Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Żywność długoterminowa - WILD WILLY

Żywność długoterminowa - WILD WILLY
Filtruj produkty według
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Nawet w trakcie ekstremalnych wyjazdów nie możesz zapomnieć o zdrowej i zrównoważonej diecie. To dzięki niej będziesz mieć energię na pokonywanie wielu kilometrów dziennie. Gdy jesteś jednak z dala od cywilizacji, czasem możesz mieć trudność, aby przygotować pełnoprawny posiłek. Żywność długoterminowa skutecznie pomoże Ci w rozwiązaniu tego problemu. 

 Żywność długoterminowa: czy jest zdrowa?

 Żywność długoterminowa zwykle kojarzy się z puszkami. W naszej ofercie znajdziesz jednak przede wszystkim inną jej formę: posiłki liofilizowane są znacznie nowocześniejszą formą, która mniej waży, a zachowuje świeżość właściwie równie długo. Jak jest przygotowywana?

Tworzy się ją między innymi poprzez usunięcie z produktów wody, która właśnie jest głównym prowodyrem, jeśli chodzi o utratę świeżości posiłku. Jednocześnie proces ten nie usuwa z niego prozdrowotnych właściwości, takich jak witaminy czy minerały, dzięki czemu odpowiednio dobrany obiad tego typu zapewni Ci wszystkie mikro- i makroelementy. 

Wybierz idealny posiłek dla siebie

Dużą zaletą posiłków liofilizowanych jest ich różnorodność. Niemal wszystko, co możesz przygotować w warunkach domowych, będziesz w stanie zjeść także na wyjeździe, korzystając z wcześniej przygotowanych propozycji. Propozycji jest wiele, od indyjskich potraw z kurczakiem, przez risotto aż po zapiekane ziemniaki. Bez wątpienia znajdziesz więc swoje ulubione dania, a może nawet spróbujesz nowych smaków?

Jak sprawnie przygotować taki posiłek?

Aby przygotować posiłek, zapoznaj się z opisem producenta na opakowaniu i dokładnie zastosuj się do jego poleceń. Zazwyczaj wystarczy dodać do niego wody oraz podgrzewać go przez określony czas. To bardzo szybki sposób na pożywienie się, gdy brakuje Ci innych możliwości.

Tego typu żywność warto mieć ze sobą w trakcie właściwie każdej wyprawy, kiedy oddalasz się od cywilizacji. Nigdy nie wiesz, czy nie będziesz potrzebował dodatkowych porcji, albo czy nagle nie okaże się, że miejsce, w którym planowałeś coś zjeść, jest obecnie zamknięte. Ponadto, to po prostu niezwykle prosty i niezawodny sposób na napełnienie brzucha po ciężkim dniu!


Wild Willy

Zarówno na krótkiej, jak i długiej wycieczce chcesz mieć jak najmniejszy bagaż (no któż lubi nosić zbędne toboły?). Z drugiej jednak strony lubisz jeść pyszne i pożywne jedzenie i przekąski. Z pomocą przychodzi Ci firma Wild Willy!

Najwyższa jakość w dobrej cenie

Wild Willy proponuje głównie suszone mięsa (wołowina i jelenina) oraz chipsy z bobu. Już tylko na podstawie tych informacji można śmiało stwierdzić, że ich przekąski są bardzo pożywne. Nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów, wzmacniaczy smaku i pustych kalorii. Co w takim razie zawierają? W swoim topowym produkcie Wild Willy potrzebuje aż 300g wołowiny, aby dla Ciebie ususzyć 100g. Wybierają jedynie szynkę wołową pochodzącą z krów hodowanych w Polsce. Co też ważne, choć marynata jest autorska, cały proces suszenia jest tradycyjny, na olchowym drewnie.

Szybkie i lekkie przekąski, które mogą Ci towarzyszyć w każdej podróży

Topowe produkty, czyli Wołowina i Jelenina Wild Willy są pakowane w opakowania po 30g, chipsy z bobu po 100g. W praktyce oznacza to, że te szybkie przekąski zdecydowanie zmieszczą się do każdego plecaka i nie obciążą Cię zbytnio. Z drugiej jednak strony są to pełnowartościowe źródła białka z korzystnym amiogramem.

Jedzenie gotowe na wszystko

Producent przewidział, że plecak, w którym będą jego produkty może Ci towarzyszyć w najróżniejszych warunkach pogodowych. Dlatego też produkty Wild Willy zapakowane są w wytrzymałe i wodoodporne torebki. Dzięki temu energię na podbój świata podczas wyprawy możesz zjadać nie tylko, gdy świeci piękne słońce, ale i podczas mgieł i najgorszych ulew.

Bogactwo smaków dla ludzi głodnych wrażeń

Dostosowaliśmy naszą ofertę zarówno dla osób, które wolą łagodniejsze, jak i pikantniejsze smaki. Jeśli interesują Cię chipsy z bobu, możesz wybrać klasyczne o smaku solonym lub BBQ. Wielbicielom mięs proponujemy: jeleninę, wołowinę klasyczną, o smaku BBQ, paprykową lub paprykową bardzo ostrą, mamy także wołowinę z żurawiną. Wszystkie te przysmaki są bezglutenowe i robione ręcznie.