Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Apteczki

Filtruj produkty według
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Udzielenie pierwszej pomocy jest prawnym obowiązkiem każdego obywatela Polski. Ponadto, bezpieczeństwo w podróży jest po prostu czymś absolutnie podstawowym. Dlatego apteczki są koniecznie potrzebne w trakcie każdej wyprawy, niezależnie od tego, gdzie się wybierasz.

Niewielka apteczka na codzienne wyjścia

W pierwszej chwili myśląc o czymś takim, jak apteczki, zwykle widzi się je w samochodach lub domowych schowkach. Warto jednak pamiętać o tym, że można je mieć przy sobie zawsze, nawet w trakcie wyjścia na spacer z psem. W końcu nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebować opatrunku. Duża apteczka w takiej sytuacji zwykle nie ma jednak racji bytu. Dlatego firmy wychodzą klientom naprzeciw, tworząc niewielkie komplety, np. takie, jakie w swojej ofercie posiada marka Mil-Tec

Wygoda i bezpieczeństwo na każdej wycieczce

Gdy wybierasz się na nieco dłuższą wyprawę, dobrze zrobisz, wybierając takie apteczki, które nie będą zajmowały Ci rąk lub zbędnego miejsca w plecaku. Możesz wybrać takie w kształcie nerki, które przewiesisz sobie przez pas. Znajdziesz w nich wszystkie rzeczy konieczne do udzielenia pierwszej pomocy, a przy okazji będziesz miał je zawsze pod ręką. Szczególnie warto się nimi zainteresować, gdy wiesz, że w podróży będą towarzyszyły Ci dzieci albo gdy jedziesz większą grupą. Wtedy udzielenie pomocy będzie po prostu zdecydowanie łatwiejsze i szybsze.

Uniwersalna apteczka medyczna w podróż i nie tylko

Poza podręcznymi apteczkami zawsze powinieneś mieć przy sobie także większe i pełniejsze zestawy, które będą koniecznie potrzebne w trakcie poważniejszych wypadków. Choć nikt ich sobie nie życzy, lepiej być pod tym względem zabezpieczonym na wszystkie możliwe sposoby. Szukając kompletnej, ale wygodnej w transporcie apteczki, możesz wziąć pod uwagę np. tę produkowaną przez markę Helikon. Dodatkowo, dzięki charakterystycznej, czerwonej barwie, zawsze łatwo ją wypatrzysz. Dzięki temu sięganie po nią okaże się zdecydowanie łatwiejsze. W naszej ofercie znajdziesz też wiele innych, wygodnych rozwiązań, które zapewnią Ci bezpieczeństwo w czasie podróży.