Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,5 L

Kod SKU: FJ500M
Kod EAN: 5908262161208
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
129,00 zł
Ciepły napój lub posiłek to najlepszy zastrzyk energii podczas wyprawy. Dlatego wybierając się w teren czy na survival, zawsze zabieraj ze sobą termosy i kubki termiczne. Termosy i kubki termiczne ESBIT Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,5 L to rozwiązanie od sprawdzonej i cenionej marki, które nie zawiedzie Cię w czasie wyprawy. Zamów teraz.

Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,5 l jest wręcz idealny na wszelkie wypady poza miasto. Jeżeli szukasz termosu, w którym chcesz przenosić jedzenie, to ten mały, poręczny termos Esbit Food Jug będzie najlepszym rozwiązaniem. Jest także doskonały na zimne napoje. Termos ten to jeden z ciekawszych produktów znanej na całym świecie marki Esbit.


Termos obiadowy Esbit Food Jug został wykonany z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej. Podwójne ścianki gwarantują doskonałą izolację, a antypoślizgowa powłoka uniemożliwia przypadkowe wyślizgnięcie się termosu z dłoni. W termosie przez wiele godzin można utrzymywać wysoką temperaturę, dzięki czemu przygotowany jeszcze w domu ciepły posiłek możemy zjeść później w terenie.


Również zimne napoje utrzymają niską temperaturę w tym naczyniu. Zaleca się w celu maksymalnego wykorzystania właściwości termicznych „sformatować” termos. Tak więc, jeżeli planujemy umieścić w nim coś gorącego, to najpierw należy wypełnić termos gorącą wodą na około 4 min., a następnie wodę wylać i dopiero umieścić w termosie posiłek. Analogicznie postępujemy w przypadku rzeczy zimnych, wlewając zimną wodę, na początku w celu schłodzenia termosu, umieszczając następnie w nim nasze zimne produkty.


Cienka powłoka srebra zastosowana wewnątrz termosu ma właściwości izolacyjne i antybakteryjne. Zakrętka z bezpiecznikiem może służyć jako miseczka. Jego niewielka pojemność pozwala w wygodny sposób korzystać z niego także w biurze i samochodzie. To wszystko sprawia, że termos ten warto zabrać ze sobą na biwak, aby móc cieszyć się smacznym i ciepłym posiłkiem. Dzięki dobrym termosom nie trzeba martwić się o przygotowanie paleniska, skąd weźmiemy opał i czym rozpalimy ogień. Termos Esbit Food Jug posiada korek zwykły i automatyczny oraz dwa kubki, dzięki czemu nie musimy martwić się o dodatkowe naczynia do picia.


Produkty Esbit to najwyższa jakość, funkcjonalność i prostota. Firma Esbit powstała w 1936 roku w Niemczech i od tego czasu dostarcza na rynek wyroby spełniające najwyższe standardy.

Więcej informacji
Kod SKUFJ500M
ProducentESBIT
Kod EAN5908262161208
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,5 L
Twoja ocena