Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Ostrzałka Work Sharp Guided Field Sharpener (009-012)

Kod SKU: KOL.009-012
Kod EAN: 662949038751
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
149,00 zł
Jaki jest najlepszy nóż? Ostry! Dlatego zadbaj o to, aby w Twoim wyposażeniu znalazły się osełki i ostrzałki do noży. Wykorzystasz je nie tylko w terenie, ale i w domu. Osełki i ostrzałki do noży WORK SHARP Ostrzałka Work Sharp Guided Field Sharpener (009-012) to sprawdzone rozwiązanie wykonane z najlepszych surowców, dzięki czemu pozwoli Ci łatwo i szybko naostrzyć większość noży. Zamów teraz.

Work Sharp Guided Field Sharpener to kompaktowa ostrzałka do noży i narzędzi, umożliwiająca przeprowadzenie pełnego procesu ostrzenia w terenie. Niewielkie gabaryty, wysoka funkcjonalność oraz efektywność, powodują, że  ta uniwersalna ostrzałka jest doskonałą propozycją dla turystów, myśliwych, wędkarzy oraz militarystów!

Work Sharp Guided Field Sharpener to multiostrzała przenośna, wyposażona w aż 5 stref ostrzenia, stałe prowadnice kątowe, klucze do odkręcania grotów strzał oraz przedział na krzesiwo lub rozpałkę.

Strefy ostrzenia:

płytka diamentowa drobnoziarnista o gradacji 220 do modelowania i naprawy ostrza ,
płytka diamentowa drobnoziarnista o gradacji 600 do ostrzenia wstępnego,
duży pręt ceramiczny o dwóch gradacjach (zgrubnej i drobnej) oraz funkcji ostrzenia haczyków wędkarskich,
mały pręt ceramiczny o drobnej gradacji do ostrzenia ząbków.
Prowadnice o nastawach 20 i 25° są przeznaczone do ostrzenia noży myśliwskich, edc, oraz do filetowania. To proste rozwiązanie, w znacznym stopniu ułatwia ostrzenie noży z każdym rodzajem ostrza (płaskim, zakrzywionym, ząbkowanym), a także narzędzi obozowych: siekier, toporków, maczet itp.

Płytki diamentowe są mocowane do szkieletu są za pomocą silnych magnesów neodymowych, co pozwala na  błyskawiczny demontaż i ostrzenie samą płytką. Po zdjęciu płytek diamentowych uzyskujemy dostęp do portów kluczy płaskich oraz małego przedziału, który pomieści krzesiwo, piłę drutową lub rozpałkę. Duży pręt ceramiczny ma 3 powierzchnie robocze, o gradacji 220, 600 oraz 600 z rowkiem do ostrzenia haczyków. Gradację zmieniamy poprzez obrót całego pręcika wokół osi. Mały pręcik ceramiczny pozwala w łatwy i szybki sposób naostrzyć głownią ząbkowaną. Ostatnim procesem ostrzenia jest wygładzanie i polerowanie, do tego celu służy skórzana powierzchnia, umożliwiająca wykończenie ostrza na tzw. lustro.

Work Sharp Guided Field Sharpener ma kompaktową lekką konstrukcję, wygodny uchwyt, otwór na linkę. Bez problemu mieści się w kieszeni bojówek lub plecaka, co czyni z niej obowiązkowy element ekwipunku każdego miłośnika noży i outdooru. 

 

 

Work Sharp Outdoor to amerykańska marka innowacyjnych ostrzałek do noży i narzędzi, należąca do rodzinnego przedsiębiorstwa Darex, którego początki sięgają 1973 roku. Do firmy należą także marki: Drill Doctor obejmująca profesjonalne ostrzałki do wierteł oraz Work Sharp Culinary specjalizującą się w ostrzałkach do noży kuchennych.

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Co chcesz naostrzyć?
nóż ,
nożyczki ,
tasak
Rodzaje gradacji
coarse / 220 ,
fine / 600
Typ ostrzałki kompaktowa
Typ ostrzenia szybkie podostrzenie
Dane dodatkowe
Materiał ścierny
ceramika (syntetyk) ,
diament
Informacje producenta
Producent Work Sharp, USA
Symbol dostawcy WSGFS221 / WSGFS

Więcej informacji
Kod SKU KOL.009-012
Producent Nie
Kod EAN 662949038751
Więcej informacji
Kod SKUKOL.009-012
Kod EAN662949038751
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Ostrzałka Work Sharp Guided Field Sharpener (009-012)
Twoja ocena
Więcej z
Polecamy również: