Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,5 L

Kod SKU: FJ500M
Kod EAN: 5908262161208
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
119,00 zł
Ciepły napój lub posiłek to najlepszy zastrzyk energii podczas wyprawy. Dlatego wybierając się w teren czy na survival, zawsze zabieraj ze sobą termosy i kubki termiczne. Termosy i kubki termiczne ESBIT Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,5 L to rozwiązanie od sprawdzonej i cenionej marki, które nie zawiedzie Cię w czasie wyprawy. Zamów teraz.

Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,5 l jest wręcz idealny na wszelkie wypady poza miasto. Jeżeli szukasz termosu, w którym chcesz przenosić jedzenie, to ten mały, poręczny termos Esbit Food Jug będzie najlepszym rozwiązaniem. Jest także doskonały na zimne napoje. Termos ten to jeden z ciekawszych produktów znanej na całym świecie marki Esbit.


Termos obiadowy Esbit Food Jug został wykonany z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej. Podwójne ścianki gwarantują doskonałą izolację, a antypoślizgowa powłoka uniemożliwia przypadkowe wyślizgnięcie się termosu z dłoni. W termosie przez wiele godzin można utrzymywać wysoką temperaturę, dzięki czemu przygotowany jeszcze w domu ciepły posiłek możemy zjeść później w terenie.


Również zimne napoje utrzymają niską temperaturę w tym naczyniu. Zaleca się w celu maksymalnego wykorzystania właściwości termicznych „sformatować” termos. Tak więc, jeżeli planujemy umieścić w nim coś gorącego, to najpierw należy wypełnić termos gorącą wodą na około 4 min., a następnie wodę wylać i dopiero umieścić w termosie posiłek. Analogicznie postępujemy w przypadku rzeczy zimnych, wlewając zimną wodę, na początku w celu schłodzenia termosu, umieszczając następnie w nim nasze zimne produkty.


Cienka powłoka srebra zastosowana wewnątrz termosu ma właściwości izolacyjne i antybakteryjne. Zakrętka z bezpiecznikiem może służyć jako miseczka. Jego niewielka pojemność pozwala w wygodny sposób korzystać z niego także w biurze i samochodzie. To wszystko sprawia, że termos ten warto zabrać ze sobą na biwak, aby móc cieszyć się smacznym i ciepłym posiłkiem. Dzięki dobrym termosom nie trzeba martwić się o przygotowanie paleniska, skąd weźmiemy opał i czym rozpalimy ogień. Termos Esbit Food Jug posiada korek zwykły i automatyczny oraz dwa kubki, dzięki czemu nie musimy martwić się o dodatkowe naczynia do picia.


Produkty Esbit to najwyższa jakość, funkcjonalność i prostota. Firma Esbit powstała w 1936 roku w Niemczech i od tego czasu dostarcza na rynek wyroby spełniające najwyższe standardy.

Więcej informacji
Kod SKU FJ500M
Producent ESBIT
Kod EAN 5908262161208
Więcej informacji
Kod SKUFJ500M
ProducentESBIT
Kod EAN5908262161208
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Termos obiadowy Esbit Food Jug 0,5 L
Twoja ocena
Polecamy również: