jeśli zajdzie taka potrzeba naprawią Twój produkt lub wymienią na nowy. Gwarancja VIP oznacza także, że producenta nie obchodzi, w jaki sposób Twój produkt się zepsuł, ani gdzie go kupiłeś. Nie potrzebujesz nawet paragonu. Producent nie bierze odpowiedzialności jedynie za kradzież, celowe uszkodzenie albo uszkodzenia „kosmetyczne”, czyli takie, które nie utrudniają korzystania z produktu.

Vortex zajmuje się produkcją lornetek, lunet obserwacyjnych, kolimatorów, celowników optycznych i dalekomierzy. Te produkty, które są obecnie chętnie kupowane na całym świecie, możesz kupić także w naszym sklepie.

Przykłady mówią same za siebie

Pochylmy się nad Monokularem Vortex Solo dostępnym w naszym sklepie. Dlaczego warto go kupić? Jest nieduży i łatwy w transporcie, a daje aż dziesięciokrotne powiększenie. Jego szklane powierzchnie pokryte są powłokami antyrefleksyjnymi. Cała konstrukcja jest wodoodporna – z tym monokularem nie musisz bać się deszczu, kurzu i piasku. Dzięki wypełnieniu azotem nie musisz też obawiać się, że coś Ci zaparuje od wewnątrz.

Inny przykład? Proszę bardzo!

Może dalmierz Vortex Impact 850? Ten dalmierz ma zasięg aż ~777m, więc dzięki niemu jesteś w stanie dokładnie obliczyć dane o odległości, dzięki którym będziesz w stanie oddać celny strzał. Sprzęt jest wodoodporny, lekki i ergonomiczny. Bez problemu zawiesisz go na szyi, dzięki smyczy. Zasila go bateria CR2, a jego wyświetlacz i menu są uważane za przejrzyste. Pomiar wykonywany tym dalmierzem trwa mniej niż sekundę.