Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Termos Esbit POLAR VACUUM FLASK 1 L

Kod SKU: tespo1
Kod EAN: 5902944128268
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
99,00 zł
Ciepły napój lub posiłek to najlepszy zastrzyk energii podczas wyprawy. Dlatego wybierając się w teren czy na survival, zawsze zabieraj ze sobą termosy i kubki termiczne. Termosy i kubki termiczne ESBIT Termos Esbit POLAR VACUUM FLASK 1 L to rozwiązanie od sprawdzonej i cenionej marki, które nie zawiedzie Cię w czasie wyprawy. Zamów teraz.

Termos ESBIT Vacuum 1 l jest wyjątkowym termosem ze stali nierdzewnej, wyposażonym w dwa korki oraz dwa kubki.

Cechy termosu:
Wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej od zewnątrz białą lakierowaną powłoką.
Wewnątrz, termos powleczony jest cienką warstwą srebra o działaniu antybakteryjnym. Ponadto, warstwa ta ułatwia usuwanie osadu oraz podnosi właściwości termiczne termosu.
Ergonomiczny kształt ułatwia manipulowanie termosem, ułatwia rĂłwnież wetknięcie go do wypchanego plecaka. Aby termos, niezależnie od objętości, trzymało się rĂłwnie komfortowo, wszystkie pojemności mają prawie identyczną średnicę (zmianie ulega wyłącznie wysokość).
Termos długo utrzymuje temperaturę płynĂłw dzięki prĂłżni pomiędzy ściankami wykonanymi z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki niej, termos może służyć zarĂłwno do przechowywania płynĂłw gorących jak i zimnych.
Niezależnie od tego czy wlano świeżo zaparzoną herbatę czy też mocno zmrożony napĂłj izotoniczny, wylany płyn nawet po wielu godzinach będzie miał temperaturę zbliżoną do początkowej.
Aby ułatwić decyzję odnośnie zakupy termosu z korkiem automatycznym czy tradycyjnym - Esbit oferuje w komplecie obydwa. Korki te można stosować zamiennie, w zależności od gustu i potrzeby chwili.
Ponadto, termosy Esbit wyposażone są rĂłwnież w drugi kubek, przenoszony pod nakrętką. Dzięki niemu, dwie osoby mogą cieszyć się rozgrzewającym napojem rĂłwnocześnie.


Dane techniczne:
wykonany ze stali nierdzewnej
podwĂłjne ścianki
od wewnątrz powleczony cienką warstwą srebra (antybakteryjnie, izolacyjnie)
w komplecie dwa korki (automatyczny i tradycyjny)
w komplecie dwa kubki
gwarancja 24 miesiące.


Esbit – niemiecka firma istniejąca od 1936 roku. Od samego początku głĂłwnym i sztandarowym produktem Esbit'a było paliwo stałe, w produkcji ktĂłrego firma stała się światowym liderem. Naturalną konsekwencją było poszerzenie oferty najpierw o same kuchenki, a pĂłźniej o garnki, menażki, naczynia, termosy i podobne akcesoria biwakowe. Dziś Esbit rozpoznawany i ceniony jest głĂłwnie ze względu na wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktĂłw, a jego pozycja na rynku producenta paliwa stałego jest tak wysoka, że często określa się je mianem „paliwa Esbit”.
Z oferty firmy korzystają jednostki wojskowe, służby ratownicze, międzynarodowe organizacje niosące pomoc w krajach trzeciego świata, a także „zwykli” turyści, wspinacze i entuzjaści outdoor'u.

Więcej informacji
Kod SKU tespo1
Producent ESBIT
Kod EAN 5902944128268
Więcej informacji
Kod SKUtespo1
ProducentESBIT
Kod EAN5902944128268
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Termos Esbit POLAR VACUUM FLASK 1 L
Twoja ocena
Polecamy również: