Monokulary - PARD

Monokulary - PARD
Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Monokulary mogą być mniejsze, niż lornetki, dzięki czemu często wykorzystywane są na co dzień. W końcu bez problemu zapakujesz je nawet do kieszeni spodni! Jednocześnie możesz jednak znaleźć też takie, które są naprawdę wysokiej klasy sprzętem noktowizyjnym. Wybierając odpowiedni produkt dla siebie, zastanów się nad celem, jaki ma spełniać.

Monokulary: stawiamy tylko na najlepsze marki

Aby sprzęt optyczny działał, musi być wykonany z naprawdę dużą precyzją. Doskonale o tym wiemy, dlatego stawiamy tylko na marki tworzące produkty najwyższej jakości. Znajdziesz u nas czołowych producentów. Monokulary, które są dostępne w naszym sklepie, stworzyła m.in. firma Steiner czy Vortex Optics. To gwarancja wysokiej jakości oraz dużej wytrzymałości produktów.

Należy jednak pamiętać o tym, że takie produkty mogą mieć bardzo różne zastosowanie. Tradycyjny monokular przypomina niewielką lornetkę, jednak możesz znaleźć też takie pozwalające na widzenie w ciemności. To więc przedmioty, które przydadzą się zarówno amatorowi, jak i profesjonalnemu myśliwemu lub leśnikowi.

Monokular do kieszeni: korzystaj z niego codziennie

Ile razy zdarzyło Ci się, że w trakcie spaceru do lasu nagle dostrzegłeś stado dzikich zwierząt? Chciałeś je obejrzeć z bliska, jednak one uciekały, zanim byłeś w stanie dostrzec cokolwiek więcej. Nie jesteś osamotniony w takich przypadkach! Z tego powodu firmy zajmujące się optyką tworzą niewielkie monokulary, które możesz przypiąć do kluczy lub schować do kieszeni. Możesz wybrać na przykład produkt Gazer NG 8x21.

Wybierz noktowizor dla prawdziwego profesjonalisty

Twoje hobby zmieniło się już w prawdziwą, długotrwałą pasję lub też w pracę? Zainwestuj w swój sprzęt i zakup monokular z funkcją noktowizora. Parad HD NV-019 jest bardzo wydajnym produktem, który pracuje na zasadzie podczerwieni. Przyda Ci się w trakcie polowań lub badania nocą fauny.

Dobrej jakości noktowizor może zastąpić lornetkę i pozwolić Ci na wygodne podziwianie piękna przyrody. Dlatego jeśli cenisz sobie niewielkich rozmiarów bagaż, dobrze zrobisz, interesując się bliżej takimi produktami.


Pard

Noktowizor to niezbędny element, jeśli pracujesz w mroku i potrzebujesz lepszej widoczności. Urządzenie to z powodzeniem używane jest przez służby wywiadowcze, wojsko, a także przez myśliwych. Zobacz, czym charakteryzuje się dobry noktowizor i na jakiej zasadzie działa.

Pard, czyli niezawodność i profesjonalizm

Pard to amerykańska firma założona w 2017 roku, która od tego czasu prężnie się rozwija zdobywając uznanie wśród specjalistów. Firma w swojej ofercie posiada produkty termowizyjne oraz noktowizyjne. Ceniona jest ona przez użytkowników na całym świecie ze względu na wysoką jakość oferowanych produktów. Produkty marki Pard często wykorzystywane są podczas obserwacji zwierząt, w żeglarstwie, ratownictwie czy łowiectwie. Użytkownicy zdecydowanie cenią sobie łatwość obsługi oraz stosunek jakości do ceny.

Czym jest noktowizor i na jakiej zasadzie on działa?

Noktowizor to urządzenie, które służy do obserwowania obiektów w półmroku. Działa on poprzez wzmacnianie światła w sytuacjach, gdy go brakuje. Fotony, które są elementem światła, odbierane są przez noktowizor. Następnie w wyniku procesów chemicznych i elektrycznych energia zamieniana jest w światło, dzięki czemu możliwa jest obserwacja otoczenia nawet w sytuacjach braku światła.

Monokular noktowizyjny, co go wyróżnia i dla kogo jest to dobre rozwiązanie?

Jeśli poszukujesz urządzenia dobrej jakości, dzięki któremu będziesz mógł obserwować obiekty w półmroku, postaw na Noktowizor monokular PARD HD NV-019. Daje on nie tylko możliwość obserwowania przedmiotów, ale także dzięki niemu wykonasz zdjęcia czy zarejestrujesz video. Co jeszcze wyróżnia ten noktowizor? Daje on naprawdę szerokie pole widzenia, dzięki temu możesz widzieć wszystko z dużą dokładnością. Co więcej, posiada on niewielkie wymiary i jest naprawdę lekki, dzięki czemu zawsze możesz go zabrać wszędzie ze sobą.

Ciekawą funkcją jest również możliwość połączenia urządzenia ze smartfonem za pomocą specjalnej aplikacji. Dzięki temu z łatwością możesz przenosić zdjęcia i nagrane filmy i mieć do nich łatwy dostęp kiedykolwiek tylko zechcesz.