Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Spray Bros na komary i kleszcze 90 ml (595-019)

Kod SKU: KOL.595-019
Kod EAN: 5904517048485
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
11,90 zł
Nie pozwól, aby nieproszeni goście zakłócali odpoczynek Tobie, albo… Twoim czworonogom. Wybierz sprawdzone środki na owady – skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Środki na owady BROS Spray Bros na komary i kleszcze 90 ml (595-019) nie tylko skutecznie chroni przed ukąszeniami, ale także jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Zamów już teraz.

Spray Bros na komary i kleszcze 90 ml to wydajny repelent ze środkiem aktywnym DEET 15%, powszechnie uznawanym za najlepszą substancję do odstraszania komarów i kleszczy.

Nie daj się ugryźć!
W okresie ciepłego i wilgotnego lata każdy z nas boryka się z dokuczliwą aktywnością owadów latających oraz kleszczy, których ugryzienia mogą nieść nader przykre komplikacje zdrowotne. Aby zminimalizować ryzyko ugryzienia przez pajęczaki, meszki i komary, warto skorzystać ze sprawdzonego środka marki Bros.

Skuteczność preparatu Bros zapewnia substancja aktywne DEET o stężeniu 15%. DEET (N,N-dietylo-m-toluamid) to obecnie najbardziej efektywny środek przeznaczony do użytku na rynku cywilnym, który przeszedł pozytywne testy na terenach podmokłych, w klimacie tropikalnym oraz równikowej dżungli.
Spray Bros na komary i kleszcze zapewnia wydajną ochronę: odstrasza zwykłe komary do 7 h, komary tropikalne i kleszcze do 4 h.

Kto może stosować środek?
Spray Bros na komary i kleszcze 90 ml zalecany jest przede wszystkim dla osób, które mogą być narażone na zwiększony kontakt z owadami gryzącymi tj. pracowników leśnych, myśliwych, wędkarzy, turystów, żołnierzy. Bezpieczna i skuteczna formuła pozwala na wykorzystywanie środka wszystkim osobom dorosłym spędzającym czas na świeżym powietrzu w okresie aktywności owadów.

Ostrzeżenie! Z uwagi na wysoką zawartość DEET środka nie należy stosować na materiałach syntetycznych i skórzanych, na meblach, plastiku oraz powierzchniach malowanych.

Szybka aplikacja
Preparat jest prosty i wygodny w użyciu. Przed aplikacją należy wstrząsnąć butelką i na miejsca narażone bezpośrednio na ukąszenia nanieść środek z odległości 15-20 cm. Na twarz i szyję preparat nanosić metodą pośrednią — spryskać dłoń i dopiero rozprowadzić na skórze.

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
 Maks. czas działania [h min] 7
Ochrona przed
kleszcze ,
komary
Pojemność [ml] 90
Skład środka na owady
Diethyl Diethyl Toluamide (DEET 15%) ,
Diethyl Diethyl Toluamide (DEET 25%)
Sposób rozprowadzania spray
Typ odstraszacza w płynie
Informacje producenta
Producent Bros, Polska
EAN 5904517048485

Więcej informacji
Kod SKUKOL.595-019
ProducentBROS
Kod EAN5904517048485
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Spray Bros na komary i kleszcze 90 ml (595-019)
Twoja ocena