Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Karabińczyki, breloki, smycze - BUSHMEN

Karabińczyki, breloki, smycze - BUSHMEN
Filtruj produkty według
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Klucze łatwo zgubić, zwłaszcza w trakcie wymagającej podróży. Dotyczy to też innych niewielkich przedmiotów, które da się bez problemu zapodziać np. w plecaku. Dlatego też zaopatrzenie się w karabińczyki, breloki, smyczei inne tego typu drobne przedmioty może znacznie ułatwić Ci funkcjonowanie. Jak je dobrać tak, by były wytrzymałe, ale jednocześnie po prostu dobrze wyglądały?

Karabińczyki, breloki, smycze: gdy masz dużo kluczy 

Klucze do domu, do wiaty, garażu, piwnicy, biura… Łatwo się w tym wszystkim pogubić. W takiej sytuacji może przydać Ci się organizer, za pomocą otwieranie drzwi przyjdzie Ci znacznie szybciej. W końcu już nie będziesz musiał sprawdzać dokładnie każdego klucza albo szukać ich we wszystkich kieszeniach. Wykonany z aluminium, może zostać doczepiony np. do kluczy do samochodu, dzięki czemu będziesz miał wszystko pod ręką.Karabińczyki, breloki, smycze innego rodzaju nigdy nie były aż tak wygodne w użytkowaniu.

Użytkowe breloki na wyprawę survivalową

Nawet jeśli właśnie wybierasz się na wyprawę w sam środek głuszy, prawdopodobnie nie zrezygnujesz z zabrania ze sobą kluczy. Dlatego warto sprawić, aby nawet ten element był najzwyczajniej w świecie użytkowy. Do kółka możesz przypiąć np. brelok żarówkę, który wspomoże Cię w nagłej potrzebie. Gdy zawiedzie Cię telefon, a baterie w latarce się wyczerpią, dzięki temu drobnemu gadżetowi skutecznie oświetlisz sobie drogę. 

Wybierasz się w miejsce, które słynie z dużej ilości kradzieży? Zaopatrz się w brelok True Utility BulletStash. Zawiera on schowek, w którym możesz ukryć pieniądze lub inne drobne, ale cenne przedmioty. W podróży do niezbyt bezpiecznych miejsc warto trzymać gotówkę w wielu różnych miejscach na raz. Jeśli stracisz portfel, strata nie będzie wtedy aż tak bolesna.

Karabińczyki, breloki, smycze: skuteczne narzędzia

Gdy planujesz wyprawę do lasu lub w góry, być może warto zastanowić się na zabranie ze sobą kilku podstawowych narzędzi. W końcu nigdy nie wiesz, co i kiedy Ci się przyda. Jednocześnie przy ograniczonym bagażu, który będziesz nosił głównie na plecach, czasem trudno zdecydować się na zabranie cięższych przedmiotów. Dobrze jest więc mieć przy sobie jakiś niewielki multitool, który pełni rolę breloka lub karabińczyka. W ten sposób np. spiłowanie jakiegoś niewielkiego elementu okaże się znacznie prostsze!

Nie lekceważ drobnych gadżetów podróżniczych

Przypinki do kluczy nie należą do drogich gadżetów, a na pewno sprawią, że Twoja wycieczka będzie zdecydowanie bardziej komfortowa. Małe nie oznacza wcale: zbędne. Przeciwnie. Jeśli wybierasz się w podróż, warto zaplanować swój plecak tak, aby wszystko, co się w nim znajdzie, było jak najbardziej użytkowe. 

Dlatego także breloki albo karabińczyki powinny mieć dodatkowe funkcje, szczególnie jeśli nie pogarszają ich jakości. W ten sposób będziesz przygotowany na każdą możliwą okazję, a to przecież jest niezwykle istotne, gdy wybierasz się w mniej bezpieczne miejsce. To może być też doskonały pomysł na drobny upominek np. dla uczestników grupowego wyjazdu. 


Poznaj naturę od podszewki i wspieraj polskich producentów. Bushmen specjalizuje się w produkcji sprzętu survivalowego, który przyda się w trakcie każdej pieszej wędrówki lub bardziej wymagającego przedsięwzięcia. Od suszarek na buty, przez bransoletki aż po karabińczyki i antypoślizgowe nakładki: to wszystko możesz zakupić, mając pewność, że pochodzi z polskiego rynku.

Autentyczność, użytkowość i dobry wygląd: korzystaj z marki Bushmen

Polski rynek survivalowy cały czas się rozwija, czego dowodem są bezustannie powstające firmy. Bushmen powstał w 2010 roku, zdobywając cały czas coraz to szersze grono swoich odbiorców. Jego nazwa wzięła się od ludu, który prawdopodobnie jest jednym z najstarszych istniejących plemion na świecie. To dzięki nim powstała cała współczesna cywilizacja! Powrót do podstaw może zaś przybliżyć żyjących wciąż ludzi do przyrody. Pozwól tym produktom wkroczyć do swojego życia i zmienić je na lepsze.

Zaspokój swoją ciekawość świata i ciesz się sprawnymi przedmiotami w dobrych cenach, które przydadzą się w codziennym życiu.

Poznaj wieczną zapałkę. Musisz to mieć w podróży

Wieczna zapałkałączy w sobie kilka przedmiotów naraz. Jest jednocześnie krzesiwem, zwyczajną zapałką, czy zapalniczką benzynową. Wszystko zależy od tego, jak ją wykorzystasz. Bezustannie przygotowana do użycia, tylko czeka, aż wyciągniesz ją z kieszeni i użyjesz, niezależnie od tego, jaki będziesz miał w tym cel. Zabrakło paliwa w zapałce? To żaden problem. Wystarczy stworzyć swój własny, survivalowy płomień, który z wykorzystaniem tego projektu pójdzie nad wyraz prosto. 

Zadbaj o odpowiedni strój. Co kupić, gdy jest zimno?

Niskie temperatury nie bez powodu kojarzą się z mrozem i śniegiem. Jeśli masz problem z jazdą samochodem w takich warunkach, sprawa jest prosta: wybierzesz komunikację miejską. Ale co należy zrobić w samym środku gór?

Odpowiedź jest prosta. Możesz skorzystać z nakładek antypoślizgowych, które na butach stworzą barierę ochronną między stopami a samym obuwiem. To świetny produkt do użytkowania na płaskim lub niezbyt stromym otoczeniu.