Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Garnek Esbit SOLID FUEL COOKSET STAINLESS STEEL

Kod SKU: gesof
Kod EAN: 4260149871503
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
129,00 zł
Kuchnia turystyczna to coś, co nie umknie uwadze miłośników przygody. Ty też możesz przyrządzić ciepły posiłek podczas pobytu w terenie, wybierając odpowiednie kuchenki turystyczne. Bez względu na to, czy kochasz wyprawy pod namiot, czy wolisz survival, Kuchnia turystyczna – Kuchenki i paliwo ESBIT Garnek Esbit SOLID FUEL COOKSET STAINLESS STEEL zawsze przyjdzie Ci z pomocą. Zamów teraz.

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel to komplet, który po złożeniu zajmuje niewielkie rozmiary, dzięki czemu znajdzie swoje miejsce w każdym plecaku górskiego turysty lub miłośnika biwaków.

Wybierając się na górskie trekkingi, czy biwaki ze znajomymi posiadanie tego zestawu umożliwi łatwe i wygodne przygotowanie posiłków, co niesamowicie wpłynie na komfort każdej outdoorowej aktywności. Model ten został wykonany z wytrzymałych materiałów, a specjalna podstawka zapewni równomierne rozłożenie ciepła, co sprawi, że przygotowanie potraw stanie się efektywne.

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel jest modelem o wysokiej wytrzymałości, co świetnie sprawdzi się w wymagających outdoorowych warunkach. Garnek wykonany został ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie zardzewieje, co jest istotne podczas aktywności w terenie. Na jego powierzchni została wytłoczona podziałka mililitrowa, która pozwoli kontrolować poziom płynów podczas gotowania. Niemieccy projektanci Esbit zdając sobie sprawą jak istotne jest bezpieczeństwo obsługi gorącego garnka zastosowali w nim składany uchwyt. Pozwoli on na wygodne przenoszenie garnka wypełnionego potrawami, a za sprawą pokrycia go tworzywem możliwa będzie ochrona przed poparzeniem. Jednocześnie zapewnia on stabilność, która uchroni Cię przed wylaniem gotowanych posiłków. Pokrywka wchodząca w skład zestawu Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel posiada ciekawą funkcję. Specjalnie wyprofilowany kawałek stali pozwoli na umieszczenie jej na garnku bez konieczności poszukiwania miejsca, gdzie można byłoby ją odłożyć. Dzięki temu nie trzeba kłaść jej na trawie, czy ziemi, gdzie mogłaby się zabrudzić.

Podstawka do gotowania zestawu Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel wykonana została przez niemieckich projektantów z wytrzymałego anodyzowanego aluminium. Jest ono lżejsze od stali, a jednocześnie odporne na uszkodzenia mechaniczne, co w przypadku korzystania z tego modelu w warunkach outdoorowych ma niezwykle duże znaczenie. Podstawka posiada otwór, który pozwoli na wygodny dostęp do paleniska. Jednocześnie górna jej część wyposażona została w radiator, który sprawi, że ciepło pod garnkiem będzie równomiernie rozkładanie zapewniając efektywne gotowanie znajdujących się w nim potraw. W dolnej części podstawki umieszczony został panel z tworzywa, który zapewni stabilność całej konstrukcji na gruncie.

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel to funkcjonalne rozwiązanie problemu gotowania na biwakach, górskich trekkingach, czy campingach.

Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel najważniejsze cechy:

Garnek wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej;
Podstawka wykonana z anodyzowanego aluminium;
Podstawka spełnia się w roli paleniska umożliwiającego gotowanie potraw;
Dobra ochrona ognia przed wiatrem;
Podstawka posiada specjalne otwory zapewniające równomierne rozłożenie ognia;
Przedziałka mililitrowa wytłoczona na powierzchni garnka;
Pokrywka z uchwytem;
Pokrywka posiada specjalny zaczep umożliwiający umocowanie jej do garnka w trakcie mieszania;
Podstawka posiada wykończenie z tworzywa zapewniające stabilność na gruncie;
Garnek przenoszony za pomocą składanego uchwytu;
Uchwyty garnka oraz pokrywki pokryte zostały tworzywem dla ochrony przed poparzeniami;
Zestaw dołączany z workiem transportowym;
Stylowe logo Esbit wytłoczone na boku garnka;

Więcej informacji
Kod SKU gesof
Producent ESBIT
Kod EAN 4260149871503
Więcej informacji
Kod SKUgesof
ProducentESBIT
Kod EAN4260149871503
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Garnek Esbit SOLID FUEL COOKSET STAINLESS STEEL
Twoja ocena