Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Panel DIRECT ACTION Modułowy Spitfire MK II Molle Panel - Cordura - Czarny - One Size (PL-SPMP-CD5-BLK)

Kod SKU: HE.PL-SPMP-CD5-BLK
Kod EAN: 5908218738539
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
389,00 zł Darmowa dostawa
Zapewnij sobie komfort w terenie i w czasie treningu, wybierając kamizelki taktyczne oraz akcesoria. To rozwiązania, które pozwolą wygospodarować dodatkowe miejsce na drobiazgi. Kamizelki taktyczne DIRECT ACTION Panel DIRECT ACTION Modułowy Spitfire MK II Molle Panel - Cordura - Czarny - One Size (PL-SPMP-CD5-BLK) łączy w sobie praktyczność i najwyższą jakość. Zamów teraz z darmową dostawą.
SPITFIRE MK II jest bardziej skalowalny i konfigurowalny, dzięki swojej uproszczonej konstrukcji. Stworzenie doskonałej platformy dla danej misji wymaga więc wykorzystania dodatkowych modułów, takich jak SPITFIRE MK II MODULAR BACK PANEL. Wykonany z laminatu, ten płaski panel pokryty jest w całości laserowo ciętym systemem modułowym. Przyczepiany do SPITFIRE za pomocą systemu zamków na plecach, panel ten dodatkowo wyposażony jest w wewnętrzną kieszeń, która może pomieścić wkład hydracyjny oraz płaskie przedmioty. W górnej części umieszczony został duży rzep pozwalający na montaż wszelkiego typu emblematów.
Więcej informacji
Kod SKU HE.PL-SPMP-CD5-BLK
Producent DIRECT ACTION
Kod EAN 5908218738539
Więcej informacji
Kod SKUHE.PL-SPMP-CD5-BLK
ProducentDIRECT ACTION
Kod EAN5908218738539
RozmiarOne Size
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Panel DIRECT ACTION Modułowy Spitfire MK II Molle Panel - Cordura - Czarny - One Size (PL-SPMP-CD5-BLK)
Twoja ocena
Więcej z DIRECT ACTION