Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Żywność długoterminowa - BAGDRIP

Żywność długoterminowa - BAGDRIP
Filtruj produkty według
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Nawet w trakcie ekstremalnych wyjazdów nie możesz zapomnieć o zdrowej i zrównoważonej diecie. To dzięki niej będziesz mieć energię na pokonywanie wielu kilometrów dziennie. Gdy jesteś jednak z dala od cywilizacji, czasem możesz mieć trudność, aby przygotować pełnoprawny posiłek. Żywność długoterminowa skutecznie pomoże Ci w rozwiązaniu tego problemu. 

 Żywność długoterminowa: czy jest zdrowa?

 Żywność długoterminowa zwykle kojarzy się z puszkami. W naszej ofercie znajdziesz jednak przede wszystkim inną jej formę: posiłki liofilizowane są znacznie nowocześniejszą formą, która mniej waży, a zachowuje świeżość właściwie równie długo. Jak jest przygotowywana?

Tworzy się ją między innymi poprzez usunięcie z produktów wody, która właśnie jest głównym prowodyrem, jeśli chodzi o utratę świeżości posiłku. Jednocześnie proces ten nie usuwa z niego prozdrowotnych właściwości, takich jak witaminy czy minerały, dzięki czemu odpowiednio dobrany obiad tego typu zapewni Ci wszystkie mikro- i makroelementy. 

Wybierz idealny posiłek dla siebie

Dużą zaletą posiłków liofilizowanych jest ich różnorodność. Niemal wszystko, co możesz przygotować w warunkach domowych, będziesz w stanie zjeść także na wyjeździe, korzystając z wcześniej przygotowanych propozycji. Propozycji jest wiele, od indyjskich potraw z kurczakiem, przez risotto aż po zapiekane ziemniaki. Bez wątpienia znajdziesz więc swoje ulubione dania, a może nawet spróbujesz nowych smaków?

Jak sprawnie przygotować taki posiłek?

Aby przygotować posiłek, zapoznaj się z opisem producenta na opakowaniu i dokładnie zastosuj się do jego poleceń. Zazwyczaj wystarczy dodać do niego wody oraz podgrzewać go przez określony czas. To bardzo szybki sposób na pożywienie się, gdy brakuje Ci innych możliwości.

Tego typu żywność warto mieć ze sobą w trakcie właściwie każdej wyprawy, kiedy oddalasz się od cywilizacji. Nigdy nie wiesz, czy nie będziesz potrzebował dodatkowych porcji, albo czy nagle nie okaże się, że miejsce, w którym planowałeś coś zjeść, jest obecnie zamknięte. Ponadto, to po prostu niezwykle prosty i niezawodny sposób na napełnienie brzucha po ciężkim dniu!


Bagdrip

Są różne sposoby przygotowywania kawy. Można przyrządzać ją w ekspresie ciśnieniowym, kawiarce czy tzw. french press. Każda z metod ma swoje wady i zalety, a przy tym – każda wymaga zastosowania odpowiedniego przyrządu. Rezygnując z przygotowania kawy na jeden z tych sposobów, nie musisz jednak obawiać się, że pozostaje ci jedynie wariant rozpuszczalny. Bagdrip oferuje nowoczesny sposób parzenia kawy, który pozwala uzyskać pełnię smaku bez korzystania z ekspresu czy kawiarki.

Bagdrip – pełen aromat kawy bez korzystania z ekspresu

Wiele osób nie wyobraża sobie zaczęcia dnia bez kubka aromatycznej kawy – nawet na wypadzie w góry czy kempingu. W takich warunkach nie zawsze istnieje jednak możliwość użycia ekspresu lub kawiarki. Bagdrip umożliwia zaparzenie kawy metodą dripa, nie posiadając żadnego sprzętu. Wystarczy możliwość podgrzania wody. Bagdrip to torebka z filtrem i kawą, dzięki której speciality coffee masz na wyciągnięcie ręki – w każdych warunkach. Nie musisz mieć ze sobą drippera ani innych dodatkowych akcesoriów.

Bagdrip – różne rodzaje kaw najwyższej jakości

Wyjazd terenowy wcale nie oznacza, że musisz rezygnować z pysznej kawy. Marka Bagdrip oferuje szeroki przekrój wysokiej jakości kaw z różnych części świata. W ofercie marki znalazły się między innymi kawy z Etiopii, Kolumbii, Hondurasu i Kenii. Jeśli nie chcesz iść na kompromis w podróży czy podczas wyprawy terenowej i szukasz rozwiązania pozwalającego cieszyć się pełnią aromatu kawy, wybór Bagdripa to idealne rozwiązanie.

Bagdrip – jak parzyć kawę podczas wyprawy?

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zastosowanemu przez markę Bagdrip nie musisz wcale zabierać ze sobą kawiarki. Choć zazwyczaj jest to dość lekki sprzęt, korzystanie z niego podczas wypraw jest nieco problematyczne. Dzięki Bagdripowi możesz cieszyć się aromatyczną kawą jak z drippera, mając pod ręką jedynie kubek i gorącą wodę. Kawa zaparza się szybko i wygodnie bez szkody dla smaku. Jest on równie aromatyczny, jak w przypadku profesjonalnego dripa!